خبر فوری

نگاه ادوردز20 به مزایای استفاده از گوگل ADS

نگاه ادوردز20 به مزایای استفاده از گوگل ادوردز

Image result for google adwords

چرا گوگل ادوردز را پیشنهاد میکنیم؟

راههای زیادی برای قرار دادن تبلیغات شما در اینترنت وجود دارد، اما ادوردز20 میتواند به شما اطمینان دهد که هیچکدام به اندازه گوگل ادوردز مزایا ندارند. گوگل ادوردز دسترسی فوقالعادهای و بی حد وحصری به شما میدهد که از اینرو مطابق با هدف، مدیریت تبلیغاتتان را برای شما آسان میکند.

سرویس گوگل از آن دست شبکه هایی هست که همواره به استراتژی برد_برد اهمیت میدهد و آن را سرلوحه کار خود قرار داده است. به عبارتی ادوردز20 به طور واضحتری میگوید که گوگل دارای ابزارهایی است که با کمک شما میتواند عملکرد خود را بهبود بخشیده تا بتواند بیشتر و بهتر کار کند و به دیگران خدمات دهد. زیرا مردم اکثر چیزها را به صورت آنلاین مورد جستجو قرار میدهند. اگر نگاهی به اطرافتان بیندازید، متوجه خواهید شد که حق با ادوردز20 میباشد. برای مثال افراد زیادی هستند که ترجیح میدهند به جای رفتن به فروشگاه، به صورت اینترنتی کالای موردنظر خود را درب منزل دریافت کنند. فکر میکنم تا به اینجا یکی از دلایل موفقیت سالهای طولانی حضور گوگل را فهمیده باشید.

همانطور که ادوردز20 در پارگرافهای بالا اشاره کرد، گوگل ادوردز مزایای زیادی دارد. اما در این مقاله ما روی مهمترین آنها تمرکز میکنیم.

مزیت اول گوگل ادوردز از نگاه ادوردز20

اولین مزیت گوگل ادوردز توانایی تبلیغ تبلیغات شما میباشد. برای مثال اگر شما به صورت آنلاین محصولات خود را میفروشید، این سرویس در حقیقت کار بازاریابی را برای شما آسانتر میکند. پس تا به اینجا ادوردز 20 به شما این نکته را توضیح داده که گوگل هدفش نشان دادن تبلیغات شما به افرادی است که به دنبال منابعی مرتبط با کسب و کار شما هستند. ادوردز20 در ادامه به بیان روشهایی میپردازد که برای تبلیغات آنلاین در دسترس شما میباشند که با بهرهگیری از آنها بتوانید بازاریابی محصولات خود را در سطح وب به عمل برسانید.

حتما مطالعه کنید
آموزش هایی که قبل از شروع کار با ادوردز گوگل نیاز است

ادوردز20 اولین راه برای تبلیغات با گوگل ادوردز را استفاده از کلمات کلیدی میداند. شما میتوانید از کلمات یا عبارات خاصی که مرتبط با محصولات شما میباشد برای تبلیغات استفاده کنید. اگر شخصی یا کاربری محصول موردنظر را جستجو کرد به سمت تبلیغات شما و درنهایت وارد وبسایت شما شود. بنابراین شما با کمک گوگل ادوردز لوکیشن معینی برای قرار دادن تبلیغات خود دارید که به شما اجازه میدهد تبلیغات خود را در موتورهای جستجو، سایتهای کسب و کار و حتی وبسایتهای شخصی قرار دهید و به فروش خود به آسانی رونق بخشید. حال بحثی که ادوردز20 میخواهد در این قسمت به آن اشاره کند، انتخاب کلمه کلیدی درست است. هزاران کلمات کلیدی وجود دارند که برای آنها تولید محتوا شده است. از اینرو به هنگام انتخاب کلمه کلیدی باید دقت کنید و کلمه کلیدی خاصی را انتخاب کنید که مناسب مشتریان شما باشد. به عبارتی اگر شما مشتری محصولات بودید، چه کلمه یا عبارتی را جستجو میکردید تا به محصول موردنظر برسید. پس به هنگام تعیین کلمات خود را جای مشتری بگذارید تا تبلیغات شما نتیجهبخش باشد.

مزیت دوم گوگل ادوردز از نگاه ادوردز20

از نگاه ادوردز20 مزیت دیگر کار با گوگل ادوردز این است که تنظیم روز و زمان با شما است. به عبارتی شما میتوانید طوری برنامهریزی کنید که ساعات خاصی در روز یا روزهای خاصی از هفته تبلیغات شما نمایش داده شود. همچنین ادوردز20 خاطرنشان میکند که شما یک فرصت عالی برای هدف قرار دادن دستگاهها دارید. یعنی شما میتوانید تصمیم بگیرید که تبلیغات شما در موبایل، دسکتاپ یا هردو نشان داده شود. گزینه بعدی توانایی کنترل بودجه شما است. اجازه دهید ادوردز20 این گفته را برای شما کاملا باز کند. فرض کنید که میخواهید برای کسب و کارتان از گوگل ادوردز استفاده کنید. حال با کمک گزینه کنترل بودجه شما میتوانید هزینه تبلیغات خود را به سادگی مدیریت کنید. برای مثال مشخص میکنید روزانه بیشتر از سی دلار صرف هزینه تبلیغات نشود. این گزینه به شما کمک میکند تا به سادگی بفهمید که به چقدر هزینه تبلیغات برای کسب و کارتان نیاز دارید. بنابراین هیچ محدودیتی با گوگل ادوردز وجود ندارد. شما میتوانید هرروز، هر ساعت، هر تبلیغاتی را نمایش دهید. اما این تمام ماجرا نیست. ادوردز 20 مزیت بزرگ تبلیغات با گوگل را در این میبیند که برای نمایش تبلیغات هیچگونه پولی نمیپردازید، بلکه به ازای هر کلیکی که کاربر روی تبلیغات شما میکند، هزینه میپردازید. پس تبلیغات گوگل در اصل تبلیغات کلیکی محسوب میشود. اما مزیت دیگر این نوع تبلیغات کلیکی در این است که با این روش شما از آن دسته تبلیغات بد یا بیفایدهای که روی آنها کلیک نمیشود، آگاه میشوید. به عبارتی شما بدون پرداخت هیچگونه هزینه و ضرری به سادگی میتوانید بفهمید مردم به کدام تبلیغات شما علاقهمند نیستند. بنابراین اگر شما در ابتدای این راه هستید و بار اولتان است که میخواهید تبلیغات خود را به نمایش دربیاورید، پیشنهاد ادوردز20 به شما تبلیغات کلیکی گوگل میباشد. زیرا با گوگل ادوردز میتوانید به راحتی بودجه مناسبی برای اهداف خودتان تعیین کنید.

حتما مطالعه کنید
اتصال حساب Google Analytics و تنظیمات آن

مزیت سوم گوگل ادوردز از نگاه ادوردز20

سومین مزیت گوگل ادوردز این است که توانایی اندازه گیری موفقیت شما را دارد. وقتی اشخاص یا کاربرانی روی تبلیغات شما کلیک و از وبسایتتان دیدن کرده یا محصول موردنظر را میخرند، شما میتوانید این افراد را ببینید. بنابراین به راحتی میتوانید بفهمید اگر تبلیغاتی هست که کلیکخور آن بالاست اما خریدی صورت نگرفته، به فکر راهحلی برای این مشکل باشید. در یک کلام به راحتی میتوانید کمپینهای تبلیغاتی که راهاندازی کردهاید را تجزیه و تحلیل کنید. با این کار به آسانی متوجه بازنویسیها و تغییرات موردنیاز خواهید بود و متوجه خواهید شد که روی چه آیتمهایی بیشتر سرمایهگذاری کنید. بنابراین ادوردز20 میخواهد بگوید که این مزیت بازده سرمایهگذاری شما را نیز بالا برده و اطلاعات باارزشی دراختیارتان قرار میدهد.

نسخه نرمافزار دسکتاپ گوگل ادوردز رایگان و قابل دانلود میباشد. شما با این نرمافزار به راحتی میتوانید تغییرات موردنظرتان را درحساب کاربری خود اعمال کنید. همچنین به شما این اجازه را میدهد که تا به جستجوی کلمات کلیدی بپردازید و هزینههایتان را تجزیه و تحلیل کنید. درواقع شما با کمک مدلهای مربوطه از رفتار مشتری میتوانید مقایسه کنید و نتایج قابل اعتمادی بگیرید که بسیار به فروش محصولاتتان کمک خواهد کرد.

در کل از نظر ادوردز20، گوگل ادز یک پلتفرم عالی میباشد که چه در این راه مبتدی یا حرفهای باشید، برای کار با آن تفاوتی احساس نخواهید کرد و میتوانید به آسانی از آن استفاده کنید. امیدوارم که ادوردز20 توانسته باشد مزایای مهم گوگل ادوردز را برای شما بیان کند تا بتوانید تصمیم درستی برای تبلیغات خود بگیرید.

 

پیشنهاد ما به شما

فهرست آموزشی ادوردز

پیش گفتار راهنمایی اولیه در خصوص وردود به حساب گوگل ادوردز کارهایی که قبل از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *