تبلیغات گوگل، موثرترین نوع تبلیغات اینترنتی

اگر تا کنون به دنبال روش تبلیغات موثر در دنیای دیجیتال و یکی از بهترین راهکارهای بازاریابی دیجیتال بوده اید، به احتمال زیاد در خصوص تبلیغات گوگل اطلاعاتی کسب نموده اید. تبلیغات گوگل یکی از منحصر به فرد ترین روش های تبلیغاتی است که تا به امروز در دنیای اینترنتی معرفی شده است. اگر به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این نوع تبلیغات علاقمندید، مطالعه این مقاله به شما پیشنهاد می شود.

امروزه بیشتر افراد برای یافتن کالا ، خدمت یا حتی خبر مورد نظر خود، به موتور های جستجو مراجعه می نمایند. در واقع همه ما به موتور های جستجو برای یافتن گزینه مورد نظر خودمان اعتماد می کنیم. موتور های جستجو بر اساس الگوریتم های مشخص و البته بر اساس کلمه کلیدی درخواستی ما، سایت هایی را به ما پیشنهاد می کنند. مدیران وب سایت ها می توانند با رعایت نکات و اصولی در اولویت جستجو این موتور ها قرار گیرند. به این دستورالعمل ها و نکات، اصول سئو گفته می شود. نیاز به تاکید نیست که قرار گرفتن در اولویت جستجو این موتور ها تا چه حد تاثیرگذار بوده و می تواند کسب و کار شما را متحول کند اما واقعیت این است که قرار گرفتن در اولویت موتورهای جستجو در عمل پیچیده تر از چیزی است که به نظر می رسد. تبلیغات گوگل روشی میانبر برای رسیدن به این هدف می باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

مکانیزم تبلیغات گوگل

مکانیزم اصلی تبلیغات در گوگل، پرداخت هزینه برای قرار گرفتن در اولویت موتور جستجو گوگل به عنوان مرسوم ترین موتور جستجو است. این خدمات که سابق بر این گوگل ادوردز نامیده می شود و اخیرا گوگل ادز نامیده می شود، یکی از پرطرفدارترین انواع تبلیغات اینترنتی است که توسط کسب و کار های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. برای استفاده از تبلیغات گوگل و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل، بایستی یک حساب کاربری در گوگل ادودرز یا گوگل ادز ایجاد نمایید. با پرداخت مبلغی به عنوان شارژ حساب کاربری، قادر خواهید بود تا از خدمات گوگل ادز استفاده نمایید اما از مبلغ شارژ شما مبلغی کسر نمی شود. لازم است تا مشخص نمایید که کلمه کلیدی مد نظر شما چیست یا به عبارت دقیق تر شما به هنگام جستجو کدام کلمه کلیدی توسط کاربران، بایستی به آنان معرفی شوید.

C:\Users\BlackKnight\Desktop\1646734_a465_3.jpg

در ادامه قادر خواهید بود جزییات بیشتری از نحوه تبلیغ را مشخص کنید. مواردی همچون زمان، موقعیت جغرافیایی و هر آنچه که برای افزایش کارایی تبلیغات شما مورد نیاز است، در این مرحله تعیین می شود. در واقع شما می توانید به دقت کاربران خود را از طریق تبلیغ گوگل هدف بگیرید. واضح است که هدف گرفتن دقیق کاربران تا چه حد می تواند بازده برنامه های بازاریابی شما را افزایش دهد و این روش را به روش تبلیغاتی موثر و حتی موثرین روش تبدیل نماید.

تبلیغات گوگل و جایگاه آن در بازاریابی دیجیتال

برای درک اهمیت تبلیغات گوگل در بازاریابی دیجیتال لازم است با اهمیت این نوع بازاریابی و موارد حائز اهمیت آن آشنا شوید. البته اهمیت بازاریابی دیجیتال در شرایطی که تقریبا تمامی مشتریان بالقوه شما زمان زیادی را در دنیای دیجیتال می گذرانند، نیاز به تاکید ندارد. مبحثی که نیاز به تاکید دارد تنگاتنگی رقابت در دنیای دیجیتال است به طوری که هر لحظه ای که می گذرد ممکن است یکی از رقبای شما، تعداد زیادی از مشتریان بالقوه شما را در دنیای دیجیتال جذب نموده باشد، پس نباید زمان را از دست دهید. حال اگر رفتار مشتریان را بررسی کنید و ببینید که عمدتا از موتور های جستجو برای یافتن سایت های مورد نظر خود استفاده می نمایند، بی شک باید به دنبال راهکارهایی باشید که در اولویت جستجو موتور ها قرار بگیرید.

C:\Users\BlackKnight\Desktop\images.jfif

ممکن است روش های بسیار زیادی برای حصول این نتیجه از طرف کارشناسان به شما پیشنهاد شود. با یک جستجو ساده در اینترنت نیز به روش های زیادی بر می خورید. اصلی ترین روش که دیر یا زود لازم است برای آن برنامه ریزی نمایید، تامین محتواست. تامین محتوای مفید و کاربردی به صورت مستمر اصلی ترین راه برای قرار گرفتن در اولویت جستجوست اما فراموش نکنید این روش زمان زیادی لازم دارد و همانطور که گفته شد ممکن است در مدت زمانی که برای تامین محتوا و ارتقا جایگاه سئو خود تلاش می نمایید، فرصت های زیادی از بازار خود را از دست بدهید. بنابراین بهتر است به فکر راه کار های سریع تر نیز باشید تا در این فاصله نیز برنامه های بازاریابی دیجیتال شما، موفق عمل نماید. شکی نیست که بهترین کار، استفاده از تبلیغات گوگل است. تبلیغات در گوگل می تواند زمان لازم برای اجرای سایر برنامه های بازاریابی دیجیتال را برای شما تامین نماید.

تبلیغات گوگل، تبلیغات اینترنتی مقرون به صرفه

اگر کسب و کار نوپایی هستید یا برعکس برنامه های وسیعی برای توسعه بازار خود دارید، هزینه تبلیغات اینترنتی برای شما اهمیت زیادی دارد. تبلیغات گوگل از نوع تبلیغات کلیکی و مقرون به صرفه است یعنی شما با تهیه اکانت گوگل و شارژ آن مجاز به ارائه تبلیغ در گوگل هستید ولی هزینه ای از بابت تبلیغ تا این مرحله از اکانت شما کاسته نمی شود. به همین دلیل گوگل در تبلیغات گوگل ادوردز یا گوگل ادز آن را رایگان معرفی می نماید.

C:\Users\BlackKnight\Desktop\shutterstock_1169319226.jpg

به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغ شما انجام می شود، هزینه ای از اکانت شما کاسته می شود. به همین دلیل عنوان می شود که در این نوع تبلیغات اینترنتی، در صورت موفقیت تبلیغات، هزینه آن را می پردازید. هزینه هر کلیک به عوامل متعددی بستگی دارد. برای مثال اینکه شما کاربران کدام محدوده جغرافیایی را انتخاب کرده اید تا به هنگام جستجو آنان در اولویت باشید، تعداد کسانی که تبلیغات مشابه ای را انتخاب کرده اند، به چه تعداد است و … از عوامل موثر بر هزینه تبلیغ در گوگل است. به هنگام بررسی هزینه های تبلیغ در گوگل، فراموش نکنید شما قرار است در پر مخاطب ترین موتور جستجو جهان، در اولویت جستجو قرار بگیرید.

کلمه کلیدی مهم ترین اصل در تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل موثرترین نوع تبلیغات اینترنتی است اما مشروط به اینکه کلمه کلیدی مناسبی را انتخاب نمایید. برای اینکه با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن است بیشترین بازده را از تبلیغ در گوگل بدست آورید می توانید با کارشناسان این نوع تبلیغات مشورت نمایید.

C:\Users\BlackKnight\Desktop\keyword-strategy-advice-760x400.png

البته ابزار های بسیار متنوعی در گوگل ادز برای بهبود اثر بخشی تبلیغات شما وجود دارد که یکی از این ابزار تحت عنوان keyword planner می تواند به شما در انتخاب بهترین و مناسب ترین کلمه کلیدی کمک نماید. در keyword planner شما با بررسی انواع کلید واژه ها و گروه های کلید واژه، بررسی تعداد دفعاتی که یک تبلیغ نمایش داده شده و بر روی آن کلیک شده است و … به راحتی متوجه می شوید که چگونه یک گروه مخاطب را هدف بگیرید.

آیا شما میخواهید تبلیغ در گوگل به صورت هدفمند انجام دهید ؟

آیا دنبال افزایش فروش هستید ؟

آیا هزینه زیاد تبلیغ در گوگل شما رو آزار میدهید ؟ پس مطالب زیر رو مطالعه کنید.

با بازاریابی بوسیله آگهی در گوگل شما می توانید این فرصت را برای نشان دادن تبلیغات به افرادی که از سایت شما بازدید کرده اند، داشته باشید.

تبلیغ در گوگل یعنی توسط سرچ مردم در گوگل کسب و کار شما رو توسط وب سایت و متونی که در تبلیغ درج میشود شناخته شده و منجر به تماس و افزایش فروش شود.

تبلیغ در گوگل یکی از روش های نمایش وب سایت در گوگل می باشد.

اگر می خواهید به مشتریان جدید آنلاین برسید، سپس تبلیغات با Google AdWords ممکن است برای شما مناسب باشد.

هنگامی که با AdWords تبلیغ می کنید، در کسب و کار خود سرمایه گذاری می کنید. اطمینان حاصل کنید که درک کنید چگونه AdWords کار می کند و این سرمایه گذاری می تواند به کسب و کار شما کمک کند

تبلیغات آنلاین به شما اجازه می دهد که تبلیغات خود را به نوع مشتریانی که می خواهید هدایت کنید و فیلتر کردن آنها را انجام دهید. هنگامی که شما آنلاین با AdWords تبلیغ می کنید، می توانید از زمانی که محصولات یا خدمات خود را جستجو می کنید، از مشتریان بالقوه به درستی استفاده می کنید.

مجموعه عرش هاست مفتخر به ارائه خدمات آگهی در گوگل در این زمینه می باشد .

در حد اقل زمان ممکن در صدر موتور جستجوی گوگل قرار گیرید.

حد اقل زمان ممکن برای نمایش تبلیغات گوگلی خود در نیم ساعت و حد اکثر 1ساعت می باشد.

مشتریان محترم  هم از طریق شماره تماس 02166979039 می توانند سفارش دهندو همچنین سفارش آنلاین تبلیغ در گوگل از طریق کلیک بر روی تبلیغات در گوگل می توانند سفارش تبلیغات خود را ارسال کنند.

درباره روند تصویب آگهی و تبلیغ ارزان در گوگل

برای اینکه مطمئن شوید تبلیغات امن و مناسب برای همه هست،می بایستی تبلیغات از فرآیند تأیید با استفاده از سیاست های تبلیغات با AdWords  عبور کند و تایید شود.

حد اقل زمان تایید اگهی 15 دقیقه و حد اکثر یک روز کاری می باشد

چگونه تأیید آگهی کار می کند

پس از ایجاد یا ویرایش یک آگهی، روند بررسی به طور خودکار آغاز می شود.

تمام جنبه های آگهی خود را مرور، از جمله خود تیتر، توضیحات، کلمات کلیدی، و وب سایت و یا نرم افزار.

این جنبه ها توجه سیاست تبلیغات با AdWords تدوین شده است.

بیشتر آگهی ها ظرف 1 روز کاری بررسی، و برخی از آگهی ها واجد شرایط برای اجرا در حالی که در حال بررسی هستند.و در نهایت تایید و فعال میگردند.

امکان دارد بعضی از مسایل آگهی شما رو متوقف کند و یا حتی آگهی شما ساسپند شود مثل منقضی شدن دامنه شما یا ویروسی شدن وب سایت ، در صورت این اتفاق ابتدا باید مشکل رو برسی و حل کنید و سپس درخواست بازبینی به گوگل جهت تایید آگهی به گوگل داده شود.

تبلیغ در گوگل | تبلیغ در گوگل ارزان|تبلیغات کلیکی گوگل

این امر ممکن است تا 48 ساعت به صول بیانجامد تا آگهی تایید و نمایش داده شود.