چشم انداز بازاریابی تلفن همراه 53#

– ما صحنه های تلفن همراه را زودتر زدم، اما بسیار مهم است که آن را شایسته نگاهی دقیق تر. در ایالات متحده به تنهایی، بیش از 50 درصد از مردم از دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند و بیش از دو ساعت در روز با آنها تعامل دارند. شرکت ها توجه داشته باشند، روند نشان می دهد که نمی تواند استراتژی تلفن همراه را نادیده بگیرد. در سال 2012، شرکت ها در فروش تلفن همراه 140 میلیارد دلار هزینه کردند. تا سال جاری، هزینه های بالغ بر 400 میلیارد دلار را مشاهده خواهیم کرد. این یک افزایش باور نکردنی است. اگر کسب و کار شما دارای پایگاه کاربر تلفن همراه است، مطلقا شما باید بازاریابی تلفن همراه را کشف کنید.

دفعه بعد که بیرون می روید، ما با دستگاه های تلفن همراه مصرف می کنیم. افرادی که در ایستگاه اتوبوس متوقف می شوند، منتظر خط در یک فروشگاه مواد غذایی یا در یک ناهار می باشند، به احتمال زیاد به دستگاه های تلفن همراه خود نگاه می کنند. علامت های تجاری مهم این را یادآوری می کنند و فرصتی عالی برای مقابله با دستگاه های تلفن همراه ما ارائه می دهند. یک شماره کوتاه برای پیشنهادات ویژه را بنویسید یا کد QR را پاک کنید تا جزئیات محصول را بالا ببرید. شرکت هایی مانند Amazon.com برنامه های تلفن همراه را ایجاد کرده اند که روز به روز با زندگی ما ارتباط برقرار می کنند و به ما اجازه می دهند اسکن بارکد ها برای پیدا کردن ارزان ترین محصول در وب سایت خود. مردم مقدار زیادی از برنامه های موبایل را دانلود می کنند، جایی که آنها بر روی تبلیغات بهینه سازی شده با موبایل کلیک می کنند.

اکثر گوشی ها در حال حاضر به GOS متصل هستند، بنابراین ما فرصت هایی برای مقابله با مشتریان در سطح hyperlocal دارند. شرکت هایی نظیر Foresquare و Yale سیستم های پاداش ساخته شده برای بررسی در کسب و کارهای محلی. برنامه های بومی برای آزمایش های برند نیز رایج هستند، که راه را برای نوع جدید بازاریابی می دهند. این ها فقط چند انگیزه هستند که شرکت ها از بازاریابی تلفن همراه استفاده می کنند. فرصت های بی پایان وجود دارد، اما یک نقطه شروع بسیار عالی تکرار تلاش های موجود، اما آنها را به تلفن همراه. اینترنت تحت تأثیر کاربران دسکتاپ از اینترنت و یا محل کار بود و صحنه به بازاریابان با قیمت باور نکردنی انتخاب و فرصت خلاقیت ارائه شد.

حتما مطالعه کنید
نگاهی به بازاریابی وابسته 56#

حالا که ما رفتیم تلفن همراه، هنوز هم این فرصت ها وجود دارد، و سپس برخی. چیزهایی در سراسر صفحه نمایش های مختلف پخش می شود، و این دیگر تنها معمول نیست، انتظار می رود. دقت انتخاب اولویت های بازاریابی تلفن همراه خود را در استراتژی دیجیتال آنلاین خود تنظیم کنید. برای اکثر علامت های تجاری، باید در نزدیکی بالا باشد.

پیشنهاد ما به شما

ایجاد یک مدل برنامه ریزی محتوا 51#

– نوع محتوایی که تولید می کنید و کجا منتشر می شود، به نام تجاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code