تبلیغات اپلیکیشن موبایل | افزایش نصب اپلیکیشن در گوگل پلی

تبلیغات اپلیکیشن موبایل در گوگل پلی

تبلیغات جستجوی گوگل پلی چیست؟ همانطور که میدانید گوگل پلی  با  بیش 1.5 میلیون برنامه ، محل مناسبی جهت تبلیغات برای افزایش بازدید و نصب برنامه شما در فروشگاه گوگل است و  به کشف ارگانیک اپلیکیشن موبایل شما کمک می کند و همچنن بیشترین نصب برنامه کاربردی موبایل از جستجوهای موجود در فروشگاههای گوگل پلی  است .

که باعث می شود تبلیغات جستجوی گوگل پلی بزرگ بنظر برسد به این دلیل  که هر وقت کاربر برای یک کلمه کلیدی خاص جستجو کند ، تبلیغات شما ظاهر می شود.

برای رسیدن به این هدف ، فقط باید بودجه تعیین شده را تا قبل از بودجه تعیین شده پرداخت کنید. علاوه بر این ، شما همچنین گزارشهایی را برای کمک به بهبود عملکرد دریافت خواهید کرد.

بنابراین ، شما در حال حاضر ایده خوبی دارید که چگونه برنامه خود را در فروشگاه های برنامه تبلیغ کنید .

به نظر می رسد اکنون زمان آن رسیده است که چگونگی تبلیغ و افزایش بارگیری برنامه Android خود را در Google Play بررسی کنید. شما به طور قطع به مکان مناسب رسیده اید:  ما روی تبلیغات در گوگل پلی تمرکز خواهیم کرد.

تبلیغات افزایش نصب اپلیکیشن در گوگل پلی

گوگل از طریق کمپین های برنامه جهانی خود گزینه جامع تری نسبت به اپل ارائه می دهد. از طریق این کمپین ها ، می توانید تبلیغاتی ایجاد کنید که نه تنها در Google Play (در نتایج جستجو ، برنامه های مرتبط و صفحه اصلی) بلکه در کل شبکه جستجوی گوگل (جستجوی Google و همکاران) ، در یوتیو ب و در Google Display Network (Gmail و سایر برنامه ها و وب سایت های تلفن همراه).

همانطور که میدانید ، Google از ایده های متن تبلیغ شما و کلیه اطلاعاتی که قبلاً در فروشگاه ذکر کرده اید برای طراحی تبلیغات با قالب های مختلف برای شبکه های مختلف خود استفاده می کند.

برای شروع ، Google از شما درخواست می کند متن ، پیشنهاد اولیه را تهیه کرده و بودجه خود را تنظیم کنید ، همچنین زبان ها و مکان هایی را برای تبلیغ خود انتخاب کنید. سپس ، گوگل بیشترین کار را برای شما انجام می دهد با آزمایش ترکیبات مختلف و خودکار کردن هدفگذاری و پیشنهادات.

سرانجام ، هنگامی که شخصی در جستجوی (در رایانه شخصی ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند خود) که با کلمات کلیدی شما مطابقت دارد ، تایپ می کند ، تبلیغ شما می تواند در صدر نتایج جستجو قرار بگیرد.

اگر به دنبال هدف قرار دادن کاربران به زبان های مختلف هستید ، گوگل نیز به شما امکان خرید ترجمه را می دهد. شما فقط باید یک سری مراحل کوتاه را دنبال کنید و این امکان را دارید که بتوانید اطلاعات اضافی و تصاویر را بارگذاری کنید تا به فرایند ترجمه کمک کنید.

بهینه سازی کمپین جهت افزایش نصب اپلیکیشن موبایل

گوگل سه راه مختلف برای بهینه سازی کمپین شما با توجه به اهداف بازاریابی شما ارائه می دهد. در مرحله اول ، اگر به دنبال افزایش نصب هستید ، آنها به شما در بهینه سازی پیشنهادات و اهداف خود کمک می کنند. در این حالت ، پیشنهاد شما باید میانگین مبلغ مورد نظر برای پرداخت در هر نصب باشد . گوگل پلی حتی به شما امکان می دهد کاربرانی را که احتمالاً برنامه شما را نصب می کنند هدف قرار دهید. این مهم است که بودجه روزانه خود را نیز در نظر داشته باشید زیرا این امر با تعداد نصبهایی که در روز می توانید از طریق تبلیغات جستجوی گوگل پلی دریافت کنید (اگر CPA شما 1 دلار است و بودجه شما 20 دلار است ، مربوط می شود نصب روزانه).

از طرف دیگر ، می توانید برای یافتن کاربران با ارزش تر ، روی اقدامات درون برنامه ای متمرکز شوید. این بدان معنی است که گوگل به دنبال افرادی خواهد رفت که احتمالاً اقدام خاص خود را انجام دهند. در اینجا ، CPA باید براساس آنچه فکر می کنید کسی که آن عمل را انجام می دهد ، ارزش داشته باشد تنظیم شود. باز هم ، نسبت بین CPA و بودجه روزانه خود را در خاطر داشته باشید زیرا این امر به هدف روزانه شما برای اقدامات درون برنامه منجر می شود.

هزینه تبلیغات نصب اپلیکیشن در گوگل پلی و آپ استور

هزینه تبلیغ برای نصب اپلیکیشن‌ موبایل در گوگل پلی واپ استور، متفاوت است. هزینه تبلیغات اپلیکیشن با توجه به تعداد نصب‌های برای هر اپلیکیشن،موضوع اپلیکیشن موبایل و همچنین معیارهای متفاوت دیگری که باعث افزایش تمایلیوزرها برای نصب اپلیکیشن شما می‌شود، متفاوت است. با بهینه سازی اصولی صفحه اپلیکیشن در گوگل پلی (ASO) و بهبود متن تبلیغ می‌توان هزینه تبلیغات اپلیکیشن در گوگل پلی را کاهش داد. برای انتخاب متن آگهی‌ها می‌توانید ازابزار های پیشنهادی کلمات کلیدی برای متن تبلیغات اپلیکیشن استفاده کنید.

سخن پایانی تبلیغات نصب اپلیکیشن

بهترین روش ها: همیشه بهترین استفاده از تبلیغات تبلیغاتی خود را در ذهن داشته باشید. کلید واژه برنامه ریز: گوگل یک ابزار پیشنهادی برای کلمات کلیدی به شما پیشنهاد می دهد تا در این بخش حیاتی از بهینه سازی فروشگاه برنامه به شما کمک کند ، و این باعث می شود تبلیغات شما بیشتر تولید شود. می توانید کلمات کلیدی جدید را کشف کنید ، روندها را با یکدیگر مقایسه کرده و برنامه خود را ایجاد کنید. تبلیغات نصب برنامه تلفن همراه: این تبلیغات که در شبکه های جستجوی Google Display و Display Google ظاهر می شود ، به کاربران امکان می دهد برنامه شما را مستقیماً از طریق تبلیغ شما نصب کنند. با توجه به اینکه بیش از 1 میلیارد نفر از بیش از 190 کشور جهان با گوگل پلی تعامل دارند ، تبلیغات جستجوی Google Play راهی عالی برای کشف مصرف کنندگان برنامه شما است. گوگل استفاده از Ads Search را آسان می کند

سولات رایج

مزایای تبلیغ در گوگل پلی چیست ؟

بسیار هدفمند میباشد و علاوه بر کلمات کلیدی، میتوان نام اپلیکیشن های رقیب خود را بدهید تا هرکس سرچ کرد تبلیغ شما را نماش دهد

تبلیغات در GOOGLE PLAY آیا مقرون به صرفه است ؟

بله در مقایسه با دیگر تبلیغات اپلیکیشن در مارکت های دیگر کاملا مقرون به صرفه میباشد

تبلیغات اپلیکیشن گوگل برای چه اپلیکیشنی مفید هست ؟

امکان تبلیغ تمامی آپ هایی که به صورت حرفه ای و هدفمند برای نیاز جامعه ساخته شده است مفید میباشد.

آیا امکان تعریف بودجه روزانه و هزینه نصب وجود دارد؟

به راحتی میتوان بودجه روزانه تعریف کرد و هزینه نصب رو تعریف نمائیم.

هزینه تبلیغات در گوگل پلی به چه صورت میباشد ؟

تعرفه تبلیغ برای نصب اپلیکیشن‌های گوناگون، متفاوت است. هزینه تبلیغات اپلیکیشن با توجه به تعداد نصب‌های هر اپلیکیشن،
موضوع اپ و معیارهای مختلف دیگری که باعث افزایش تمایل کاربران برای نصب آپ موبایل شما می‌شود، متفاوت میباشد

آیا با تبلیغ در گوگل پلی تبلیغ ما در بازار یا مایکت فعال میگردد؟

خیر جهت تبلیغ در پلتفرم های دیگر باید جداگانه اقدام کنید.

مدت زمان فعال سازی تبلیغات نصب اپلیکیشن چقدر میباشد ؟

حد اقل زمان 1 ساعت و حد اکثر دو روز کاری مباشد .