ایجاد یک مدل برنامه ریزی محتوا برای پیشرفت| ادوردز20

ایجاد یک مدل برنامه ریزی محتوا برای پیشرفت

مدل برنامه ریزی محتوا نیاز به یک برنامه مشخص دارد، در واقع باید از یک طرح و یا مدل مشخص پیروی کرد. در مدل برنامه ریزی محتوا شما باید مخاطبان هدف خود را انتخاب کنید و آن ها را در یک راستا قرار دهید و از آن ها به صورت واضح و دقیق بخواهید که کاری را انجام دهند. یادتان باشد محتوای شما حتما باید به نوعی باشد که روی مخاطبان تأثیر بگذارد و باعث جذب آن ها گردد.

مدل برنامه ریزی محتوا چه تاثیری بر روی بازاریابی آنلاین دارد؟

مدل برنامه ریزی محتوا تاثیر بسزایی در بازاریابی آنلاین دارد، شما با یک مدل برنامه ریزی محتوا که بسیار حرفه‌ای و تخصصی باشد می ‌توانید در همه موارد خوش بدرخشید. اگر بخواهیم به طور کلی توضیحی در مورد بازاریابی آنلاین بدهیم، فقط یک نکته از آن است که بسیار قابل توجه است و آن نکته این هست که ما باید در لحظه صحیح در مقابل مشتریان قرار بگیریم تا بتوانیم جذب مشتری قدرتمندی داشته باشید. برای این کار فقط باید در فضاهای مجازی به صورت گسترده فعالیت داشته باشیم و مدل برنامه ریزی محتوایی حرفه‌ ای و پیشرفته ای را ارائه دهیم. یک محتوای جذاب می تواند میزان فروش شما را چند برابر کند، به همین علت بازاریابی آنلاین می تواند راهی به صرفه با بازدهی بالا باشد.

مدل برنامه ریزی محتوا چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

مدل برنامه ریزی محتوا چیست؟ اصلا برا چی مورد اهمیت است؟ مدل برنامه نویسی محتوا چه کمکی در کسب و کار ما می ‌کند؟

حتما مطالعه کنید
ساخت سرویس یک برنامه بازاریابی رسانه های اجتماعی

ما در مدل برنامه ریزی محتوا باید الگویی دقیق داشته باشیم، خوب حالا منظور ما از الگوی دقیق چیست؟

برای مثال شما باید بعد از ایجاد محتوایتان، در روزها و ساعاتی مشخص شده شروع به آپلود فایل های خود در فضای مجازی کنید.

ممکن است در نگاه اول به این فکر بیفتد که این کار هیچ تاثیری ندارد؛ حتی بعد از انجام این کار هم تا یک هفته هیچ نتیجه ای که چشمگیر باشد نگیرید ولی بعد از یک مدت خیلی کوتاه شاهد پیشرفت بسیار چشمگیری خواهید شد. یک محتوای جذاب باید دارای ویژگی های زیر باشد:

  • خوانا و قابل فهم باشد.
  • یونیک باشد و اصلا از کپی در آن استفاده نشده باشد.
  • خلاقیت در نوشتن داشته باید.
  • کلمات کلیدی در آن به تعداد مناسب وجود داشته باشد.
  • عنوان جذاب داشته باشد.

 

چقدر باید از هر نوع محتوا تولید کنیم؟

اول از همه باید مشخص کنید که برای چه سازمان یا برندی محتوا تولید می کنید، این کار در مدل برنامه ریزی محتوا به شما کمک می کند تا دامنه‌ی کلمات و جملات خود را بشناسید. به طور مختصر تعداد کلماتی که لازم دارید را در مقاله ی خود به کار ببرید و به مقدار لازم محتوای خود را تولید کنید؛ چراکه مدل برنامه ریزی محتوا باید کامل باشد

برای هر مقاله ای چه محتوایی باید تولید شود؟

برای مقاله های مختلف محتواهای متفاوتی نیاز داریم و بهتر است خواننده تفاوت را در مقالات احساس کند. مدل برنامه ریزی محتوا باید کاملا دقیق بوده و بررسی شود. به طور مثال برای محتوایی که علمی باشد باید وقت زیادی صرف کنید و از منابع علمی زیادی استفاده کنید و برای تولید این محتوا شما باید فکر کنید مطالعه ی بیشتری انجام دهید و در انتها مطلبی مفید و مرتبط تولید و منتشر نمایید. اما مطلب نباید طولانی باشد تا ذهن خواننده خسته نشود و شما باید محتوایی روان و ساده به زبان محاوره ای بنویسید.

حتما مطالعه کنید
بازاریابی با پینترست بهترین ایده برای کسب و کار شما

برای نمونه اگر برای کسانی که در یک سایت خاص مشترک هستند محتوا منتشر می کنید احتیاجی به تولید محتوای علمی و متفکرانه نیست و با یک محتوای ساده و خلاصه هم می توانید خواسته‌های خوانندگان و یا مشترکان خود را برآورده سازید. مدل برنامه ریزی محتوا در اینجا باید ساده باشد، البته این به خودتان بستگی دارد شما می توانید محتوا را طولانی و متفکرانه کنید اما ممکن است خوانندگان محتوای خود را خسته نمایید.

مثال بعدی را برای محتواهای تکمیلی می‌زنیم، این محتواها احتیاج دارند تا به طور منظم انجام شوند و از یک الگوی خاص پیروی کنند و باید با حوصله و دقت این کار را انجام دهید. این موضوع باعث می شود تا مخاطبانتان از محتوای مقاله و سامانه ی شما به راحتی آگاه شوند و در واقع منتظر محتوای بعدی شما باشند؛ در نتیجه بهتر است این محتواها را خلاصه و دقیق تر بنویسید و در واقع مدل برنامه ریزی محتوا بهتر است کوتاه باشد.

چگونه از طریق تولید محتوا درآمد زایی کنیم و یک محتوا نویس حرفه‌ای شویم؟

امروزه تولید محتوا یکی از کار هایی است که بازار کار پر رونقی دارد و همچنین تمام سنین می‌توانند از طریق تولید محتوا درآمد زایی کنند که این موضوع خیلی به پیشرفت جامعه امروزی کمک می ‌کند. با گسترش کارهای اینترنتی و بازار کار آنلاین درخواست ها برای جذب محتوا نویسان بیشتر شد و با گذر زمان درخواست ها بیشتر هم خواهد شد درآمدی که از طریق این کار بدست می ‌آید بسیار چشمگیر است و شما می توانید بر روی این شغل سرمایه گذاری کنید.

ما برای تبدیل شدن به یک محتوا نویس حرفه ای نیاز به آموزش داریم ولی جدا از آموزش باید یک استراتژی حرفه ای برای محتوا نویسی و پخش آن داشته باشیم ، همان طور که قبل تر توضیح دادیم ما باید یک مدل برنامه ریزی محتوا داشته باشیم که در زمان کم باعث بیشرفت بازار کار آنلاین خود باشیم همچنین می توانیم کسانی را که در مدل برنامه ریزی محتوا متخصص هستند را استخدام کنیم تا شاهد هر چه زودتر پیشرفت در کارمان باشبم

حتما مطالعه کنید
تبلیغات جستجوی متن را راه اندازی کنید 31#

مشکلات نداشتن مدل برنامه ریزی محتوا؟

خیلی ها بر این باور هستند که اگر مدل برنامه ریزی محتوا نداشته باشند هم می‌توانند به خوبی پیشرفت کنند و با این کار می‌توانند در هزینه های خود صرفه جویی نمایند؛ ولی این کار نه تنها در کاهش هزینه ها و پیشرفت کمک نمی کند بلکه بر عکس جواب می دهد. شما وقتی مدل برنامه ریزی محتوا نداشته باشید هیچ پیشرفتی برای کارتان حاصل نمی‌شود چون فضای مجازی وابسته به برنامه ریزی دقیق برای موتور های جستجو می‌باشد و اگر شما مدل برنامه ریزی محتوا نداشته باشید فضای مجازی شما پیشرفت نمی ‌کند که هیچ پولی که تا الان خرج کرده اید هم از دست می دهید.

جمع بندی نهایی

یه طور کلی ما به این موضوع دست می ‌یابیم که بدون داشتن یک مدل برنامه ریزی محتوا هرگز نمی توانیم موفقیتی را کسب نماییم؛ پس بهتر است با داشتن یک مدل برنامه ریزی محتوا به کارمان رونق ببخشیم و منتظر پیشرفت های بسیار بزرگ و شکوهمندی در آینده باشیم. تولید محتوایی جذاب در بازاریابی آنلاین تاثیر فوق العاده ای را بر روی فروش محصولات و معرفی خدماتتان به همگان می گذارد.

پیشنهاد ما به شما

بازاریابی وابسته روشی شگفت انگیز کسب درآمد| ادوردز20

بازاریابی وابسته روشی شگفت انگیز کسب درآمد بازاریابی پلی است بین معرفی و فروش محصولات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code