تبلیغات در صفحه اول گوگل

آیا دنبال نمایش وب سایت خود در صفحه اول گوگل هستید ؟

آیا زمان آمدن وب سایت شما در صفحه اول گوگل مهم هست ؟

آیا بازخورد مناسب جهت تبلیغات در صفحه اول گوگل توقع دارید ؟

پس بخوانید :
بهترین و کاملترین روش بازاریابی دیجیتال یا بازاریابی انلاین کسب

و کار شما تبلیغ در صفحه اول گوگل می باشد.

تبلیغ در صفحه اول گوگل یکی از روش های نمایش وب سایت در گوگل از طریق پیوندهای مالی گوگل می باشد. مجموعه عرش هاست مفتخر به ارائه خدمات در این زمینه می باشد.

در حد اقل زمان ممکن تبلیغات در گوگل را برای مشتریان عزیز انجام می دهند.

حد اقل زمان ممکن برای نمایش تبلیغات سایت در گوگل نیم ساعت ساعت می باشد.

تبلیغ در صفحه اول گوگل

تبلیغ در صفحه اول گوگل

بهینه سازی جهت افزایش نرخ کلیک و در نهایت گرفتن امتیاز نرخ کلیک و بالارفتن نمره کیفیت

-محدود کلمه کلمات تبلیغ در گوگل به کشور در تنظیمات پنل گوگل ادوردز

-ارائه گزارش های آماری از وضعیت کلیک و نمایش در دوره های زمانی.

هدف مجموعه عرش هاست کسب رضایت از مشتریان عزیز می باشد .

عرش هاست تضمین کننده نمایش اگهی در صفحه اول گوگل , و تضمین کننده بازگشت وجه در صورت نارضایتی مشتری از اگهی می باشد.

-انجام سفارش تبلیغ در صفحه اول گوگل در حد اقل زمان

-پشتیبانی انلاین از طریق سامنه عرش هاست و آنلاین به مشتریان

-اطلاع رسانی به موقع به مشتری از باقیمانده مدت زمان باقیمانده آگهی

-انجام تمامی ادیت های درخواستی مشتری بروی اگهی تا هم بازدهی آگهی بیشتر شود و هم نیاز مشتری برطرف گردد.

مشتریان محترم به دورش تماس با عرش هاست و با شماره تماس 02166979039 .

همچنین سفارش آنلاین تبلیغ در گوگل از طریق کلیک بر روی تبلیغات در گوگل می توانند سفارش تبلیغات خود را ارسال کنند.

ویژگی های انجام تبلیغ در صفحه اول گوگل  :

-تنظیمات صفحه ورود به آگهی در  سایت شما به صورت رایگان و گرفتن امتیاز صفحه ورود و تاثیر در سئوی طبیعی سایت.

-تنظیمات لینک ورود آگهی در تبلیغ در گوگل به صفحه مرتبط با آگهی .

مرتبط کردن آگهی با کلمه کلیدی شما

-بالا بردن کیفیت نمایش آگهی در گوگل .

تعریف آگهی برای هر کلمه کلیدی و در نتیجه با هر بار سرچ در گوگل عنوان و متن توضیحات تبلیغ با کلمه کلیدی هم خوانی خواهد داشت.

نکات مهم نوشتن تبلیغات متنی موفقیت آمیز در گوگل :

 • برای رسیدن به طور موثر به مشتریان بالقوه، تبلیغات متنی شما باید خاص، مرتبط، جذاب و توانمند باشد.
 • این مقاله بهترین روش برای نوشتن تبلیغات متنی و اشتباهات رایج برای جلوگیری از توزیع است.
 • برجسته کردن چیزی که شما را منحصر به فرد می کندحمل و نقل رایگان؟ انواع خیره کننده به مردم بگو نمایش محصولات، خدمات و یا پیشنهاداتی که شما را رقابتی می کند.
 •  قیمت ها، تبلیغات منحصر به فردی هستند
 • مردم اغلب از جستجوی گوگل برای تصمیم گیری در مورد چیزی استفاده می کنند.
 • آنچه را که آنها باید تصمیم بگیرند را به آنها بدهید. اگر تخفیف محدودی دارید یا یک محصول منحصر به فرد دارید، می گویند.
 • توانایی مشتریان برای انجام اقداماتآیا شما چیزی فروش می دهید؟ به مردم بگویید که چه می توانند بفروشند آیا شما یک سرویس ارائه می دهید؟
 • به مردم بگویید چگونه با شما تماس بگیرند تماس ها به عمل مانند خرید، امروز تماس بگیرید، سفارش، مرور، ثبت نام و یا دریافت نقل قول را مشخص کنید که چه مراحل بعدی است.
 • حداقل یکی از کلمات کلیدی شما را شامل نمی شودکلمات کلیدی در متن تبلیغ شما ارتباط خود را با آنچه که مردم میخواهند مرتبط می کنند.
 • به عنوان مثال، اگر دوربین های دیجیتال را به عنوان یک کلمه کلیدی قرار داده اید،
 • عنوان تبلیغ شما می تواند “خرید دوربین های دیجیتال” باشد. یاد بگیرید چگونه بهترین لیست کلمات کلیدی را ایجاد کنید
 • آگهی خود را به صفحه اصلی خود متصل کنیدنگاهی به صفحه ای که از آگهی خود (صفحه اصلی) پیوند داده اید، و اطمینان حاصل کنید که تبلیغات یا محصولات در آگهی شما وجود دارد

نکات اصلی در تبیلغات صفحه اول گوگل تضمینی :

 • افراد ممکن است وب سایت خود را ترک کنند اگر آنها چیزی را که انتظار ندارند پیدا کنند.
 • درخواست  تلفن همراه از مشتریانافرادی که تبلیغات خود را در تلفن همراه مشاهده می کنند احتمالا می خواهند بدانند کجا هستید یا تماس بگیرید. مکان و شماره تلفن خود را با پسوندهای محل و برنامه های افزودنی تماس نمایش دهید.
 • همچنین، در نظر بگیرید آگهی های اختصاص یافته به افراد در دستگاه های تلفن همراه، با استفاده از نسخه تلفن همراه وب سایت خود به عنوان یک صفحه فرود،
 • و پیشنهاد ویژه ای که برای مخاطبان تلفن همراه مناسب باشد، در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید، تبلیغات متن شما ممکن است به صورت متفاوتی بر روی تلفن همراه ظاهر شود.

هزینه صفحه اول گوگل

شکل 1: تبلیغات گوگل ادز و راهکار بهبود آن

بررسی رابط کاربری در گوگل ادوردز و تاثیر آن بر تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات گوگل ادز را می توان به عنوان بهترین راه برای افزایش فروش دانست. در فیلم قبلی ما آموزش دیدیم که چگونه اولین حساب کاربری خود را در گوگل ادوردز برای تبلیغات گوگل ادز ایجاد کنیم. در این آموزش می خواهیم ببینیم که ساختار کلی رابط کاربری گوگل ادوردز چیست؟ به طور کلی رابط کاربری باعث می شود که تاثیر تبلیغات گوگل ادز بیشتر شده و در نتیجه میزان کلیک شما افزایش یابد. زمانی که آماده سازی حساب کاربری به پایان رسید، من برخی از اطلاعات مورد نیاز را با شما به اشتراک میگذارم تا به شما در ایجاد رابط کاربری کمک کنم. تا به این ترتیب شما به راحتی با در نظر گرفتن تمام جوانب به هدف خود خواهید رسید.

رابط کاربری و تاثیر آن بر تبلیغات در صفحه اول گوگل

برای آموزش ساختار رابط کاربری، من از یک حساب کاربری که از قبل ایجاد شده است کمک می گیرم. این دقیقا همان چیزی است که پس از تنظیم کمپین های شما با برخی از اطلاعات قابل مشاهده است. برای بررسی تاثیر رابط کاربری بر تبلیغات گوگل ادز می توان گفت، رابط به چهار سطح بالا تقسیم بندی می شود. در اینجا آیتم های منو که در بالای صفحه نمایش قرار دارند از قبیل Home، کمپین (که به رنگ آبی مشخص شده است)، فرصت ها و در نهایت نوار ابزار که به عنوان رابط کاربری قرار داشته و باعث می شوند که به راحتی تبلیغات گوگل ادز شما ایجاد گردند. دلیل آبی بودن رنگ کمپین آن است که این آیتم در حال حاضر فعال بوده و در صفحه ای که ما قرار داریم زیر مجموعه آن است. برای ادامه آموزش من بر روی آیکون Home کلیک می کنم.

تغییرات در قسمت Home برای کنترل تبلیغات گوگل در صفحه اول گوگل

شکل 2: رابط کاربری و تاثیر آن در تبلیغات گوگل ادز

در این بخش شما می توانید حساب خود را برای بهبود تبلیغات گوگل ادز، کنترل کنید. همچنین می توانید تبلیغات گوگل ادز خود را سفارشی سازی کنید و یا حتی آن ها را پنهان کنید. شما در این قسمت می توانید عملکرد کنترل کرده خود را کاهش دهید. برای این منظور می توانید از نماد منفی استفاده کنید. آیکون فلش رو به پایین به شما این امکان را می دهد که سایر دیدگاه های موجود را تنظیم کنید. اگر میخواهید تمام ستون های موجود را بسته و در قالب یک نمایه آن ها را مشاهده کنید می توانید از علامت ضربدر استفاده کنید. اگر به گوشه بالا سمت راست توجه کنید، یک زنگ مشاهده می کنید که یک علامت ضربدر کوچک در کنار آن قرار دارد که بر روی آن علامت تعجب کوچکی وجود دارد. این علامت در واقع بیانگر آن است که شما تعدادی اعلان خوانده نشده دارید و از این آیکون شما می توانید به تمامی هشدارها دسترسی داشته باشید. این علامت فقط در این صفحه وجود ندارد و شما می توانید از هر صفحه ای به اعلان ها دسترسی داشته باشید.

کمپین ها و نقش آن ها در تبلیغات گوگل ادز

اکنون من کمپین ها را انتخاب خواهم کرد. قسمت بندی کمپین های انتخابی از طریق یک نمودار درختی در سمت راست مشخص می شود. این نمودار درختی به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن به کمپین ها و گروه های تبلیغات گوگل ادز خود دسترسی داشته باشید. در این قسمت شما می توانید ببینید که چند کمپین داشته اید.

در بالای صفحه نمایش خود یک آیکون تحت عنوان همه کمپین های آنلاین وجود دارد. سپس تعداد اشتراک گذاری آن ها را نشان می دهد. که در حال حاضر کمپین های با عنوان تحقیقات ایالات متحده، مدیران املاک و مستغلات را نمایش می دهد.

برای بازگشت به تمامی کمپین ها مسیر ناوبری بالا را انتخاب کنید. از آنجایی که من کمپین انتخابی خود را از نمودار سمت راست انتخاب کردم، شما می توانید تمام گروه های تبلیغات گوگل ادز من را مطابق با کمپین انتخاب شده، مشاهد کنید و با کمی دقت متوجه خواهید شده که تمام گروه های تبلیغاتی در زیر همه کمپین های آنلاین، لیست شدهداند. وجود کمپین های آنلاین در تبلیغات گوگل ادز بسیار به شما کمک می کند. چرا که میتوانید بفهمید گوگل چگونه فکر می کند. از آنجایی که من در تمام کمپین های خود فعال و آنلاین هستم، تمام اطلاعات مربوط به کمپین های من در این صفحه نمایش داده می شود. در صورتی که شما گروه های تبلیغات گوگل ادز را انتخاب کنید، می توانید تمام تبلیغات و آگهی های من را مطابق با یک کمپین خاص مشاهده کنید. بنابراین اگر شما از بین تمامی کمپین ها، کمپینی را با رنگ آبی مشخص کنید می توانید تمام آگهی های مربوط به آن کمپین را مشاهده کنید.

شکل 3: چگونه می توان تبلیغات گوگل ادز را تغییر داد؟

به همین دلیل بسیار مهم است که شما بتوانید از طریق این زیر زبانه ها به فعالیت در گوگل بپردازید. اجازه دهید کمی بیشتر در این صفحه بررسی انجام دهیم تا میزان اطلاعات شما مبنی بر تبلیغات گوگل ادز افزایش پیدا کند.

نمایشگر گرافیکی و تاثیر آن بر تبلیغات در صفحه اول گوگل ادز

زمانی که من اولین حساب کاربری خود را در گوگل ادز ایجاد کردم، می خواهم نمایشگر گرافیکی را نیز فعال کنم. نماد و علامت نمایشگر گرافیکی در زیر افزونه های تبلیغاتی انتخاب می شود. این نمودار به شما داده هایی با توجه به انتخاب گروه تبلیغاتی انتخاب شده توسط شما خواهد داد. بنابراین با کلیک بر روی تمام کمپین های من به جهت تبلیغات گوگل ادز، آنچه را که در این صفحه نمایش داده شده است را ویرایش و اصلاح کنید. حال اگر شما به گروه های تبلیغاتی خود بروید، می توانید گراف خود را مشاهده کنید. همانطور که از بین صفحات عبور می کنید، متوجه خواهید شد که همه چیز به همان اندازه یکسان تعیین شده است. در تمام صفحات، در بالای صفحه شما یک نمودار دارید، که در زیر آن اطلاعاتی مرتبط با گراف و نوع صفحه ای که انتخاب کرده اید، را مشاهده می کنید. بنابراین برای بهتر شدن تبلیغات گوگل ادز، کمپین ها و گروه های تبلیغاتی خود را از تنظیمات دنبال می کنیم. این تنظیمات مربوط به کمپین های آنلاینی است که که به صورت اختصاصی انتخاب کرده اید و یا حتی تمام کمپین های مورد نظر شما که می خواهید درآن ها تغییراتی ایجاد کنید.

شکل 1: تبلیغات گوگل ادز و فروش بالای محصولات

Adwords Express و تاثیر آن بر روی تبلیغات گوگل ادز

تبلیغات گوگل ادز مسیری برای فروش بیشتر محصول و یا خدمات شما است. زمانی که شما قصد فروش محصول و یا ارائه خدمتی را دارید، نیاز به بیشتر دیده شدن پیدا خواهید کرد. تبلیغات گوگل ادز شما بیشتر در معرض دید قرار خواهند داد و به این ترتیب می توانید مشتریان بیشتری را پیدا کرده و محصولات بیشتری را به فروش برسانید. اگرچه انجام این خدمات توسط گوگل ادوردز برای شما هزینه هایی را در پی خواهد داشت، اما باید توجه داشته باشید که میزان سود و درآمد شما از تبلیغات گوگل ادز، بیش از هزینه هایی است که شما برای انجام تبلیغات در نظر میگیرید. در این بین گوگل ادوردز فرصت و امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

Adwords Express

این فرصت خوبی است تا پیش از پرداختن به توضیحات بیشتر، Adwords Express را به شما معرفی کنیم. Adwords Express یک محصولات تبلیغات گوگل ادز است که برای صاحبان کسب و کارهای کوچک ایجاد شده است. در صورتی که کسب و کار شما، محدود به فروش محصولی خاص و یا تنها ارائه یک خدمت است، استفاده از این امکان می تواند فرصت بسیار مطلوبی را از طریق تبلیغات گوگل ادز برای شما فراهم کند. یکی از دلایل محبوبیت Adwords Express آن است که تبلیغات گوگل ادز را به صورت خودکار و بدون نیاز به مدیریت روزانه انجام می دهد. این نسخه از گوگل ادوردز بسیار کم حجم بوده و تنها قادر است یک قابلیت از خود نمایش دهد. این فرصت تبلیغات گوگل ادز تکها یک فرایند را پوشش داده اما سرعت نمایش آن محصول و فرآیند را افزایش می دهد. به طور کلی اگر شما می خواهید یک محصول و یا خدمت را به مشتریان خود ارائه دهید، این نسخه می تواند شما بیشتر در معرض نمایش قرار دهد و به این ترتیب شما فروش بیشتری را خواهید داشت. Google Adwords Express در حال حاضر به عنوان یکی از جذابترین نسخه های گوگل ادوردز به شمار می آید. چرا که تبلیغات گوگل ادز به کمک این نسخه به سرعت نمایش داده می شود. همچنین ایت قابلیت در گوگل ادوردز به دلیل آن که مدیریت حساب کاربری در ادوردز دارای پیچیدگی های بسیار زیادی است و برای انجام تبلیغات در صفحه اول گوگل ادز، کاربر نیاز دارد تا زمان و تلاش بیشتری را به کار بگیرد تا به بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی خود بپردازد، بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.

شکل 2: با تبلیغات گوگل ادز، میزان کلیک بر روی سایت خود را افزایش دهید

تبلیغات گوگل ادز خود را با نسخه Adwords Express به سادگی انجام دهید

اگر شما در تاکنون آموزش های بسیار زیادی را برای کمپین های تبلیغاتی خود در گوگل ادوردز دیده اید ولی آماده نیستید ویا وقت کافی را برای یادگیری اصول اولیه گوگل ادوردز ندارید، احتمالا تمایل دارید که از نسخه Adwords Express استفاده کنید و هرچه سریع تر به نتیجه دلخواه خود بپردازید. اما به شما پیشنهاد می کنم که از این نسخه دوری کنید. چرا که در صورت استفاده از این نسخه، شما یک کلمه کلیدی متناسب با محصول و یا خدمت مورد عرضه خود انتخاب خواهید کرد. اما تمامی کلمه های مرتبط با کلمات کلیدی شما همسان در نظر گرفته خواهد شد‌ و به این ترتیب شما شاهد کلیک های نامربوط بیشتر خواهید بود. نتیجه این امر به دست آوردن مشتریانی است که نیازی به محصول شما ندارند و همچنین در این حین ممکن است ممکن است مشتریانی که به دنبال خرید محصول و یا خدمت شما بوده اند، را از دست بدهید. شما در این نسخه از تبلیغات گوگل ادز نمی توانید به کلمات کلیدی نامناسب و یا حتی برنامه های افزودنی مناسب دسترسی داشته باشید تا به بهبود کلمات کلیدی و میزان کلیک مورد نظر خود بپردازید. به طور معمول Adwords Express جوابگو نیاز شما نیست. مگر آنکه کسب و کار شما بسیار تخصصی و کوچک باشد. چرا که کسب و کار های تخصصی تر، کلمات مرتبط کمتری داشته و در نتیجه مشتریان واقعی برای محصول شما پیدا خواهد شد.

Adwords Express و چگونگی ایجاد تبلیغات گوگل ادز با تاثیر بیشتر بر فروش

شکل 3: چگونگی ایجاد تبلیغات گوگل ادز با تاثیر بیشتر

به طور کلی می توان گفت در این نسخه از گوگل ادوردز، حتی ROI کمتری نسبت به سایر نسخه های قدیمیتر دریافت خواهید کرد. اما این نسخه می تواند برای کسب و کار و فروش شما تاثیر بیشتری داشته باشد در صورتی که شما تنها اقدام به فروش یک محصول خاص کنید و یا بخواهید از پیچیدگی های مربوط به تنظیم کمپین ها در گوگل ادوردز به دور باشید. در صورتی که می خواهید به عنوان تجربه از نسخه Adwords Express استفاده کنید، می توانید با بودجه ای محدود و البته تعیین کمپین خاص خود این کار را انجام دهید. باید توجه داشته باشید که تبلیغات گوگل ادز شما تنها با کسب و کاری خاص، در این نسخه تاثیر گذار خواهد بود. همچنین استفاده از این سرویس را تنها به عنوان یک تجربه و یک ابزار یادگیری در نظر بگیرید.

اگرچه بازده سرمایه گذاری کم در سرویس Adwords Express بسیار بهتر از استفاده کردن از کمپین های انتخابی در گوگل ادوردز است، اما در صورتی که تمایل دارید از Adwords Express استفاده کنید، از استفاده از گوگل ادوردز اجتناب نکنید و در کنار کار با گوگل ادوردز به استفاده از این سرویس بپردازید. حتی اگر در صورت تبلیغات در گوگل ادز، به نتایج دلخواه خود دست پیدا نکردید، فعالیت خود را متوقف نکنید. در عوض یک پلتفرم آموزشی پیدا کنید و زمان بیشتری را به آموزش دیدن در زمینه تبلیغات گوگل ادز تخصیص بدهید.

بنابر آنچه که گفته شد، تبلیغات گوگل ادز به عنوان یک مسیر برای موفقیت در فروش شناخته می شود. اما استفاده از صحیح از کمپین ها می تواند تا حدود زیادی شما را در این مسیر موفق سازد. کمپین ها به شما این امکان را می دهند تا در کسب و کارهایی که کلمات مرتبط زیادی دارند، عملکرد بهتری را از خود به نمایش بگذارید و به مشتریان واقعی خود دست پیدا کنید. چرا که در گوگل ادوردز امکان بهینه سازی کلمات کلیدی وجود داشته اما در نسخه مربوطه چنین چیزی امکان پذیر نبوده و تنها برای یک کسب و کار به خصوص شما قادر به تبلیغات موثر خواهید بود.

چه خدماتی در گوگل ادز امکان ارائه دارد؟

ادوردز 20 تبلیغاتی که مطابق قوانین کشور همچنین مطابق سیاست ها و قوانین گوگل ادوردز میباشد را اجرا میکند.

آیا بر روی دامنه های ir میتوان تبلیغات در گوگل انجام داد؟

بله این امکان توسط گوگل فراهم شده است که به صورت کاملا اصولی تبلیغات گوگل با دامنه آی آر درج نمود.

چه افرادی به گوگل ادوردز نیاز دارند؟

تمامی افراد و شرکت هایی که ارائه کننده خدمات یا فروشنده محصولات هستند میتواند با تبلیغات در گوگل فروش و خدمات خودشان را افزایش دهند.

آیا تبلیغات در گوگل روی سئو تاثیر مثبتی دارد ؟

طبق قواعد گوگل تبلیغات گوگل ادز تاثیری بر روی سئوی وب سایت شما ندارد تنها ترافیک سایت شما را بالا میبرد و تاثیر بر روی الکسا رنک شما می گذارد.

ضمانت کاری تبلیغات گوگل در صورت عدم رضایت چگونه است؟

در صورت عدم رضایت شما از تبلیغات گوگل میزان مصرفی شارژ کسر و مابقی عزینه عودت داده میشود.

مدت زمان فعال سازی تبلیغ گوگل ادز چقدر زمان میبرد؟

حد اکثر نیم ساعته آگهی شما فعال میگردد

گوگل ادوردز بهتر هست یا تبلیغات در سایت های تبلیغاتی ؟

گوگل ادوردز بیشترین بازخورد را در مقایسه به روش های تبلیغاتی دیگر برای شما دارد.

بازخورد تبلیغات در گوگل در چه حدی است ؟

با توجه به مبلغ شارژ و مدت زمانی که تبلیغ شما فعال هست میتوان توقع بازخورد داشت.همچین گزارش کامل آگهی با درخواست مشتری ارسال میگردد.