تبلیغات اسپانسر اینستاگرام 

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام برای تبلیغات در اینستاگرام روش های مختلفی وجود دارد. با گسترده شدن فضای مجازی، کسب و کارها از روش های مختلفی برای جهانی کردن برند خود استفاده می کنند. صاحبان کسب و ایرانی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. تبلیغات در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی، داشتن یک وب سایت برای معرفی محصولات و خدمات، از جمله این روش ها هستند.

برای کاربران ایرانی، در بین شبکه های اجتماعی، اینستاگرام و تلگرام، از محبوبیت بیشتری برخوردارند. یکی از بهترین های روش های تبلیغات در اینستاگرام، تبلیغات اسپانسر اینستاگرام است. تبلیغ اسپانسر اینستاگرام، روشی ست که خود اینستاگرام مستقیما ارائه می دهد.

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام (sponsored ads)، برای کسب و کار ها، یک امکان بسیار مفید و جالب می باشد. با این روش شما این امکان را دارید که با انتخاب کردن این گزینه، پست مورد نظرتان را با توجه به ویژگی هایی مانند: مکان، زبان، سن ، جنسیت و … برای گروه خاصی از کاربران ارسال کنید. لزومی ندارد که این کاربران حتما از فالوور های شما باشند.

متاسفانه، تبلیغات اسپانسر اینستاگرام به دلیل تحریم ایران با مشکلاتی رو به روست. شما می توانید تبلیغ اسپانسر اینستاگرام خود را به ما بسپارید. ما برای حل این مشکل راه حل هایی داریم. برای آشنا شدن با این امکان جذاب اینستاگرام، پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

تفاوت تبلیغ اسپانسر اینستاگرام با انواع دیگر

 

بسیاری از کسب و کار ها برای بهتر دیده شدن تمایل به اشتراک گذاری لینک وب سایت خود در شبکه های اجتماعی دارند. یکی از اهداف تبلیغات در اینستاگرام، معرفی وب سایت و محصولات آن می باشد. این کار باعث جلب اعتماد بیشتر مشتریان و کاربران می شود و اهمیت کسب و کار شما را نشان می دهد.

احتمالا می دانید که اجازه قرار دادن لینک، در پست های اینستاگرام وجود ندارد. در تبلیغات اسپانسر اینستاگرام، شما می توانید لینک وب سایت یا خرید محصول خود را قرار دهید. این امکان برای انواع مختلف پست مانند تصاویر، استوری و ویدئو وجود دارد.

نحوه ی کار  تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

همانطور که گفتیم، تبلیغات اسپانسر اینستاگرام امکان ارزشمندی را برای کاربران فراهم کرده است. اما باید از این امکان با برنامه ریزی و دانش کافی استفاده کرد تا بیشترین سود دهی را داشته باشد.

از آنجا که سهم بسیاری از تبلیغات، به تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام اختصاص دارد، ضمن مزایا و ارزشمندی این روش ها، افرادی سودجو از این فرصت ها فقط به نفع خود استفاده می کنند. در ادامه به توضیح بیشتر روش تبلیغات در اینستاگرام می پردازیم.

تبلیغات اسپانسر اینستاگرام به این صورت است که صاحبان کسب و کار با پرداخت هزینه، می توانند یک کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام راه اندازی کنند و جالب تر اینکه می توانند گزارش دقیقی از آن داشته باشند. به این شیوه ی تبلیغات در اینستاگرام، تبلیغ اسپانسر اینستاگرام گفته می شود. در واقع شما با راه اندازی کمپین خود و پرداخت هزینه، مستقیما با اینستاگرام، وارد معامله می شوید.

همانطور که ذکر شد، مسئله تحریم ایران، مشکلات بسیاری را برای کاربران ایرانی فراهم کرده است. برای رهایی از این مشکلات، یا می بایست به روش های دور زدن تحریم ها روی آورد یا از روش های جایگزین استفاده کرد.

که این روش ها نیز باعث مشکلاتی برای صاحبان کسب و کار از جمله پرداخت هزینه های گزاف و یا مواجه شدن با سوء استفاده برخی افراد می شود. اما گاهی سودی که از تبیلغات اسپانسر اینستاگرام به دست می آید، ارزش متقبل شدن برخی هزینه ها را دارد.

باید مراقب روش های مسدود سازی حساب بانکی و حساب اینستاگرام خود باشید. اگر دانش کافی برای استفاده از روش تبلیغ اسپانسر اینستاگرام را ندارید، از افراد متخصص و قابل اعتماد کمک بخواهید. شرکت های بسیاری خدماتی را در این زمینه ارائه می دهند. توجه داشته باشید که حتما از شرکت های معتبر کمک بگیرید.

از آنجا که پست اینستاگرام شما برای کاربران هدف نمایش داده می شود (حتی اگر جزء فالوور های شما نباشند)، هنگام ساختن کمپین در اینستاگرام، می توانید یک جامعه ی هدف را متناسب با کسب و کار خود ایجاد کنید. برای شروع استفاده از تبلیغ اسپانسر اینستاگرام می بایست نکاتی رعایت شود.

مثلا اینکه حساب شما باید از نوع business باشد و به یک صفحه فیسبوک متصل باشد. در واقع گزینه ی promote  در اینستاگرام به همین منظور یعنی استفاده از تبلیغات اسپانسر اینستاگرام است.

شما با توجه به بزرگی کسب و کار خود می توانید میزان بودجه خود را تعیین نموده و ویژگی ها از جمله مکان، جنسیت و … را برای انتخاب دقیق کاربران هدف تنظیم نمایید. برای تبلیغ اسپانسر اینستاگرام، انتخاب صحیح کاربران هدف بسیار مهم است وگرنه متضرر شده و هزینه تان از بین می رود.

پرداخت هزینه برای تبلیغ اسپانسر اینستاگرام به چند شیوه ممکن است مثلا می توانید انتخاب کنید که به ازای گرفتن لایک، کامنت یا کلیک هزینه پرداخت کنید یا اینکه به ازای ارسال پست به کاربران هزینه بپردازید.

مزایای تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

 به این دلیل که پست شما برای کاربران هدف به صورت گسترده نمایش داده می شود ، تعداد نمایش پست شما افزایش می یابد. به این ترتیب، میزان نمایش ویدئوی شما نیز افزایش می یابد. این یک مزیت مهم تبلغیات اسپانسر اینستاگرام است.

تبلیغ اسپانسر اینستاگرام، برای به نتیجه رسیدن نیازمند صبر و تلاش است و یک شبه حاصل نمی شود.

با تبلیغات اسپانسر اینستاگرام می توانید به اهداف زیر دست یابید:

  • افزایش درصد احتمال تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری
  • امکان ارتباط و تعامل با جامعه ی هدف خود
  • شناساندن برند و خدمات خود به کاربران

عوامل مؤثر برای موفقیت تبلیغ در اینستاگرام

میزان موفقیت یک صفحه در اینستاگرام، به عوامل مختلفی بستگی دارد. هنگامی که شما اقدام به راه اندازی کمپین برای تبلیغات اسپانسر اینستاگرام می نمایید، کیفیت صفحه اینستاگرام و تعداد اعضای یک پیچ مواردی هستند که در نگاه اول می توانند باعث جلب اعتماد کاربران شوند.

اما میزان محبوبیت و تعداد متقاضیانی که به دنبال محصول یا خدمات شما هستند، تاثیر بسیاری در تبدیل بازدید کنندگان به مشتری دارد. لازم است که با پیشنهادات خاص و جذاب و یک معرفی خوب از کسب و کار خود، کاربران را ترغیب به دنبال کردن پست هایتان کنید تا به شما اعتماد کرده و به مشتری شما تبدیل شوند.

با این اوصاف، تبلیغ در پیج های اینستاگرام در جای خود می تواند بسیار مفید واقع شود و شما می بایست با توجه به هدفتان انخاب کنید که از کدام روش تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنید.