طراحی سایت | طراحی وب سایت

طراحی سایت و تبلیغ در گوگل خود را همین امروز شروع کنید.

از آنجایی که هم اکنون در عصر ارتباطات قرار گرفته ایم و برندینگ در سطح محلی دیگر معنای خودش را از دست داده است و کسانی که می خواهند به صورت موفق در کسب و کارشان عمل کنند باید بازار مشتری ها و مصرف کنندگانشان را به سطح جهانی ارتقاء دهند به بیان ساده تر اگر قرار است پیشرفت کنید باید سطح مشتریانتان را از منطقه و شهرتان و مشتری های محلی به جهانی تغییر بدهید و بهترین راه برای این امر ورود به دنیای اینترنت و دهکده جهانی است که ناچار طراحی وبسایت نیز مشمول آن می شود.طراحی سایت خود راهمین امروز سفارش دهید

مشاهده تعرفه طراحی سایت
مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت

خدمات طراحی سایت ادوردز 20

خدمات پشتیبانی یکساله

پشتیبانی آموزشی رایگان یکساله ، پشتیبانی امنیتی هاست و سایت و همچنین آموزش حضوری پنل مدیریت سایت

آموزش سئو و بهینه سازی و گوگل ادز

انجام خدمات سئو و بهینه سازی سایت به صورت حضوری و همچنین تبلیغات در صدر گوگل با استفاده از تبلیغات گوگل ادز

هاست و دامنه و بک آپ گیری

انجام خدمات هاست و دامنه بنام مشتری و ارائه کلیه دسترسی ها به مشتری و همچنین بک اپ گیری منظرم در طول سال

نمونه کارهای طراحی سایت

نمونه کارهای طراحی سایت

هزینه طراحی سایت

طراحی سایت پایه

ت1000000طراحی سایت با گرافیک اختصاصی
 • هاست 1 گیگ
 • دامنه به نام صاحب سایت ثبت می گردد
 • آموزش حضوری دو جلسه ای کامل
 • پشتیبانی رایگان یکساله

طراحی سایت فروشگاهی

ت1600000طراحی سایت با گرافیک اختصاصی
 • هاست 1 گیگ
 • دامنه به نام صاحب سایت ثبت می گردد
 • آموزش حضوری دو جلسه ای کامل
 • پشتیبانی رایگان یکساله

دیتااینتری

ت1500000پشتیبانی یکساله دیتااینتری وب سایت
 • ارسال اطلاعات به صورت ماهانه
 • اطلاعات ارسالی شامل: 20 فایل متنی و20 عکس
 • رعایت سئو و بهینه سازی
 • یک جلسه آموزش حضوری رایگان

سولات متداول در خصوص طراحی سایت

خوب شاید بگوئید چرا باید سایت طراحی کنم و چرا باید برای آن هزینه کنم، به نوعی توجیه این هزینه به لحاظ اقتصادی چیست، من به شما می گویم ابتدا بهتر است مفاهیم همین جمله را تغییر دهیم، اول اینکه طراحی سایت هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری است، چرا؟ چون گستره مشتریهای شما را افزایش می دهد و آنچه را که برای طراحی سایت پرداخت می کنید به شما باز می گرداند و علاوه بر آن سود بی نظیری را عایدتان می کند.

به جرأت می توانم بگویم هیچ چیز به اندازه یک سایت نمی تواند درآمد شما را افزایش دهد، روزی می رسد که شما نمی توانید پاسخگوی حجم مشتریانتان باشید اگر یک سایت مناسب داشته باشید

می توانم به شما بگویم شاید در ابتدا باید به سایتتان به چشم یک کودک نگاه کنید که لازم است به آن رسیدگی کنید و بعد از چند ماه نتایج زحماتتان را ببینید، این کودک جلوی چشم شما بالنده می شود، رشد می کند و پس از آن از داشتنش لذت می برید.

حال به که متوجه شدید سایت یک سرمایه گذاری بلند مدت است برویم ببینیم چگونه به کسب و کار شما رونق می دهد.

اهمیت طراحی وب سایت عوامل متعددی هست که باعث می شود کسب و کار شما در فضای آنلاین رونق پیدا کند و یک حضور آنلاین

موفق داشته باشید، راههای زیادی هست که باعث می شود مشتریانتان شما را در این فضا ببینند ولی ابتدا به یکی از مهمترین فاکتورها بپردازیم و آنهم طراحی سایت است.

طراحی سایت دقیقا چه اهمیتی دارد؟ به شما می گویم در حقیقت وجود یک سایت می تواند کسب و کار شما را به پیروزی و یا شکست بکشاند، به این توجه کنید که این کاربرها هستند که در رابطه با شما قضاوت می کنند، آنها می توانند از سایت شما خارج شوند و نارضایتی شان را با رفتارشان نشان دهند و یا اینکه از یک کاربر به یک مشتری تبدیل شوند، آنچه که بین شما و ایشان وجود دارد یک رابط کاربری مناسب است، طراحی سایت خوب با یک رابط کاربری مناسب باعث می شود تا نرخ تبدیل کاربر به مشتری به شدت افزایش پیدا کند.

تبدیل یک وب سایت به یک دارایی برای کسب و کار شاید کتاب پدر پولدار و پدر بی پول را خوانده باشید، آنجا دقیقا به شما می گوید دارایی به چه معنی است، بنا به این تعریف علمی دارایی چیزی است که به اموال شما اضافه می کند و هزینه چیزی است که دقیقا مجبورید برای آن هزینه کنید بدون آنکه عایدی داشته باشید، اینجا شما می توانید سایتتان را در زمره هزینه قرار دهید و یا نه !!!! آن را به دارایی تبدیل کنید، قطعا همه شما بنا به این تعریف می گویید یک سایت باید به دارایی تبدیل شود، بله این قطعا یک ایده عالی است ولی چگونه؟!!!!!

محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
 1. نویگیشن در طراحی سایت

نویگیشن و یا جهت یابی مناسب کمک می کند تا یک کاربر به خوبی به قسمتهای مختلف سایت دسترسی پیدا کند، فرض کنید یک سایت با قسمتهای بسیار زیادی که دارد جلوی یک کاربر باز شود و کاربر برای پیدا کردن قسمت هدف خودش لازم باشد تا مدت زمان بیشتری را بگردد، شما اگر به جای کاربر بودید چه می کردید؟ قطعا شما هم مثل من می گوئید به یک سایت دیگر می رفتم تا راحتتر به هدفم برسم، این دقیقا همان چیزی است که باعث می شود نرخ تبدیل کم، سئوی سایت شما محدود و نهایتا سایت به هزینه تبدیل می شود، بنابراین داشتن یک شیوه ساده و در عین حال شیک و کابرپسند باعث می شود تا شما یک نرخ تبدیل عالی داشته باشید. منظورم داشتن یک نقشه ساده و عالی برای سایت است.

 1. محتوا و عناصر ویژوآل

خودتان را به جای یک کاربر بگذارید، وقتی وارد یک سایت با فونت نازیبا و ریز می شوید و برای خواندن مطلب به زحمت می افتید اولین چیزی که به ذهنتان می رسد این است که این سایت چشم مرا هسته می کند پس آن را می بندم، نتیجه؟!!!!!!

مشتری نخواهید داشت، فکر کنید یک مطلب با فونت زرد رنگ روی صفحه سفید، از این بدتر نمی شود، لطفا به روانشناسی رنگها توجه کنید و کاری کنید که در طراحی سایت با یک صفحه تمیز، ساده و زیبا رو به رو شوید.

در طراحی و استفاده از عناصر بصری افراط نکنید، یک صفحه شلوغ و کثیف قطعا دوست داشتنی نیست، اجازه بدهید تا سایتتان تمیز و راحت و متنی که قرار است کاربر بخواند شفاف تر باشد

 1. برندینگ را فراموش نکنید (نام تجاری تان را یکنواخت نگه دارید)

سایت شما نمادی از برند شماست، فرض کنید شما مشتری یک برند هستید که شکل ظاهری خاص خودش را دارد، مثلا لوگوی خاص، یک طیف رنگ مختص خودش، یک صدای آشنا که می گوید این برند چیست و در ذهن طرف شما می نشیند، خوب یکباره این تصویر در سایت تغییر کند، این یک آلارم منفی است که باعث گیج شدن کاربران شما می شود پس از ابتدا یک طراحی سایت مناسب برای یک برند یکپارچه انجام دهید و مطمئن باشید که دیگران شما را خواهند شناخت.

اینها همه به طراح سایت شما بستگی دارد که یک ساخت سایت حرفه ای را رقم بزند و یا اینکه شما را وارد یک چرخه غیرقابل پیشرفت کند، این شمائید که باید برای دارایی تان مدیریت کنید.

قالب مناسب

سایت شما در یک قالب طراحی می شود، اگر قالب شما با پلاگین های مناسب سئو همخوان نباشد و یا به طور مداوم به روز رسانی نشود و شما یک راه ارتباطی مناسب و سریع در عین زیبایی به کاربرتان ندهید قسمت بزرگی از بازی را از دست داده اید، انتخاب یک قالب مناسب با کسب و کارتان، سازگاری با پلاگین های سئو و دیگر پلاگین های لازم، سبک بودن قالب و رعایت مسائل فنی که باعث می شود سئوی داخلی سایت شما تحت تاثیر قرار بگیرد و بسیاری موارد دیگر در انتخاب یک قالب مناسب دخیل است، پس از ابتدا هدفتان را مشخص کنید و به طراح سایت خود بگوئید که انتظارتان از سایتتان چیست.

محتویات موردنظر اینجا قرار می گیرد
سولات رایج در خصوص تبلیغات گوگل

چر طرارحی سایت مهم است ؟

مزایای طراحی سایت در اینجا به شما می گویم مزایای داشتن یک سایت برای بزرگ کردن کسب و کارتان چیست و یک سایت چگونه می تواند به سطح درآمد شما کمک کند

قبل از آن به یک نکته بسیار مهم توجه کنید، آنهم اینکه داشتن یک سایت به تنهایی کافی نیست، زمانی که شما یک اتومبیل می خرید اگر آن را برای همیشه در گاراژ و یا پارکینگ خانه تان بایگانی کنید هیچ کاری برای شما انجام نمی دهد، در حقیقت زمانی شما از ماشینتان سود می برید که آن را روشن کنید، بنزین بزنید و تا مقصد برانید و از رسیدن سریع و آسان به مقصدتان لذت ببرید، در این بین مهم است که شما سوار یک ماشین مدل پائین هستید و یا یک پورشه سوارید

دقیقا این قیاس برای سایت شما نیز مطرح است زمانی که سایتتان را طراحی می کنید و یا به اصطلاح سفارش یک ساخت سایت را می دهید قرار نیست آن را بایگانی کنید و از آن انتظار داشته باشید تا برایتان کار کند، این مسئله بسیار مهم است، که شما سایتتان را آماده کنید و سپس بر روی سئو و یا بهینه سازی سایتتان کار کنید، این همان بنزین و روشن کردن و راندن به سمت مقصد است، پس اگر به طراحی یک وب سایت فکر می کنید آن را به عنوان یک سرمایه گذاری و آنهم سرمایه گذاری بلند مدت تصویر کنید.

زمانی که شما یک طراح سایت خوب داشته باشید و یک رابط کاربری مناسب در طراحی سایت ایجاد کنید تا کاربران شما به خرید از سایت شما و یا بازدید از سایت شما ترغیب شوند دقیقا شما سایتتان را به دارایی تبدیل کرده اید، یک طراح سایت خوب می تواند یک سایت را به یک محل درآمد برای شما تبدیل کند که هزینه هایش را از خودش به دست بیاورد، شما می توانید هزینه کنید ولی آن را برداشت کنید.

ولی اگر طراحی سایت شما مناسب نباشد و نرخ تبدیل شما درست نباشد شما در حقیقت هزینه های زیادی را متقبل می شوید که نمی تواند بازگشت مناسبی به شما بدهد و گاهی با گرفتن پنالتی تمام سرمایه ای که برای سایتتان کرده اید از بین می رود.

پس از همین الان تصمیم بگیرید اگر می خواهید به ساخت سایت فکر کنید آن را به یک دارایی تبدیل کنید و یک طراح سایت خوب داشته باشید.

نکات کلیدی طراحی وب سایت

درست مانند زمانی که قرار است یک کتاب را بخوانید، از چپ به راست و از بالا به پائین و یا از راست به چپ و از بالا به پائین، این یعنی کاربر هدفتان را مشخص کنید و سازماندهی سایتتان را به نحوی انتخاب کنید که کاربرتان انتظار دارد، یک سازماندهی درست برای وب دیزاین و طراحی سایت خوب باعث می شود تا خوانایی سایت شما بالا برود، در اینصورت کاربر شما گیج نخواهد شد و مدت زمان حضورش در سایت شما افزایش می یابد، همین می تواند نرخ تبدیل کاربر به مشتری را در سایتتان بالا ببرد

سئو و بهینه سازی مهمترین قسمت بعد از طراحی سایت

خوب حالا با تمام این خصوصیاتی که گفته شد شما طراحی وب سایتتان را انجام دادید بعد از آن قرار است چه اتفاقی بیافتد، سایت شما کجا دیده می شود؟ چه کسانی سایت شما را می بینند؟ از چه طریق می توانند به شما دسترسی داشته باشند، یک طراحی سایت خوب برای این است که شما مشتری داشته باشید، پس از این به بعد شما لازم است تا با یک سئوکار خوب صحبت کنید، با طراح سایت خودتان مشورت کنید، هزینه سئو می تواند شما را به درآمد عالی برساند و یا اینکه برای شما فقط خرج بتراشد، مطمئن شوید که سئوکارتان سئوی سیاه انجام ندهد.

اگر موتورهای جستجو را فریب دهید آنها تنها برای یک مدت کوتاه فریب خواهند خورد و قطعا شما پاسخ فریبی را که به آنها داده اید خواهید دید، این یعنی سئوی سیاه، در این صورت هیچ طراحی سایت و یا دیزاین زیبایی به کمک شما نمی آید، بنابراین قبل از آنکه طراح سایت و یا سئو کارتان را انتخاب کنید روش های او را بررسی کنید و ببینید که قرار است چه کاری برای شما انجام دهد.

ادوردز 20 چه سایت هایی طراحی میکند؟

طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت شرکتی طراحی سایت آموزشی طراحی سایت دانشگاهی طراحی سایت خدماتی طراحی سایت مزون همین امروز اقدام کنید.

حرف آخر

طراحی سایت در عین اینکه یک کار ساده برای حرفه ای هاست، بسیار مؤثر و مهم برای برندینگ شما و تعداد مشتری های شماست، این تنها یک قسمت از آن نکاتی بود که باید می دانستید و نکات زیاد دیگری هست که گفته نشده، همچنین مطمئناً سوالات زیادی در ذهن شما نقش بسته است، اگر سوالی دارید می توانید همین الان تلفنتان را بردارید و از ما بپرسید و یا از طریق وبسایت ما با ما در ارتباط باشید تا هر آنچه که در ذهنتان هست و سوال شماست پاسخ بگیرید.

ما ادعای بهترین بودن نمی کنیم ولی قطعا به شما می گوئیم که اعتماد شما سرمایه ماست و شما می توانید با خیال راحت طراحی سایتتان را به ما بسپارید و یا سوالاتتان را با ما در میان بگذارید.