خبر فوری

Adwords Express و تاثیر آن بر روی گوگل ADS

شکل 1: تبلیغات در سایت گوگل ادز و فروش بالای محصولات

Adwords Express و تاثیر آن بر روی تبلیغات در سایت گوگل ادز

تبلیغات گوگل ادز مسیری برای فروش بیشتر محصول و یا خدمات شما است. زمانی که شما قصد فروش محصول و یا ارائه خدمتی را دارید، نیاز به بیشتر دیده شدن پیدا خواهید کرد. تبلیغات گوگل ادز شما بیشتر در معرض دید قرار خواهند داد و به این ترتیب می توانید مشتریان بیشتری را پیدا کرده و محصولات بیشتری را به فروش برسانید. اگرچه انجام این خدمات توسط گوگل ادوردز برای شما هزینه هایی را در پی خواهد داشت، اما باید توجه داشته باشید که میزان سود و درآمد شما از تبلیغات گوگل ادز، بیش از هزینه هایی است که شما برای انجام تبلیغات در نظر میگیرید. در این بین گوگل ادوردز فرصت و امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

Adwords Express

این فرصت خوبی است تا پیش از پرداختن به توضیحات بیشتر، Adwords Express را به شما معرفی کنیم. Adwords Express یک محصولات تبلیغات گوگل ادز است که برای صاحبان کسب و کارهای کوچک ایجاد شده است. در صورتی که کسب و کار شما، محدود به فروش محصولی خاص و یا تنها ارائه یک خدمت است، استفاده از این امکان می تواند فرصت بسیار مطلوبی را از طریق تبلیغات گوگل ادز برای شما فراهم کند. یکی از دلایل محبوبیت Adwords Express آن است که تبلیغات گوگل ادز را به صورت خودکار و بدون نیاز به مدیریت روزانه انجام می دهد. این نسخه از گوگل ادوردز بسیار کم حجم بوده و تنها قادر است یک قابلیت از خود نمایش دهد. این فرصت تبلیغات گوگل ادز تکها یک فرایند را پوشش داده اما سرعت نمایش آن محصول و فرآیند را افزایش می دهد. به طور کلی اگر شما می خواهید یک محصول و یا خدمت را به مشتریان خود ارائه دهید، این نسخه می تواند شما بیشتر در معرض نمایش قرار دهد و به این ترتیب شما فروش بیشتری را خواهید داشت. Google Adwords Express در حال حاضر به عنوان یکی از جذابترین نسخه های گوگل ادوردز به شمار می آید. چرا که تبلیغات گوگل ادز به کمک این نسخه به سرعت نمایش داده می شود. همچنین ایت قابلیت در گوگل ادوردز به دلیل آن که مدیریت حساب کاربری در ادوردز دارای پیچیدگی های بسیار زیادی است و برای انجام تبلیغات گوگل ادز، کاربر نیاز دارد تا زمان و تلاش بیشتری را به کار بگیرد تا به بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی خود بپردازد، بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.

شکل 2: با تبلیغات گوگل ادز، میزان کلیک بر روی سایت خود را افزایش دهید

تبلیغات وب سایت گوگل ادز خود را با نسخه Adwords Express به سادگی انجام دهید

اگر شما در تاکنون آموزش های بسیار زیادی را برای کمپین های تبلیغاتی خود در گوگل ادوردز دیده اید ولی آماده نیستید ویا وقت کافی را برای یادگیری اصول اولیه گوگل ادوردز ندارید، احتمالا تمایل دارید که از نسخه Adwords Express استفاده کنید و هرچه سریع تر به نتیجه دلخواه خود بپردازید. اما به شما پیشنهاد می کنم که از این نسخه دوری کنید. چرا که در صورت استفاده از این نسخه، شما یک کلمه کلیدی متناسب با محصول و یا خدمت مورد عرضه خود انتخاب خواهید کرد. اما تمامی کلمه های مرتبط با کلمات کلیدی شما همسان در نظر گرفته خواهد شد‌ و به این ترتیب شما شاهد کلیک های نامربوط بیشتر خواهید بود. نتیجه این امر به دست آوردن مشتریانی است که نیازی به محصول شما ندارند و همچنین در این حین ممکن است ممکن است مشتریانی که به دنبال خرید محصول و یا خدمت شما بوده اند، را از دست بدهید. شما در این نسخه از تبلیغات گوگل ادز نمی توانید به کلمات کلیدی نامناسب و یا حتی برنامه های افزودنی مناسب دسترسی داشته باشید تا به بهبود کلمات کلیدی و میزان کلیک مورد نظر خود بپردازید. به طور معمول Adwords Express جوابگو نیاز شما نیست. مگر آنکه کسب و کار شما بسیار تخصصی و کوچک باشد. چرا که کسب و کار های تخصصی تر، کلمات مرتبط کمتری داشته و در نتیجه مشتریان واقعی برای محصول شما پیدا خواهد شد.

Adwords Express و چگونگی ایجاد تبلیغات وب سایت گوگل ادز با تاثیر بیشتر بر فروش

شکل 3: چگونگی ایجاد تبلیغات وب سایت گوگل ادز با تاثیر بیشتر

به طور کلی می توان گفت در این نسخه از گوگل ادوردز، حتی ROI کمتری نسبت به سایر نسخه های قدیمیتر دریافت خواهید کرد. اما این نسخه می تواند برای کسب و کار و فروش شما تاثیر بیشتری داشته باشد در صورتی که شما تنها اقدام به فروش یک محصول خاص کنید و یا بخواهید از پیچیدگی های مربوط به تنظیم کمپین ها در گوگل ادوردز به دور باشید. در صورتی که می خواهید به عنوان تجربه از نسخه Adwords Express استفاده کنید، می توانید با بودجه ای محدود و البته تعیین کمپین خاص خود این کار را انجام دهید. باید توجه داشته باشید که تبلیغات گوگل ادز شما تنها با کسب و کاری خاص، در این نسخه تاثیر گذار خواهد بود. همچنین استفاده از این سرویس را تنها به عنوان یک تجربه و یک ابزار یادگیری در نظر بگیرید.

اگرچه بازده سرمایه گذاری کم در سرویس Adwords Express بسیار بهتر از استفاده کردن از کمپین های انتخابی در گوگل ادوردز است، اما در صورتی که تمایل دارید از Adwords Express استفاده کنید، از استفاده از گوگل ادوردز اجتناب نکنید و در کنار کار با گوگل ادوردز به استفاده از این سرویس بپردازید. حتی اگر در صورت تبلیغات در گوگل ادز، به نتایج دلخواه خود دست پیدا نکردید، فعالیت خود را متوقف نکنید. در عوض یک پلتفرم آموزشی پیدا کنید و زمان بیشتری را به آموزش دیدن در زمینه تبلیغات گوگل ادز تخصیص بدهید.

بنابر آنچه که گفته شد، تبلیغات گوگل ادز به عنوان یک مسیر برای موفقیت در فروش شناخته می شود. اما استفاده از صحیح از کمپین ها می تواند تا حدود زیادی شما را در این مسیر موفق سازد. کمپین ها به شما این امکان را می دهند تا در کسب و کارهایی که کلمات مرتبط زیادی دارند، عملکرد بهتری را از خود به نمایش بگذارید و به مشتریان واقعی خود دست پیدا کنید. چرا که در گوگل ادوردز امکان بهینه سازی کلمات کلیدی وجود داشته اما در نسخه مربوطه چنین چیزی امکان پذیر نبوده و تنها برای یک کسب و کار به خصوص شما قادر به تبلیغات موثر خواهید بود.

حتما مطالعه کنید
جذب مخاطب بیشتر از سرچ گوگل با کلمات کلیدی

پیشنهاد ما به شما

فهرست آموزشی ادوردز

پیش گفتار راهنمایی اولیه در خصوص وردود به حساب گوگل ادوردز کارهایی که قبل از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *