صفحه اصلی / online advertisement / در حال اجرا A / B بازاریابی آزمون 55#

در حال اجرا A / B بازاریابی آزمون 55#

– همانطور که بازاریابی آنلاین خود را گسترش می دهید، با شروع کار با A / B تلاش های خود را آغاز می کنید. تست A / B واقعا تنها یک تست تنوع است، به عنوان مثال، یک صفحه فرود یا یک تبلیغ در مقابل گزینه پخش فعلی. شما می توانید یک آگهی A / B را که در آن شما سعی می کنید پیشنهاد دیگری برای کار تست کنید، بپردازید، مثلا اکنون خرید در مقابل خرید امروز. بهترین آزمایشات A / B تنها یک تنوع دارد، که باعث می شود نتایج به آسانی قابل درک باشد. یکی از مشکلات تست A / B است را انتخاب کنید برنده آن از نظر آماری معنی دار نبود، و به معنای آماری معنی دار اساسا که در نتیجه بعید است که به طور تصادفی اتفاق می افتد، و به شما نشان دهد چه منظور من، اجازه دهید در یک نمونه از نتایج حاصل از آزمون تبلیغات است.

بنابراین، در اینجا بر روی صفحه نمایش من، من Aalanan روشن شده است، پس از آن بازدید و خرید و فروش که این اعلامیه ساخته شده اند، نرخ تبدیل محاسبه شد. بنابراین، در نگاه اول، به نظر می رسد که H + نسخه 2 است را به نفع خود به دلیل نرخ تبدیل سه درصد است و نرخ از بهترین تبدیل ممکن است یک بیانیه بهتر باشد. در اینجا ما یک هزار بازدیدکننده برای صد بازدیدکننده داشته ایم، بنابراین واقعا می تواند تشخیص دهد که چه چیزی در زیر کاپوت قرار دارد. بنابراین، برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد، اجازه دهید این داده ها را به یک ماشین حساب آماری قابل توجهی قرار دهیم.

حالا، من رو به جلو رفتم و یکی را از اینجا دریافت کردم از getdatadriven.com/ab-significance-test. در حال حاضر، بسیاری از این ماشین حساب آنلاین وجود دارد، و شما می توانید به سادگی انجام یک جستجوی گوگل یک ماشین حساب / B برای آزمون و پیدا کردن یکی که نیازهای خودتان است. بنابراین، در نسخه A، مراجعه و تبدیل از اولین تست، و پس از بازدید و تبدیل از آزمون بعدی. همانطور که می بینید، نرخ تبدیل محاسبه، اما در اینجا در سمت چپ، می گوید که آزمون ب شده است 25 درصد بهتر از آزمون، اما 63 درصد مطمئن است که این تغییرات در آزمون B خواهد نرخ تبدیل بهبود تبدیل شده است.

63٪ بسیار پایین است، به این معنی است که نتایج آزمون ما واقعا از لحاظ آماری قابل توجه نیستند. ما به دنبال یک ارزش در محدوده قطعیت 90 درصد هستیم، بنابراین آنچه ما انجام می دهیم این است که ما به عقب برگردیم و اجازه می دهیم که نسخه B آگهی ما به مدت طولانی تر اجرا شود تا داده های کافی برای تعیین این که در واقع برنده است. در نظر بگیرید یک تست A / B را به یک گردش کار بازاریابی آنلاین اضافه کنید، به عنوان راهی برای افزایش کارایی بیشتر و بیشتر.

درباره ahmadzade

این مطالب را نیز ببینید!

راه اندازی یک وبلاگ 52#

– یکی از سریعترین راه های راه اندازی یک وبلاگ و دریافت محتوای آنلاین شما، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code