یکی از خدمات تبلیغات در گوگل ادز یا گوگل ادوردز 20 آموزش و تدریس خصوصی و حضوری طراحی سایت میباشد .کارآموز در انتهای دوره توانایی طراحی وب سایت پویا به همراه اطلاعات جامعه در خصوص آپلود اطلاعات در هاست و تنظیمات و آپشن های موجود در هاست آشناخواهد شد.

آموزش انواع سی ام اس های جوملا ، وردپرس ،همچنین فروشگاه ساز ووکامرس ، نصب انواع قالب تجاری ، خرید قالب های تجاریهمراه با لایسنس ، همچنین فارسی سازی قالب، راستچین نمودن ،بهینه سازی اصولی وب سایت و نصب فونت فارسی از جمله مسائل آموشی ما میباشد.

آموزش کاری با افزونه ها و ماژول های تجاری و ارتقا سایت با توجه به هدف نهایی سایت به صورت حرفه ای آموزش داده میشود .بعد از آموزش پشتیبانی جهت رفع اشکال برای کار آموز گذاشته میشود.برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 02166979039 .

آموزش خصوصی سئو

بهینه‌سازی موتور جستجو یا به‌اختصار سئو ( SEO)، یک‌روند مناسب برای بهتر دیده شدن یک وب‌سایت یا یک صفحه وب در نتایج جستجو طبیعی یک موتور جستجو است. معمولاً وب‌سایت‌هایی که بالاترین مکان و بیشترین تکرار در صفحه نتایج جستجو را دارند، بازدیدکننده بیشتری از طریق موتورهای جستجو به دست می‌آوردند و این بازدیدکنندگان می‌توانند به مشتری تبدیل شوند.

سئو ممکن است انواع مختلف جستجو را دربر گیرد، از جمله جستجوی تصویر، جستجو در ویدیو، جستجوی دانشگاهی، جستجو در اخبار و جستجو در نقشه. «سئو» یک سایت شامل فاکتورهای زیادی می‌شود که توسط موتورهای جستجو بررسی و بازبینی می‌شود.

از دید بازاریابی اینترنتی، «سئو» به چگونگی کار کردن موتورهای جستجو و اینکه کاربران چه چیزی جستجو می‌کنند و همین‌طور کلمات کلیدی تایپ‌شده و اینکه کدام‌یک از موتورهای جستجو توسط مخاطبان مورد توجه قرار می‌گیرد را مورد بررسی قرار می‌دهد.

ادوردز 20 به صورت خصوصی تمامی نکات کلیدی و پایه ای را برای بهینه سازی سایت خود آموزش داده تا به راحتی سایت خود را سئو و بهینه سازی کنید. نمونه کارهای سئو

آموزش خصوصی گوگل ادز (دوره آموزشی گوگل ادوردز)

تدریس خصوصی گوگل ادوردز یا تدریس خصوص تبلیغات گوگل

آیا می دانید گوگل ادوردز چیست و استفاده از آن چه مزایایی دارد؟

می دانیم که نرم افزار گوگل ادوردز یک سیستم تبلیغاتی مؤثر در گوگل است که تبلیغ کنندگان می توانند با استفاده از آن تبلیغات سودمندی را برای تجارت خود برگزینند. به واقع این سیستم می تواند در انتخاب کلمات کلیدی خاص به صاحبان کسب و کار کمک نموده و سایتشان را در وب سایت جهانی گوگل به صدر نتایج بازدید برساند. از آنجایی که تبلیغات مؤثر می تواند یکی از مفید ترین ابزارها برای رشد تجارت و دست یابی به مشتریان جدید باشد و باعث می شود بازگشت سرمایه به بهترین شکل ممکن به حداکثر میزان خود برسد در چنین شرایطی ناخودآگاه ذهنمان سراغ گوگل ادوردز می رود. زیرا می دانیم با استفاده از این سیستم و فهمیدن نحوه به کارگیری آن، از انجام هر گونه روش های تبلیغاتی بی نیاز خواهیم بود. همین جمله می تواند برای درک اهمیت آموزش گوگل ادوردز و حضور آن در صفحه نتایج جست جوی گوگل کافی است. با این حال قبل از اینکه آموز کار با گوگل ادوردز را آغاز کنید بایستی بدانید این سیستم چیست و چه مزایایی را برای تبلیغ کنندگان دارد؟ آموزش گوگل ادوردز برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

تدریس خصوصی تبلیغات گوگل ادز

آموزش خصوصی ساخت اکانت گوگل ادوردز و همچنین اموزش مدیریت تمامی قسمت های پنل مدیریت گوگل ادز ، ساخت کمپ ، ایجاد گروه و آگهی ، گزارش گیری ، کار با اکستنشن ها و ایجاد اسکریت در اکانت گوگل ادوردز.

سوالات رایج

آموزش خصوصی سئو چند جلسه برگزار میشود؟

آموزش خصوصی سئو با توجه به انتخاب پکیج توسط کار اموز تعیین میگردد از 5 جلسه شروع میشود.

برای یاد گیری آموزش خصوصی طراحی سایت چه پیش نیازی هایی لازم هست ؟

در حد کار با اینترنت را کار آموزس مسلط باشد کافیست.

مدت زمان آموزش خصوصی تبلیغات گوگل ادوردز یا گوگل ادز چقدر میباشد ؟

حد اقل زمان مورد نیاز برای آموزش خصوصی گوگل ادوردز 10 ساعت میباشد.

آیا اموزش های شما در دفتر و به صورت تکی برگزار میشود؟

بله تمامی آموزش ها در دفتر ادوردز 20 و به صورت خصوصی و تک نفره برگزار میگردد.

آیا امکان پرداخت هزینه آموزش خصوصی به صورت اقساط هم مهیا است؟

بله این امکان وجود دارد میتوانید در صورت سفارش تدریس خصوصی سایت و سئو و گوگل ادوردز در چند چک اقساط پرداخت شود.

آیا امکان کار عملی به کار آموز جهت تسلط بر مطالب آموزش داده شده می دهید؟

بله تمامی مطالبی که آموزش داده میشود کارآموز به صورت عملی کار میکند و مسلط میشود.

آیا پشتیبانی تلفنی هم برای آموزش خصوصی سایت و سئو در نظر گرفته میشود؟

بله امکان پشتیبانی تلفنی برای 2ماه و 2ساعت به صورت تلفنی داده میشود.