ایجاد یک مدل برنامه ریزی محتوا 51#

– نوع محتوایی که تولید می کنید و کجا منتشر می شود، به نام تجاری شما منحصر به فرد خواهد بود. نوشتن مقالات از طریق استفاده از وبلاگ ها یکی از رایج ترین انواع بازاریابی محتوا است، بنابراین من در حال حاضر روی این تمرکز می کنم. با در نظر داشتن این موضوع، بیایید درباره نحوه ایجاد طرح و عناصر خودمان که باید با دقت بررسی کنیم صحبت کنیم. در حال حاضر برنامه محتوا ما با رویکرد مشابه با تمام استراتژی های دیگر ما آغاز خواهد شد. شناسایی مخاطبان اصلی، آنچه شما می خواهید انجام دهید، چگونه محتوای شما آن را دریافت خواهید کرد، و آنچه شما اندازه گیری برای دیدن اگر شما موفق شده است. بخش سخت افزاری با محتوای این است که اغلب یک رویکرد جامع است.

مقاله منبع اصلی تبدیل نیست، بنابراین شما باید خلاقانه درباره انواع محتوایی که باید تولید کنید، فکر کنید. استراتژی اینجا این است که همه چیز را مرتبط یا به دقت دستهبندی کنیم، همانطور که مردم شروع به اتصال به محتوای شما میکنند، و تمایل دارند بیشتر و بیشتر بخوانند. شما می توانید این را با افزودن مطالب مربوط به وبلاگ خود، پیوند بعدی یا قبلی در پایین صفحه یا اتصال به مقالات دیگر در میان کپی آنها تشویق کنید. یک مکان برای جستجوی ایده ها دوباره برای جستجوی کلیدواژه خود از بخش جستجوگر اینترنتی بازاریابی اینترنتی است. شما می توانید شروع به فکر کردن در مورد سوالات و ایده های اطراف این موضوعات و استفاده مجدد از ابزار Google Keyword برای شناسایی کلمات کلیدی یا موضوعاتی که نیاز به بحث طولانی دارند.

از طریق بازاریابی محتوا، احتمالا بیشترین موفقیت شما را در کلمات کلیدی دراز مدت و در مقایسه با فرم کوتاه مشاهده خواهید کرد. منظور من این است که بیشتر ترافیک وبلاگ شما از دهها کلمات کلیدی مختلف مانند “چرا درجه من در برف همیشه شکستن است؟” یا “چه سینی یخ ساخته شده است؟” برخلاف کلمۀ کوتاه، “سینی یخ”. محتوای بیشتر به معنای فرصت بیشتری برای جمع آوری کمی ترافیک است. 10 یا 20 مقالهای با رتبه متوسط ​​میتوانند همان مقدار ترافیک را به عنوان یک مقاله شایسته ارائه دهند، اما در زمان بسیار کمتر. با این حال، شما نیاز به مقدار زیادی از مطالب و شما نیاز به آن به طور مداوم، این طول می کشد زمان زیادی را.

حتما مطالعه کنید
اندازه گیری موفقیت ایمیل 49#

بخشی از برنامه شما نیاز به فکر کردن درباره کیست که مقالات را بنویسد. بسیاری از شرکت ها از کارکنان خود بهره مند هستند، اما اگر این لوکس را ندارید، ممکن است یک نویسنده یا خبرنگار آزاد به نظر برسید. از مؤسسات محتوا که مقالات SEO را تولید می کنند دور ماند. شما می خواهید قابل اطمینان و آگاه باشید، بنابراین شما نیاز دارید که بر کیفیت تمرکز کنید و این منابع تا حد زیادی شناخته نشده است. برنامه ای برای ایجاد یک مقاله در هر هفته برای شروع. این ممکن است حداقل باشد. اگر از تاریخ در مقالات خود برای اثبات نوآوری خود استفاده کنید، بسیار مهم است که چیزها را تازه نگه دارید. همانطور که همیشه، نتایج خود را محاسبه کنید تا تعیین کنید که چه محتوایی محبوب یا مرسوم است، و سپس در حال ساختن این ایدهها در حالی که سعی در انجام کارهای جدید دارید، ادامه دهید.

پیشنهاد ما به شما

راه اندازی یک وبلاگ 52#

– یکی از سریعترین راه های راه اندازی یک وبلاگ و دریافت محتوای آنلاین شما، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code