راه اندازی یک وبلاگ 52#

– یکی از سریعترین راه های راه اندازی یک وبلاگ و دریافت محتوای آنلاین شما، استفاده از WordPress.com است. من در WordPress.com هستم، و متوجه خواهید شد که دو گزینه روی صفحه وجود دارد. شما می توانید یک وب سایت ایجاد کنید یا وبلاگ ایجاد کنید. در حال حاضر، می توان آن را پی اچ پی تماس برای هر یک از وب سایت، که می تواند برای اهداف بازاریابی خود استفاده و یا به ترویج نام تجاری خود شخصی، و یا وبلاگ خود را به پایان، به عنوان ابزاری برای به اشتراک گذاری واقعا ایده های خود را با، مثلا، دوستان و طرفداران خود را. در این مورد، من انتخاب می کنم برای ایجاد یک وبلاگ، از آنجا که ما در مورد ایجاد یک وبلاگ برای بازار محتوا صحبت کردن.

بنابراين اين نوشتار محتوايي ​​است كه با دقت در قالب وبلاگ منتشر خواهد شد. اجازه دهید گزینه را تعریف کنیم. ما وبلاگمان را انتخاب خواهیم کرد. به عنوان مثال، ما می توانیم خدمات کسب و کار را انتخاب کنیم و سپس می گویند، به عنوان مثال، رستوران ها. از اینجا می توانیم تم را انتخاب کنیم. شما همیشه می توانید به ظاهر مختلف تغییر دهید در زمان بعد، اما شما می توانید این عناصر کشف برای دیدن اگر طنین واقعی با آنچه که شما می خواهید به وبلاگ شما نگاه وجود دارد. من این گزینه را در گوشه سمت راست بالا تنظیم میکنم و اکنون باید یک دامنه وارد کنید. شما زیر خواهید دید که شما می توانید انتخاب کنید که یا استفاده از یک دامنه رایگان، تبدیل خواهد شد He.ord press.com، و یا اگر شما می خواهید به استفاده از طیف که حاوی کلمه که در آن، برای مثال yoursite.com است.

آنها قصد دارند به شما 18 دلار در سال بدهند. گزینه دیگر این است که یک نقشه را در اینجا در پایین صفحه انتخاب کنید، که به شما اجازه می دهد از دامنه ای که قبلا دارید استفاده کنید و آن را به وبلاگ وردپرس خود هدایت کنید. ما می توانیم در HalboSport به عنوان کلید اصلی ما بنویسیم. بگذارید بگوییم، برای مثال، من یک دامنه برای آنها ایجاد می کنم. در اینجا می توانیم گزینه ها را ببینیم. در اینجا برخی از نام دامنه که می توانیم آن را خریداری کنیم. من قصد دارم یک گزینه آزاد را اینجا انتخاب کنم پس از آن، ما یک طرح را انتخاب می کنیم، و این از “رایگان” منتقل می شود.

حتما مطالعه کنید
درک بازاریابی ایمیل46#

برای هر کسی می توانید ببینید که چه چیزی در دسترس شما است. اگر می خواهید، می توانید اطلاعات بیشتری را انتخاب کنید که این مقایسه مقایسه را به شما می دهد. این به شما این را نشان می دهد که هر کدام از این برنامه ها چیست. با استفاده از گزینه رایگان، شما در حال نمایش تبلیغات در وبلاگ خود هستید. اگر از این برای دیدگاه های تجاری خود استفاده کنید، تبلیغات ممکن است بهترین تجربه کاربر نباشد، در این صورت شما ممکن است کشف حداقل 99 دلار در سال داشته باشید. فقط برای نشان دادن بقیه فرآیند، من قصد دارم یک طرح رایگان را انتخاب کنم، ما آدرس ایمیل را وارد می کنیم، یک نام کاربری را انتخاب می کنیم و یک رمز عبور را انتخاب می کنیم.

سپس من انتخاب می کنم برای ایجاد حساب کاربری من. از اینجا، وردپرس، حساب کاربری را ایجاد می کند، دامنه اضافه می کند، تم ما را اضافه می کند، و ما را در آن برنامه رایگان ثبت نام می کند. در این مرحله، وردپرس ما را از طریق رابط کاربری می برد. شما از ما خوش آمدید، در اینجا می توانید ببینید که ما می توانیم سایت را از این منو در سمت چپ مدیریت کنیم. هنگامی که خط مشی را که ظاهر می شود را انتخاب می کنید، آن را برداشته و به نمای کلی وبلاگ ما منتقل می شود. شما می توانید ببینید که هیچ چیز اینجا نیست بنابراین، اگر شما آماده هستید، می توانید پیوند «شروع به کار اینجا» را انتخاب کنید، که ما را به گزینه ای برای شروع وبلاگ می برد.

در حال حاضر، در بالای صفحه ما برای بررسی آدرس ایمیل ما. هنوز انجام نشده ام اما ساده است، در این مرحله، به عنوان ایجاد عنوان مقاله، اضافه کردن در برخی از محتوا. شما می توانید پست را با پیروی از این دستورات در سمت راست صفحه نمایش ویرایش کنید و انتشار را انتخاب کنید. مانند این، اولین پست وبلاگمان را منتشر کردیم. در حال حاضر، وجود دارد خیلی بیشتر است که شما می توانید در اینجا در ورد انجام دهید، بنابراین شما ممکن است بخواهید به نگاهی در پایه ورد دوره آموزشی در اینجا در Lynda.com به عمیق تر به تمام این ویژگی ها.

حتما مطالعه کنید
مبانی بازاریابی آنلاین 25#

فروش خود را چند برابر کنید !

مشتری عزیز هدف ما افزایش فروش و درآمد از طریق تبلیغات گوگل میباشد ، با کمترین هزینه و بیشترین بازخورد .برای کسب اطلاعات تکمیلی با شماره زیر تماس بگیرید .

تبلیغات گوگل ادز تماس : 02166979039

پیشنهاد ما به شما

ایجاد یک مدل برنامه ریزی محتوا 51#

– نوع محتوایی که تولید می کنید و کجا منتشر می شود، به نام تجاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code