صفحه اصلی / online advertisement / برنامه های موبایل 54#

برنامه های موبایل 54#

– دلایل زیادی وجود دارد که چرا شرکت ها باید یا نباید برنامه های تلفن همراه را ایجاد کنند. به طور معمول، یک برنامه تلفن همراه نیاز به ارزش زیادی برای کاربران، به ویژه به عنوان آن نیاز به زمان زیادی و تلاش برای توسعه. هر چند برنامه کاربردی خوب می تواند به تلاش های بازاریابی آنلاین شما کمک کند. این نمایش ها به بازارهای جدید با افزودن آنها در بازار اپل یا گوگل افزوده خواهد شد و شما را به یک تماس جدید برای اقدامات تبلیغاتی خود، در این صورت یک دکمه دانلود یا نصب ارائه می دهد. شما می توانید از برنامه هایی استفاده کنید که به طور مستقیم با کسب و کار شما مرتبط هستند یا می توانید یک برنامه حمایتی ایجاد کنید که توجه شما را به برند شما ایجاد می کند.

Gecko، شرکت بیمه خودرو، یک نمونه عالی از این را به نمایش گذاشت. آنها یک برنامه کاربردی دارند که به شما اجازه می دهد تا حساب خود را مدیریت کنید، بلیت خود را پرداخت کنید، کارت شناسایی خود را نمایش دهید، اما برنامه های تلفن همراه خود را به سطح جدیدی برسانید. با استفاده از پوچ بودن یکی از تبلیغات، آنها برنامه های مختلف تلفن همراه به نام Prostash را راه اندازی کردند. این برنامه به شما امکان می دهد سبیل های مختلف را بر روی خود یا دوست خود امتحان کنید. این طراحی شده است، خنده دار، و متناسب با طبیعت غریب از تصویر Gecko است. آنها آن را با لوگوی Gekko خود توصیف کردند و ویروس چشمگیر را دیدند. همانطور که شما تصمیم به کشف چشم انداز نرم افزار تلفن همراه، تصمیم می گیرید که با درخواست شما چه می کنید.

اگر برنامه شما فقط یک فرمت از کسب و کار شما باشد، ابتدا تعیین کنید که آیا اجازه می دهد مشتری با محصول یا سرویس خود از طریق وب سایت شما واضح تر ارتباط برقرار کند. اگر او نباشد، ارزش زیادی وجود ندارد. برنامه های موبایل نیاز به برنامه ریزی زیادی دارند. شما باید یک سند با نام Range Work ایجاد کنید و همه چیز را که برنامه باید انجام دهد مشخص کنید. واقعا دقیق است، همانطور که می خواهید لیست هر مورد را بدهید. من فکر ساده ای را پیشنهاد می کنم. گزینه های شما، طراحی و رابط کاربری باید تمیز، کارآمد و خوب باشد. با یک مدل کوچک شروع کنید.

سعی نکنید تمام ویژگی های خود را در یک بار بسته بندی کنید. در عوض، باید انتخاب کنید و با آن ها شروع کنید. همیشه در ذهن داشته باشید که چگونه افراد با دستگاه های تلفن همراه ارتباط برقرار می کنند. آنها کوچک هستند، بنابراین مطمئن شوید که ویژگی هایی که اضافه می کنید بر روی اندازه صفحه نمایش محدود کار می کنند. توسعه برنامه ها می تواند گران باشد، به ویژه اگر شما به دنبال قرار دادن برنامه خود در دستگاه های متعدد مانند آی فون و آندروید است. پیدا کردن یک توسعه دهنده نرم افزار تلفن همراه بسیار شبیه به پیدا کردن یک توسعه دهنده وب است. تحقیق شما، نقل قول های چندگانه، با یک فرد یا تیمی که نتایجی را که می خواهید، ثابت کرده باشید.

در حال حاضر، برخی از راه حل های خودکفا برای ساخت برنامه های کاربردی موبایل وجود دارد. شما می توانید به buildfire.com یا goodbarber.com نگاه کنید. در حال حاضر، هیچ یک از این ابزارها را شخصا مورد استفاده قرار نمیدهم، اما من بررسیهای مثبت را شنیدم. خودتان را بررسی کنید و تصمیم بگیرید که آیا آنها برای شما مناسب هستند. برنامه تلفن همراه همچنین می تواند یک تلاش بازاریابی جداگانه باشد، یک ابزار برای کمک به تبدیل مشتریان یا گسترش کسب و کار شما. این یکی از منابع است که شما می توانید در بازار و یا بازار به منظور ایجاد قرار گرفتن در معرض بازاریابی آنلاین خود را.

درباره ahmadzade

این مطالب را نیز ببینید!

راه اندازی یک وبلاگ 52#

– یکی از سریعترین راه های راه اندازی یک وبلاگ و دریافت محتوای آنلاین شما، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code