خرید اکانت اختصاصی گوگل ادوردز

ایجاد وساخت اکانت اختصاصی گوگل ادز چه مزایایی برای کسب و کار ما دارد؟

با آموزش حضوری و خصوصی تبلیغات گوگل ادز توسط تیم ادوردز 20 شما توانایی پیدا میکنید به کل اکانت دسترسی مستقیم داشته باشید و خودتان آگهی کسب و کارتان را  ایجاد مدیریت و از بودجه مصرفی اطلاع داشته باشید. برای  خرید اکانت تبلیغات در گوگل ادز اقدام کنید.

هزینه خرید اکانت گوگل ادز

با ارسال سفارش اکانات اختصاصی گوگل ادز ما برای شما در سایت ads.google.com یک اکانت اختصاصی ساخته و اکانت را شارژ نموده و بعد از وریفای شدن تحویل شما خواهیم داد هزینه ساخت اکانت پروموشن رایگان میباشد و هیچ هزینه دریافت نخواهد شد . شما با دسترسی مستقیمی که دارید میتوانید انواع کمپ و آگهی با سلیقه خود در گوگل درج کنید و بودجه اختصاص دهید و مدیریت کنید و از گزارشات لحظه ای گوگل ادوردز لذت ببرید. تمای مسئولیت های مربوط به اکانت از لحظه ارسال دسترسی ها بر عهده مشتری میباشد و حتما مشتری میبایت از ip تمیز که مربوط به ایران نمیباشد به اکانت متصل شود و قوانین گوگل را حتما رعایت کند تا مشکلی برای مشتری بوجود نیاید.

برای اکانت های که به صورت مدیریت شده توسط ادوردز 20 انجام میگردد تمامی مراحل ساخت کمپ و آگهی و پیشنهاد کلمات هدفمند و زودبازده توسط تیم ادوردز 20 انجام میشود تا در نهایت باعث افزایش ورددی و افزایش فروش کسب و کارها گردد  و مشتری فقط نظاره گر این عملیات میباشد.

سفارش ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادوردز

تذکر : قبل از انجام هر گونه سفارش جهت ایجاد اکانت اختصاصی و شارژ احراز هویت کامل صورت میگرد.

هزینه ایجاد اکانت پروموشن دار

تومان500000
 • نیم ساعته تحویل میگردد
 • نوع شارژ بات تایلند میباشد
 • احتمال دریافت پروموشن کمتر از 100درصد
 • میزان پروموشن 3636.00 بات تایلند میباشد
 • تضمین بازگشت وجه بعد از عودت گوگل ادز
 • حد اقل مبلغ شارژ سفارش 500 بات میباشد

هزینه ایجاد اکانت استاندارد

تومان0
 • نیم ساعته تحویل میگردد
 • نوع شارژ بات تایلند میباشد
 • احتمال دریافت پروموشن 20درصد میباشد
 • حد اکثر میزان پروموشن 2484.60 بات تایلند میباشد
 • تضمین بازگشت وجه بعد از عودت گوگل ادز
 • حد اقل مبلغ شارژ سفارش 500 بات میباشد

ساخت اکانت فعال شده گوگل ادز با شارژ مستقیم

آموزش ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادوردز از 0 تا 100

اگر شما نیز از علاقمندان به دنیای مجازی و کسب درآمد از این دهکده بزرگ جهانی باشید، حتماً در مورد روش های درآمدزایی از گوگل نیز موارد فراوانی را شنیده اید. به خصوص اگر خودتان صاحب سایت باشید به شدت دنبال افزایش بازدید و بالا رفتن اعتبار سایتتان برای کسب درآمد بیشتر هستید. خبر خوب این است که خود گوگل با قابلیتی به نام گوگل ادوردز در این زمینه شروع به کمک شما نموده است. این قابلیت به شما کمک می کند تا بازدید سایتتان هرچه بیشتر و البته با مبالغی مقرون به صرفه تر نسبت به سایر روش های تبلیغاتی افزایش پیدا کند. در ادامه نحوه استفاده از این امکان فوق العاده گوگل را به شما آموزش می دهیم و توضیح خواهیم داد که چه مزایایی برای کاربران دارد.

گوگل ادوردز چیست؟

گوگل ادوردز (Google AdWords) یکی از سرویس های تبلیغاتی بسیار عالی شرکت گوگل می باشد. این سیستم به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از ابزارهایی که خود گوگل در اختیارشان قرار می دهد به تبلیغ سایت خود با کمترین هزینه بپردازند. در این سرویس افرادی که می خواهند سایت خود را تبلیغ کنند باید به مشتریان خود هزینه ای مشخص را پرداخت نمایند. معروف‌ترین روش تبلیغات در گوگل ادوردز نیز تبلیغات در موتور جستجوگر گوگل می باشد. با این روش کلیدواژه های اصلی توسط خود تبلیغ دهنده مشخص می شود. بنابراین تبلیغات تنها برای افرادی که این کلمات خاص را سرچ کنند نشان داده خواهد شد. درنتیجه می توان گفت به روشی هدفمند مشتری های موردنظر را پیدا می کنید؛ در حالیکه در تبلیغات همگانی که مخاطبان شما از همه سنین و جوامع هستند، میزان بازدهی قطعاً کمتر از تبلیغات هدفمند است.

ساخت اکانت گوگل ادوردز

برای اینکه بتوانید از این سیستم استفاده کنید اول باید اکانتی برای خود در گوگل ادوردز تهیه نمایید. سپس با استفاده از این اکانت می توانید کمپین تبلیغاتی خود را شروع کنید. قبل از اینکه وارد صفحه ثبت نام اکانت گوگل ادوردز شوید باید یک اکانت جیمیل و یک سایت، ثبت کرده باشید. گرفتن اکانت گوگل ادوردز کار سختی نیست و خودتان به‌راحتی می توانید این کار را انجام دهید. برای گرفتن این اکانت، اول باید وارد خود سایت ADS . google.com  شوید و بر روی دکمه Start Now کلیک نمایید.

با این کلیک صفحه ای برای شما باز می شود که فرمی در آن وجود دارد. نیازی به پر کردن این فرم نیست و تنها باید روی گزینه Skip کلیک کنید تا مرحله بعدی برایتان بیاید. در مرحله بعد اکانت جیمیل از شما خواسته می شود. فقط باید ایمیلتان را در جای مشخص خود وارد کرده و دکمه Next را بزنید. اگر حساب گوگل ندارید باید روی Create Account بزنید تا ابتدا یک حساب گوگل بسازید. بعد از ساخت اکانت گوگل مراحل گفته شده را انجام دهید.

در مرحله بعد رمز ایمیلتان از شما خواسته می شود که بعد از واردکردن رمز و تائید آن صفحه جدیدی برای شما باز خواهد شد. اگر کریدیت کارت و حساب خارجی داشته باشید که می توانید موارد خواسته شده را وارد کرده و ادامه دهید. در غیر اینصورت شما باید از روشی دیگر استفاده کنید که برای افراد بدون داشتن کارت اعتباری است. در این روش شما باید در صفحه جدید روی گزینه Create an account without a campaign کلیک نمایید تا به صفحه بعدی بروید.

در صفحه جدید اطلاعاتی مربوط به کشور، زمان و ارز را خواهید دید. اما شما باید فقط کشور و زمان محل زندگیتان را انتخاب و سپس تائید نمایید. بعدازآن نیز روی کلمه Submit کلیک کنید تا مراحل بعدی ساخت اکانت انجام شود.

بعد از چند ثانیه صفحه جدیدی برای شما باز می شود که پیام ساخت اکانت گوگل ادوردز با موفقیت را به شما نشان خواهد داد. در پایان روی کلمهEXPLORE YOUR ACCOUNT  کلیک کنید.

این روش به شما کمک می کند که حتی بدون داشتن کریدیت کارد بتوانید از امکانات این سیستم مثلاً برای انتخاب کلمه کلیدی مناسب که بازدید و رنک الکسای سایت شما را افزایش می دهد، استفاده کنید.

اما برای ساخت کمپین تبلیغاتی حتماً نیاز به کریدیت کارت برای پرداخت هزینه تبلیغات خواهید داشت. برای این کار مراحل گفته شده تا قبل از رسیدن به Create an account without a campaign همگی مثل قبل است، اما بعدازآن باید اطلاعات کریدیت کارت را وارد کنید تا بتوانید کمپین تبلیغاتی را راه انداخته و هزینه تبلیغات را پرداخت نمایید.

چگونه کمپین تبلیغاتی بسازیم؟

برای اینکه بتوانید تبلیغات گسترده‌ای برای سایت خودتان از طریق گوگل داشته باشید بعد از ساخت اکانت گوگل ادوردز باید یک کمپین تبلیغاتی راه‌اندازی کنید. برای این کار باید به سایت گوگل ادوردز بروید و گزینه Sign in را برای وارد شدن به اکانت ادوردز خود بزنید. بعد از وارد شدن به اکانت خودتان باید به شکل زیر کمپین تبلیغاتی را نیز شروع کنید.

در اکانت خود باید قسمت campaigns را پیداکرده و روی علامت + که به نشانه اضافه شدن به کمپین تبلیغاتی است کلیک کنید. بعدازآن نیز کلمه New Campaign را بزنید. با زدن روی این گزینه فهرستی از کمپین های تبلیغاتی برای شما باز می شود. همچنین در قسمت Select a campaign type می توانید محل موردنظرتان یا کمپین موردنظرتان برای نمایش تبلیغ را مشخص کنید. کمپین ها ازاین جهت متفاوت هستند که هرکدام برای هدف خاصی تهیه شده اند. این کمپین ها را در زیر برایتان به اختصار توضیح داده ایم:

Search: با انتخاب این گزینه تبلیغات شما در موتور جستجوگر گوگل و بین لینک ها به کاربران نمایش داده می شود.

DisPlay: در این کمپین تبلیغات به شکل عکس در کناره صفحه های وبسایت های مختلف نمایش داده می شود.

Video: در این کمپین تبلیغات شما در شبکه اجتماعی گسترده یوتیوب نمایش داده خواهد شد.

App: در این کمپین تبلیغات شما در اپلیکیشن های تحت مدیریت شبکه گوگل نشان داده می شود.

Shopping: این کمپین مخصوص نشان دادن تبلیغات در اپلیکیشن Google Shop می باشد.

بعدازاینکه کمپین موردنظر خود را انتخاب نمودید، یک فرم مخصوص تعیین هدف یا goal برای شما باز می شود. شما در این فرم باید هدف خودتان از راه اندازی کمپین را مشخص کنید. این اهداف به طور کلی در چهارچوب های فروش، اهداف خاص، جذب ترافیک یا افزایش بازدید برای سایت و کمپین بدون هدف مشخص می شوند که بیشتر بستگی به موضوع سایت شما و هدف شما از تبلیغات دارد. بهتر است شما گزینه a campaign without a goal را انتخاب کرده و بعد تنظیمات را به صورت دستی وارد کنید. این کار بازدهی کمپین را برای شما افزایش می دهد.

بعدازاین مرحله باید راه جذب مشتری را انتخاب کنید. شما می توانید به سه روش زیر مشتریان بیشتری جذب نمایید:

 • بازدید از خود وبسایت
 • تماس تلفنی
 • اپلیکیشن

با توجه به سختی کار و همچنین تحریم های موجود برای ایران، از نظر ما روش اول برای جذب مشتری بهترین روش در شرایط فعلی می باشد. بعدازآن نیز باید در قسمت مشخص شده آدرس وبسایت خود را تایپ نمایید و روی گزینه Continue بزنید تا وارد مرحله بعدی شوید. لطفاً حوصله تان سر نرود؛ وقت گذاشتن برای این کمپین نتایج شگفت انگیزی برای شما خواهد داشت.

در مرحله بعد باید در قسمت Campaign name یک نام برای کمپین خود مشخص کنید. سپس تیک گزینه های Include Google search partners و  Include Google Display Networkرا بردارید.

با توجه به اینکه ایران در حال حاضر تحریم است در قسمت لوکیشن بهتر است گزینه All countries and territories و برای زبان نیز گزینه  All languagesرا انتخاب کنید. دقت داشته باشید که اگر این مرحله را به همین روش انجام ندهید کاربرانی که با فیلترشکن وارد سرچ گوگل می شوند در صورت تغییر زبان نمی توانند تبلیغات شما را ببینند.

در قسمت بعد باید Budget یا همان سرمایه ای که برای تبلیغ در نظر دارید را مشخص کنید. این سرمایه بستگی به هزینه هر کلیک کاربر و هزینه های روزانه باید مشخص شود. به عنوان مثال اگر هزینه مشخص شده برای هر کلیک از طرف کاربر 25 سنت باشد و شما در قسمت بودجه 20 دلار را وارد کرده باشید، تا زمانیکه تعداد کلیک ها برابر با هزینه 20 دلار شود، تبلیغات شما ادامه دارد و بعدازآن به صورت اتوماتیک تبلیغ شما حذف می شود؛ مگر اینکه دوباره هزینه را شارژ کنید.

میزان بودجه مناسب

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چه میزان بودجه برای تبلیغات شما کافی است؟ درواقع سایت گوگل ادز یک سایت حراج کلمات کلیدی پربازدید است و بعد از مدتی متوجه می شوید تا چه میزان هزینه کلمات کلیدی مختلف با هم متفاوت است. این تفاوت به میزان بازدید کلمه کلیدی موردنظر و بازده تبلیغات وابسته است. به علاوه هرچه تعداد بیشتری از تبلیغ کنندگان یک کلمه کلیدی مشترک را سفارش دهند هزینه آن بیشتر می‌شود. شما باید سعی کنید بیشترین مبلغی که خود گوگل ادز بر اساس کسب و کار شما پیشنهاد می کند را انتخاب نمایید تا بازده بیشتری را به دست آورید.

بعد از انتخاب میزان بودجه موردنظر برای این نوع تبلیغات در قسمت  Bidding نوع پرداخت را مشخص کنید. ما توصیه می کنیم روش Manual CPC را انتخاب نمایید. سپس روی گزینه Save And Continue بزنید تا اطلاعات پردازش شده و کمپین شما ایجاد شود.

بعد از ساخت کمپین تبلیغاتی نوبت به ساخت گروه می رسد. در قسمت Ad group name یک نام برای گروه خود مشخص کنید. سپس در قسمت Bidding باید قیمت گروه خودتان را وارد کنید، یعنی ارزشی که فکر می کنید این گروه دارد و بعد در قسمت New text ad باید اطلاعات زیر را وارد نمایید:

Final URL: آدرس صفحه ای است که می خواهید تبلیغ شما به آنجا هدایت شود.

HeadLine: جمله تبلیغاتی خود را در این قسمت وارد نمایید. این جمله باید حداقل 30 کاراکتر و حداکثر 90 کاراکتر باشد.

Path: این قسمت مخصوص کسانی است که آدرس صفحه موردنظرشان به شکل https://www. NameSite .com/blog می باشد. در این قسمت باید blog موردنظر وارد شود.

Description: در این قسمت باید یک توضیح جذاب بنویسید تا زمانیکه کاربر آن را مشاهده می کند، روی آن کلیک کرده و وارد سایت شما بشود.

بعد از واردکردن تمام اطلاعات خواسته شده بالا باید گزینه Done را انتخاب کنید تا اطلاعات شما در گوگل ادوردزتان ذخیره شود.

البته این سیستم امکان چند تبلیغ همزمان را نیز دارد. بنابراین می‌توانید همزمان تبلیغات مختلفی را انجام دهید. برای این کار می توانید روی گزینه + NewAd در قسمت Create Ads کلیک نمایید و دقیقاً مانند مراحل گفته شده تبلیغ جدید را نیز وارد کنید. درغیراینصورت یعنی اگر نیاز به واردکردن تبلیغ جدید ندارید روی گزینه Continue Save And بزنید تا وارد مرحله بعدی شوید.

در قسمت بعدی باید در جاییکه عبارت Set up keywords نوشته شده است کلمات کلیدی موردنظرتان را وارد نمایید. توجه داشته باشید که در هر خط باید فقط یک کلمه کلیدی تایپ شود و بعد با Enter  به خط بعدی بروید. بعدازآن دوباره گزینه Save And Continue بزنید تا موارد وارد شده ذخیره شوند.

در مرحله بعدی که مرحله آخر کار می باشد Confirmation، اطلاعات و مشخصات کمپین را مشاهده خواهید کرد و با زدن گزینه  Continue  Campaig to وارد کمپین خودتان می شوید. بنابراین اولین کمپین تبلیغاتی گوگل ادوردز شما راه اندازی شده است.

نکات مهمی که به شما کمک می کند تا بازدهی بیشتری از گوگل ادوردز داشته باشید!

اگر در هنگام زدن کمپین تبلیغاتی به نکات زیر توجه کنید قطعاً بازده بیشتری خواهید داشت:

 1. وضعیت رقبای خود را بررسی کنید

بررسی وضعیت رقبا و تبلیغاتشان به شما نشان می دهد که کیفیت چه تبلیغاتی بهتر بوده و بازدید بیشتری داشته اند؛ درنتیجه شما نیز باید سبک آنها را تقلید کنید. از طرفی گوگل برای همکاری بهتر با شما به کیفیت نیز اهمیت می دهد. به‌علاوه حتماً حتماً کلمه کلیدی موردنظرتان را در جمله تبلیغاتی خود به کار ببرید. این کار باعث امتیاز بیشتر شما در گوگل می شود.

 1. صفحه ورودی مناسبی برای خودتان انتخاب کنید

یادتان باشد شما برای این کار هزینه کرده اید تا بیشتر دیده شوید و ترافیکتان افزایش پیدا کند. اما اینکه چقدر از این ترافیک به مشتری های شما تبدیل می شوند به خودتان بستگی دارد. اگر صفحه ورود یا landing page نامناسبی را انتخاب کنید برای کاربر جذاب نبوده و از آن خارج خواهد شد. درنتیجه نرخ تبدیلتان کاهش یافته و پولتان از دست می رود. بنابراین باید مطمئن شوید که صفحه فرودتان استاندارد و جذاب است. برای این کار به توصیه های زیر عمل کنید:

 • هرچه طراحی صفحه فرود ساده تر باشد و انیمیشن، عکس و ویدئوی کمتری داشته باشد راحت تر لود می شود.
 • عنوان اولین چیزی است که به چشم کاربر می‌خورد و آن را می خواند. بنابراین باید عنوانی مناسب و جذاب داشته باشید.
 • ساده نویسی در تبلیغات جذاب بسیار مهم است. بنابراین متن های صفحه فرود را قابل ‌فهم و ساده بنویسید.
 • استفاده از لیست ها، تصاویر و عناوین بصری در حدی که بتواند مطلب را بهتر برساند توصیه می شود، اما بیش از حد بودن آن نیز همانطور که قبلاً اشاره کردیم سرعت لود را کاهش داده و باعث خروج کاربر می گردد.

 1. جمله تبلیغاتی شما باید ساده و دقیق باشد

جملات باید ساده و دقیق باشند، زیرا تعداد کاراکترهایی که می توانید وارد کنید محدود است و همین جمله راه ورود کاربر به سایت شما خواهد بود.

سخن آخر

ثبت نام اکانت گوگل ادوردز و ورود به دنیای شگفت انگیز تبلیغات گوگل راهی است که باعث پیشرفت بسیار زیاد شما در مدت زمانی کوتاه و با مبلغی کمتر از سایر تبلیغات موجود می شود. به علاوه همانطور که مشاهده کردید انجام این کار بسیار ساده است و همه افراد دارای وبسایت می توانند آن را اجرا کنند.

سؤالات متداول در مورد اکانت اختصاصی گوگل ادوردز

چطور بفهمم افرادی که روی تبلیغات من کلیک می کنند، دقیقاً چه چیزی را جستجو کردند؟

برای مشاهده کلماتی که کاربران از طریق سرچ آنها وارد سایت شما شده اند اول به بخش keywords بروید و سپس در منوی بالایی آن Search Terms را پیدا کرده و کلیک کنید. در این قسمت می توانید مشاهده کنید که کاربران شما با سرچ چه کلماتی وارد سایتتان شده اند. به علاوه می توانید ایده های بهتری برای اضافه کردن کلمات کلیدی جدید به ادگروپ های خود پیدا کنید یا کلمات کلیدی منفی خود را حذف نمایید و با کلمات بهتر جایگزین کنید تا بازده شما افزایش یابد.

آیا می توانم میزان دقیق بازدیدهای خود را مشاهده کنم؟

نمایش دقیق تعداد جستجوهای ماهانه تنها برای اکانت های کاملاً فعال امکان پذیر است. درواقع اگر گوگل ادز شما تبلیغ فعال نداشته باشد یا تازه شروع به تبلیغ از این روش کرده باشید و یا حتی اگر گوگل ادز شما ساسپند شده باشد، نمی توانید تعداد دقیق جستجوها را ببینید.

من قبلاً اکانت گوگل ادز خود را با درهم شارژ می کردم. آیا می توانم برای شارژ مجدد از واحد دلار استفاده کنم؟

متأسفانه خیر. در گوگل ادوردز امکان تغییر واحد پولی وجود ندارد و به همین دلیل در همان ابتدا باید تصمیم خود را بگیرید. درصورتیکه مجبور به استفاده از واحد پول جدیدی هستید باید یک اکانت جدید برای گوگل ادوردز بسازید.

چطور می توانم تبلیغاتم را فقط در لینک اول صفحه اول گوگل نمایش دهم؟

این کار به هزینه ای که شما برای هر کلیک پیشنهاد داده اید و میزان کیفیت کلمات کلیدی انتخاب شده توسط شما بستگی دارد. اما به طور کلی در کنار کیفیت کلمات کلیدی با استفاده از بید استراتژی Target impression share و تنظیم آن برای Absolute top of results page احتمال رفتن روی لینک اول صفحه اول گوگل بیشتر است. با این حال اینها روش های تجربی هستند و 100% تضمینی نمی باشند. بهترین راه ها همان افزایش هزینه پرداختی و کیفیت کلمات کلیدی هستند.

چطور می توانم جایگاه تبلیغاتم را برای کلمات کلیدی مختلف مشخص کنم؟

برای اینکه متوجه شوید کلمات کلیدی مختلف شما در بالای صفحه‌ گوگل نمایش داده می شوند یا در پایین صفحه گوگل، باید به بخش keywords رفته و سپس از قسمت segment گزینه Top vs Other را انتخاب کنید.

چطور می توانم قیمت پیشنهادی رقبا برای کلمات کلیدی را ببینم؟

گوگل این اطلاعات را در اختیار شما قرار نمی دهد. اما شما می توانید از گزارش Auction Insight اطلاعات مفیدی در مورد وضعیت نمایش آگهی با کلمه کلیدی موردنظر از طرف رقبایتان به دست آورید. این اطلاعات مربوط به فعالیت رقبای شما با کلمات کلیدی مشترک است که اطلاعاتی نظیر میانگین جایگاه رقبا در نتایج جستجو، سهم نمایش آگهی از کل جستجوها، میزان نمایش آگهی در بالای صفحه و میزان نمایش آگهی در بالاترین موقعیت نتایج جستجوی گوگل را در اختیار شما می گذارد. برای دیدن این گزارش باید در بخش Keywords از منوی بالا گزینه Auction Insight را انتخاب کنید.

آیا می توانم انتظار داشته باشم که کمپین من یک شبه به موفقیت برسد؟

خیر. موفقیت در کمپین های تبلیغات گوگل ادز مانند هر روش دیگری نیاز به زمان و صبوری دارد. موفق شدن شما در هر کمپینی با هر کلمه کلیدی به عوامل مختلفی مانند کیفیت کلمه کلیدی و جمله تبلیغاتی شما، میزان بودجه در نظر گرفته شده و میزان رقابت در مورد یک کلمه کلیدی بستگی دارد.

کمپین هوشمند چیست؟

کمپین های هوشمند نوع جدیدی از کمپین های تبلیغاتی Google Ads هستند که برای کمک به مشاغل کوچک در بهبود روش تبلیغ محصولات و خدمات خود به صورت آنلاین طراحی شده است. در این کمپین ها می توانید نیازهای تبلیغاتی خود شامل تماس بیشتر، اقدام در وبسایت خود یا بازدید از فروشگاه و … را مشخص کنید و در عرض چند دقیقه یک کمپین تبلیغاتی عالی راه اندازی نمایید. این کمپین ها به طور مداوم از فناوری هوشمند برای نظارت و بهبود عملکرد تبلیغات شما استفاده می کنند.