ابزار برای راه اندازی کمپین های موفق 48#

– ابزارهای زیادی برای راه اندازی کمپین های موفقیت آمیز ایمیل وجود دارد، و آنچه شما تصمیم به استفاده می کنید بستگی به آنچه شما می خواهید صرف، اندازه کسب و کار شما و آنچه شما قصد دارید با بازاریابی ایمیل خود را انجام دهید. من به طور خلاصه سه بهترین ابزار در جهان بازاریابی ایمیل، MLSIMP، Constant Contact و IMA را به شما معرفی خواهم کرد. بگذارید ابتدا به mailchimp.com نگاه کنیم. Mailshimp دارای ویرایشگر آسان برای استفاده، قالب های از پیش طراحی شده است، و اگر شما یک لیست ایمیل کوچک داشته باشید، یک برنامه رایگان برای همیشه دارد. من یکپارچه سازی خوبی با سایت های دیگر، مانند وردپرس کردم، و آن را آسان تر از همیشه برای جمع آوری ایمیل ها.

Mailshimp همچنین دارای یک پایگاه اطلاعاتی بسیار خوب است، و آن را آسان برای پیدا کردن پاسخ به سوالات خود را، اما شما احتمالا محدود به پشتیبانی ایمیل تنها در صورتی که شما هر گونه مشکلات روبرو می شوند. قطعا بسیار آسان است که یکی از موارد مورد علاقه من را تنظیم کنید. یکی دیگر از ابزار بسیار محبوب Constant Contact است و شما آن را در دائما contact.com پیدا خواهید کرد. آنها دارای یک ویژگی مشابه به Melchimp هستند و نسخه آزمایشی رایگان را به مدت طولانی ارائه می دهند، اما آنها برای همیشه برنامه ای ندارند. طرح ارزان ترین آن 15.00 دلار در ماه است. درست مثل Melchimp، همان ادغام ها را خواهید داشت و من می توانم ویرایشگر ایمیل خود را برای کاربران کمتر دوست داشته باشم، اما اگر برخی از تجربه ها در ساخت قالب ها داشته باشید، برخی از ویژگی های ایجاد شده فوق العاده عالی دارند.

تماس مداوم، با این حال، پشتیبانی تلفن، به علاوه این، اگر شما به دنبال صحبت با یک فرد واقعی و پاسخ سریع به مشکلات شما. آنها واقعا سال ها بازی خود را تشدید کرده اند و دارای یک سری محصولات پیشرفته هستند. در نهایت، یک پلت فرم اغلب نادیده گرفته شده است اما، و شما آن را در myemma.com پیدا کنید. این در دنیای آنلاین بازاریابی ایمیل نسبتا جدید است و برنامه های گران قیمت را برای این گروه به قیمت 45.00 دلار در هر ماه عرضه می کند، اما منحصر به فرد بودن این است که آنها در حال کار بر روی سیستم هستند. بنابراین، هنگامی که ثبت نام کنید، آنها با شخصی سازی حساب خود و اطمینان از تمام نیازها و سوالات شما، به شما شخصی خواهند پیوست.

حتما مطالعه کنید
بازاریابی با پینترست 40#

رابط کاربری خالق ایمیل خود بهتر از گروه است و نتیجه باور نکردنی است. آنها یکپارچه و یکپارچه همانند دیگر پد ها را دارند، بنابراین اگر آنها را انتخاب کنید، آنها از دست نخواهند رفت. حقیقتا، یک پیروزی بزرگ با اما، یک سرویس شخصی و رویکرد منحصر به فرد برای گزارش دهی و تقسیم بندی مشتری است. یک راه حل که نیازهای کسب و کار شما را برآورده می کند را انتخاب کنید و سپس محتوای ایمیل با کیفیت بالا را برای دستیابی به بازده مثبت سرمایه گذاری برای بازاریابی آنلاین ایجاد کنید.

پیشنهاد ما به شما

راه اندازی یک وبلاگ 52#

– یکی از سریعترین راه های راه اندازی یک وبلاگ و دریافت محتوای آنلاین شما، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code