تبلیغات در صفحه اول گوگل

در صدر گوگل بدرخشید و رتبه 1 گوگل باشید.

آیا دنبال نمایش وب سایت خود در صدر صفحه اول گوگل هستید ؟ آیا زمان آمدن وب سایت شما در صفحه اول گوگل مهم هست ؟ آیا بازخورد مناسب جهت تبلیغات در صفحه اول گوگل توقع دارید ؟ پس بخوانید : بهترین و کاملترین روش بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی انلاین کسب و کار شما تبلیغ در صفحه اول گوگل می باشد. تبلیغ در صفحه اول گوگل یکی از روش های نمایش وب سایت در گوگل از طریق پیوندهای مالی گوگل می باشد. مجموعه ادوردز20 مفتخر به ارائه خدمات در این زمینه می باشد. در حد اقل زمان ممکن تبلیغات در گوگل را برای مشتریان عزیز انجام می دهند. در ادامه بهترین روش های کسب نتیجه بهتر در صدر گوگل آموزش داده میشود.

نکات اصلی در تبلیغات صفحه اول گوگل تضمینی

افراد ممکن است وب سایت خود را ترک کنند اگر آنها چیزی را که انتظار ندارند پیدا کنند. درخواست  تلفن همراه از مشتریانافرادی که تبلیغات خود را در تلفن همراه مشاهده می کنند احتمالا می خواهند بدانند کجا هستید یا تماس بگیرید. مکان و شماره تلفن خود را با پسوندهای محل و برنامه های افزودنی تماس نمایش دهید. همچنین، در نظر بگیرید آگهی های اختصاص یافته به افراد در دستگاه های تلفن همراه، با استفاده از نسخه تلفن همراه وب سایت خود به عنوان یک صفحه فرود، و پیشنهاد ویژه ای که برای مخاطبان تلفن همراه مناسب باشد، در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید، تبلیغات متن شما ممکن است به صورت متفاوتی بر روی تلفن همراه ظاهر شود.

هزینه آمدن به صفحه اول گوگل

دو هفته روزانه

تومان900000 ماهانه
 • محدود به 2 عبارت کلیدی
 • پایین صفحه گوگل
 • مدیریت تخصصی کمپ و اگهی و کلمات
 • نمایش در تمام دیوایس ها
 • نمایش در کل دنیا
 • ضمانت 2 یک هفته نمایش
 • بدون محدودیت کلیک
 • ضمانت برگشت وجه در صورت عدم رضایت
 • ارائه گزارش کلیک ها و نمایش ها
 • افزایش ترافیک سایت
 • ساعات نمایش از 8 الی 18 روزهای کاری

پکیج یکماه روزانه

تومان1600000ماهانه
 • محدود به 2 عبارت کلیدی
 • پایین صفحه گوگل
 • مدیریت تخصصی کمپ و اگهی و کلمات
 • نمایش در تمام دیوایس ها
 • نمایش در کل دنیا
 • ضمانت یکماه هفته نمایش
 • بدون محدودیت کلیک
 • ضمانت برگشت وجه در صورت عدم رضایت
 • ارائه گزارش کلیک ها و نمایش ها
 • افزایش ترافیک سایت
 • ساعات نمایش از 8 الی 18 روزهای کاری

یکماه شبانه روز

تومان1800000ماهانه
 • محدود به 2 عبارت کلیدی
 • پایین صفحه گوگل
 • مدیریت تخصصی کمپ و اگهی و کلمات
 • نمایش در تمام دیوایس ها
 • نمایش در کل دنیا
 • ضمانت یکماه هفته نمایش
 • بدون محدودیت کلیک
 • ضمانت برگشت وجه در صورت عدم رضایت
 • ارائه گزارش کلیک ها و نمایش ها
 • افزایش ترافیک سایت
 • ساعات نمایش از 8 الی 18 روزهای کاری

بررسی رابط کاربری در گوگل ادز و تاثیر آن بر تبلیغات صفحه اول گوگل ادز

تبلیغات گوگل ادز را می توان به عنوان بهترین راه برای افزایش فروش دانست. در فیلم قبلی ما آموزش دیدیم که چگونه اولین حساب کاربری خود را در گوگل ادوردز برای تبلیغات گوگل ادز ایجاد کنیم. در این آموزش می خواهیم ببینیم که ساختار کلی رابط کاربری گوگل ادوردز چیست؟ به طور کلی رابط کاربری باعث می شود که تاثیر تبلیغات گوگل ادز بیشتر شده و در نتیجه میزان کلیک شما افزایش یابد. زمانی که آماده سازی حساب کاربری به پایان رسید، من برخی از اطلاعات مورد نیاز را با شما به اشتراک میگذارم تا به شما در ایجاد رابط کاربری کمک کنم. تا به این ترتیب شما به راحتی با در نظر گرفتن تمام جوانب به هدف خود خواهید رسید.

رابط کاربری و تاثیر آن بر تبلیغات در صفحه اول گوگل

برای آموزش ساختار رابط کاربری، من از یک حساب کاربری که از قبل ایجاد شده است کمک می گیرم. این دقیقا همان چیزی است که پس از تنظیم کمپین های شما با برخی از اطلاعات قابل مشاهده است. برای بررسی تاثیر رابط کاربری بر تبلیغات گوگل ادز می توان گفت، رابط به چهار سطح بالا تقسیم بندی می شود. در اینجا آیتم های منو که در بالای صفحه نمایش قرار دارند از قبیل Home، کمپین (که به رنگ آبی مشخص شده است)، فرصت ها و در نهایت نوار ابزار که به عنوان رابط کاربری قرار داشته و باعث می شوند که به راحتی تبلیغات گوگل ادز شما ایجاد گردند. دلیل آبی بودن رنگ کمپین آن است که این آیتم در حال حاضر فعال بوده و در صفحه ای که ما قرار داریم زیر مجموعه آن است. برای ادامه آموزش من بر روی آیکون Home کلیک می کنم. در این بخش شما می توانید حساب خود را برای بهبود تبلیغات گوگل ادز، کنترل کنید. همچنین می توانید تبلیغات گوگل ادز خود را سفارشی سازی کنید و یا حتی آن ها را پنهان کنید. شما در این قسمت می توانید عملکرد کنترل کرده خود را کاهش دهید. برای این منظور می توانید از نماد منفی استفاده کنید. آیکون فلش رو به پایین به شما این امکان را می دهد که سایر دیدگاه های موجود را تنظیم کنید. اگر میخواهید تمام ستون های موجود را بسته و در قالب یک نمایه آن ها را مشاهده کنید می توانید از علامت ضربدر استفاده کنید. اگر به گوشه بالا سمت راست توجه کنید، یک زنگ مشاهده می کنید که یک علامت ضربدر کوچک در کنار آن قرار دارد که بر روی آن علامت تعجب کوچکی وجود دارد. این علامت در واقع بیانگر آن است که شما تعدادی اعلان خوانده نشده دارید و از این آیکون شما می توانید به تمامی هشدارها دسترسی داشته باشید. این علامت فقط در این صفحه وجود ندارد و شما می توانید از هر صفحه ای به اعلان ها دسترسی داشته باشید.

کمپین ها و نقش آن ها در تبلیغات گوگل ادز

اکنون من کمپین ها را انتخاب خواهم کرد. قسمت بندی کمپین های انتخابی از طریق یک نمودار درختی در سمت راست مشخص می شود. این نمودار درختی به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن به کمپین ها و گروه های تبلیغات گوگل ادز خود دسترسی داشته باشید. در این قسمت شما می توانید ببینید که چند کمپین داشته اید. به همین دلیل بسیار مهم است که شما بتوانید از طریق این زیر زبانه ها به فعالیت در گوگل بپردازید. اجازه دهید کمی بیشتر در این صفحه بررسی انجام دهیم تا میزان اطلاعات شما مبنی بر تبلیغات گوگل ادز افزایش پیدا کند. در بالای صفحه نمایش خود یک آیکون تحت عنوان همه کمپین های آنلاین وجود دارد. سپس تعداد اشتراک گذاری آن ها را نشان می دهد. که در حال حاضر کمپین های با عنوان تحقیقات ایالات متحده، مدیران املاک و مستغلات را نمایش می دهد. برای بازگشت به تمامی کمپین ها مسیر ناوبری بالا را انتخاب کنید. از آنجایی که من کمپین انتخابی خود را از نمودار سمت راست انتخاب کردم، شما می توانید تمام گروه های تبلیغات گوگل ادز من را مطابق با کمپین انتخاب شده، مشاهد کنید و با کمی دقت متوجه خواهید شده که تمام گروه های تبلیغاتی در زیر همه کمپین های آنلاین، لیست شدهداند. وجود کمپین های آنلاین در تبلیغات گوگل ادز بسیار به شما کمک می کند. چرا که میتوانید بفهمید گوگل چگونه فکر می کند. از آنجایی که من در تمام کمپین های خود فعال و آنلاین هستم، تمام اطلاعات مربوط به کمپین های من در این صفحه نمایش داده می شود. در صورتی که شما گروه های تبلیغات گوگل ادز را انتخاب کنید، می توانید تمام تبلیغات و آگهی های من را مطابق با یک کمپین خاص مشاهده کنید. بنابراین اگر شما از بین تمامی کمپین ها، کمپینی را با رنگ آبی مشخص کنید می توانید تمام آگهی های مربوط به آن کمپین را مشاهده کنید.

نمایشگر گرافیکی و تاثیر آن بر تبلیغات در صفحه اول گوگل ادز

زمانی که من اولین حساب کاربری خود را در گوگل ادز ایجاد کردم، می خواهم نمایشگر گرافیکی را نیز فعال کنم. نماد و علامت نمایشگر گرافیکی در زیر افزونه های تبلیغاتی انتخاب می شود. این نمودار به شما داده هایی با توجه به انتخاب گروه تبلیغاتی انتخاب شده توسط شما خواهد داد. بنابراین با کلیک بر روی تمام کمپین های من به جهت تبلیغات گوگل ادز، آنچه را که در این صفحه نمایش داده شده است را ویرایش و اصلاح کنید. حال اگر شما به گروه های تبلیغاتی خود بروید، می توانید گراف خود را مشاهده کنید. همانطور که از بین صفحات عبور می کنید، متوجه خواهید شد که همه چیز به همان اندازه یکسان تعیین شده است. در تمام صفحات، در بالای صفحه شما یک نمودار دارید، که در زیر آن اطلاعاتی مرتبط با گراف و نوع صفحه ای که انتخاب کرده اید، را مشاهده می کنید. بنابراین برای بهتر شدن تبلیغات گوگل ادز، کمپین ها و گروه های تبلیغاتی خود را از تنظیمات دنبال می کنیم. این تنظیمات مربوط به کمپین های آنلاینی است که که به صورت اختصاصی انتخاب کرده اید و یا حتی تمام کمپین های مورد نظر شما که می خواهید درآن ها تغییراتی ایجاد کنید.

Adwords Express و تاثیر آن بر روی تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات گوگل ادز مسیری برای فروش بیشتر محصول و یا خدمات شما است. زمانی که شما قصد فروش محصول و یا ارائه خدمتی را دارید، نیاز به بیشتر دیده شدن پیدا خواهید کرد. تبلیغات گوگل ادز شما بیشتر در معرض دید قرار خواهند داد و به این ترتیب می توانید مشتریان بیشتری را پیدا کرده و محصولات بیشتری را به فروش برسانید. اگرچه انجام این خدمات توسط گوگل ادوردز برای شما هزینه هایی را در پی خواهد داشت، اما باید توجه داشته باشید که میزان سود و درآمد شما از تبلیغات گوگل ادز، بیش از هزینه هایی است که شما برای انجام تبلیغات در نظر میگیرید. در این بین گوگل ادوردز فرصت و امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت. این فرصت خوبی است تا پیش از پرداختن به توضیحات بیشتر، Adwords Express را به شما معرفی کنیم. Adwords Express یک محصولات تبلیغات گوگل ادز است که برای صاحبان کسب و کارهای کوچک ایجاد شده است. در صورتی که کسب و کار شما، محدود به فروش محصولی خاص و یا تنها ارائه یک خدمت است، استفاده از این امکان می تواند فرصت بسیار مطلوبی را از طریق تبلیغات گوگل ادز برای شما فراهم کند. یکی از دلایل محبوبیت Adwords Express آن است که تبلیغات گوگل ادز را به صورت خودکار و بدون نیاز به مدیریت روزانه انجام می دهد. این نسخه از گوگل ادوردز بسیار کم حجم بوده و تنها قادر است یک قابلیت از خود نمایش دهد. این فرصت تبلیغات گوگل ادز تکها یک فرایند را پوشش داده اما سرعت نمایش آن محصول و فرآیند را افزایش می دهد. به طور کلی اگر شما می خواهید یک محصول و یا خدمت را به مشتریان خود ارائه دهید، این نسخه می تواند شما بیشتر در معرض نمایش قرار دهد و به این ترتیب شما فروش بیشتری را خواهید داشت. Google Adwords Express در حال حاضر به عنوان یکی از جذابترین نسخه های گوگل ادوردز به شمار می آید. چرا که تبلیغات گوگل ادز به کمک این نسخه به سرعت نمایش داده می شود. همچنین ایت قابلیت در گوگل ادوردز به دلیل آن که مدیریت حساب کاربری در ادوردز دارای پیچیدگی های بسیار زیادی است و برای انجام تبلیغات در صفحه اول گوگل ادز، کاربر نیاز دارد تا زمان و تلاش بیشتری را به کار بگیرد تا به بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی خود بپردازد، بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.

Adwords Express و چگونگی ایجاد تبلیغات گوگل ادز با تاثیر بیشتر بر فروش

اگر شما در تاکنون آموزش های بسیار زیادی را برای کمپین های تبلیغاتی خود در گوگل ادوردز دیده اید ولی آماده نیستید ویا وقت کافی را برای یادگیری اصول اولیه گوگل ادوردز ندارید، احتمالا تمایل دارید که از نسخه Adwords Express استفاده کنید و هرچه سریع تر به نتیجه دلخواه خود بپردازید. اما به شما پیشنهاد می کنم که از این نسخه دوری کنید. چرا که در صورت استفاده از این نسخه، شما یک کلمه کلیدی متناسب با محصول و یا خدمت مورد عرضه خود انتخاب خواهید کرد. اما تمامی کلمه های مرتبط با کلمات کلیدی شما همسان در نظر گرفته خواهد شد‌ و به این ترتیب شما شاهد کلیک های نامربوط بیشتر خواهید بود. نتیجه این امر به دست آوردن مشتریانی است که نیازی به محصول شما ندارند و همچنین در این حین ممکن است ممکن است مشتریانی که به دنبال خرید محصول و یا خدمت شما بوده اند، را از دست بدهید. شما در این نسخه از تبلیغات گوگل ادز نمی توانید به کلمات کلیدی نامناسب و یا حتی برنامه های افزودنی مناسب دسترسی داشته باشید تا به بهبود کلمات کلیدی و میزان کلیک مورد نظر خود بپردازید. به طور معمول Adwords Express جوابگو نیاز شما نیست. مگر آنکه کسب و کار شما بسیار تخصصی و کوچک باشد. چرا که کسب و کار های تخصصی تر، کلمات مرتبط کمتری داشته و در نتیجه مشتریان واقعی برای محصول شما پیدا خواهد شد. به طور کلی می توان گفت در این نسخه از گوگل ادوردز، حتی ROI کمتری نسبت به سایر نسخه های قدیمیتر دریافت خواهید کرد. اما این نسخه می تواند برای کسب و کار و فروش شما تاثیر بیشتری داشته باشد در صورتی که شما تنها اقدام به فروش یک محصول خاص کنید و یا بخواهید از پیچیدگی های مربوط به تنظیم کمپین ها در گوگل ادوردز به دور باشید. در صورتی که می خواهید به عنوان تجربه از نسخه Adwords Express استفاده کنید، می توانید با بودجه ای محدود و البته تعیین کمپین خاص خود این کار را انجام دهید. باید توجه داشته باشید که تبلیغات گوگل ادز شما تنها با کسب و کاری خاص، در این نسخه تاثیر گذار خواهد بود. همچنین استفاده از این سرویس را تنها به عنوان یک تجربه و یک ابزار یادگیری در نظر بگیرید. اگرچه بازده سرمایه گذاری کم در سرویس Adwords Express بسیار بهتر از استفاده کردن از کمپین های انتخابی در گوگل ادوردز است، اما در صورتی که تمایل دارید از Adwords Express استفاده کنید، از استفاده از گوگل ادوردز اجتناب نکنید و در کنار کار با گوگل ادوردز به استفاده از این سرویس بپردازید. حتی اگر در صورت تبلیغات در گوگل ادز، به نتایج دلخواه خود دست پیدا نکردید، فعالیت خود را متوقف نکنید. در عوض یک پلتفرم آموزشی پیدا کنید و زمان بیشتری را به آموزش دیدن در زمینه تبلیغات گوگل ادز تخصیص بدهید. بنابر آنچه که گفته شد، تبلیغات گوگل ادز به عنوان یک مسیر برای موفقیت در فروش شناخته می شود. اما استفاده از صحیح از کمپین ها می تواند تا حدود زیادی شما را در این مسیر موفق سازد. کمپین ها به شما این امکان را می دهند تا در کسب و کارهایی که کلمات مرتبط زیادی دارند، عملکرد بهتری را از خود به نمایش بگذارید و به مشتریان واقعی خود دست پیدا کنید. چرا که در گوگل ادوردز امکان بهینه سازی کلمات کلیدی وجود داشته اما در نسخه مربوطه چنین چیزی امکان پذیر نبوده و تنها برای یک کسب و کار به خصوص شما قادر به تبلیغات موثر خواهید بود.

خدمات سایت ادوردز 20 برای نمایش تبلیغ شما در صفحه اول گوگل

-بهینه سازی جهت افزایش نرخ کلیک و در نهایت گرفتن امتیاز نرخ کلیک و بالارفتن نمره کیفیت -محدود کلمه کلمات تبلیغ در گوگل به کشور در تنظیمات پنل گوگل ادوردز -ارائه گزارش های آماری از وضعیت کلیک و نمایش در دوره های زمانی. هدف مجموعه ادوردز 20 کسب رضایت از مشتریان عزیز می باشد . ادوردز 20 تضمین کننده نمایش اگهی در صفحه اول گوگل , و تضمین کننده بازگشت وجه در صورت نارضایتی مشتری از اگهی می باشد. -انجام سفارش تبلیغ در صفحه اول گوگل در حد اقل زمان -پشتیبانی انلاین از طریق سامنه عرش هاست و آنلاین به مشتریان -اطلاع رسانی به موقع به مشتری از باقیمانده مدت زمان باقیمانده آگهی -انجام تمامی ادیت های درخواستی مشتری بروی اگهی تا هم بازدهی آگهی بیشتر شود و هم نیاز مشتری برطرف گردد. مشتریان محترم به دورش تماس با ادوردز 20 و با شماره تماس 02166979039 . همچنین سفارش آنلاین تبلیغ در گوگل از طریق کلیک بر روی تبلیغات در گوگل می توانند سفارش تبلیغات خود را ارسال کنند. ویژگی های انجام تبلیغ در صفحه اول گوگل : -تنظیمات صفحه ورود به آگهی در سایت شما به صورت رایگان و گرفتن امتیاز صفحه ورود و تاثیر در سئوی طبیعی سایت. -تنظیمات لینک ورود آگهی در تبلیغ در گوگل به صفحه مرتبط با آگهی . مرتبط کردن آگهی با کلمه کلیدی شما -بالا بردن کیفیت نمایش آگهی در گوگل . تعریف آگهی برای هر کلمه کلیدی و در نتیجه با هر بار سرچ در گوگل عنوان و متن توضیحات تبلیغ با کلمه کلیدی هم خوانی خواهد داشت. محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد

سوالات رایج در خصوص تبلیغات صفحه اول گوگل ادز

 

مدت زمان فعال سازی تبلیغ در صفحه اول گوگل چقدر میباشد؟

اگر وب سایت مشکل خاصی مثل ویروسی بودن و یا پسوند خاص یا محتوای غیر مجاز و خلاف قوانین گوگل نداشته باشد نیم ساعته فعال میشود.

هزینه فعال سازی آگهی در صفحه اول گوگل نفر اول چقدر میباشد؟

نفر اول گوگل بستگی به میزان شارژ، قیمت کلیک بالا و برسی نرخ رقبا دارد با تمام این شریلط میتوان محاسبه نمود چه میزان برای اول بودن نیاز هست.

آیا میتوان هفت تبلیغ صفحه اول گوگل را برای یک سایت بزنیم؟

خیر هفت آگهی صفحه اول را نمیتوان با یک دامنه اجرا کرد مگر اینکه 7 دامنه ثبت شود و سایت را روی دامنه ها بالا اورد و آگهی را ران نمود.

آیا میتوان زمان و ساعت خاص روی تبلیغات صفحه اول ست کرد؟

بله به راحتی میتوان ساعت نمایش اگهی و همچنین تاریخ نمایش آگهی را روی تبلیغ تنظیم نمود تا به صورت خودکار اجرا شود.

چه مدتی تبلیغات در صفحه اول فعال باقی میماند؟

با توجه به بودجه ای که برای هر روز تعریف شده و همچنین نرخ کلیکی که تعریف نموده ایم آگهی فعال خواهد ماند.