ساخت یک استراتژی محتوا 27#

– محتواي زيادي براي گوگل نداشت. برای درک آنچه در وب سایت شماست، گوگل باید اطلاعاتی برای خواندن داشته باشد. این اطلاعات با تفکیک جزئی در کلمات کلیدی خوانده می شود. پیش از این ما به ایجاد یک لیست از کلمات کلیدی ما نگاه کردیم و اکنون باید اطمینان حاصل کنیم که ما درباره این شرایط نوشته ایم. با نوشتن مطالب برای کلمات کلیدی ما، من در مورد گروه بندی صفحه با این کلمات کلیدی صحبت نمی کنم. در اواخر دهه 1990، بازاریابان بر این ایده ها درباره چگالی کلمات کلیدی متمرکز شدند، برچسب های عنوان را پر می کردند و تعداد زیادی از ترفندهای دیگر را در تلاش برای ضرب و شتم یک عبارت جستجو مشخص می کردند.

موتورهای جستجو اکنون به اندازه کافی هوشمند هستند تا رابطه بین کلمات و عبارات را درک کنند. بنابراین تلاش برای اصلاح کلمه کلیدی به طور غیرمجاز به شما کمک نخواهد کرد. اگر چیزی وجود دارد، ممکن است بر روی تلاش شما تاثیر بگذارد. بنابراین، هنگام ساخت محتوای شما، به یاد داشته باشید که هیچ تعداد جادویی از کلمات یا بار برای تکرار کلمه شما وجود دارد، به جای ایجاد اطلاعاتی که به کاربر بیشترین ارزش را می دهد. اگر دنبال یک عبارت جستجوی خاص هستید، دلیل این است که این اصطلاح برای پایگاه کاربر رایج است و استفاده از آن به طور طبیعی به نفع شما خواهد بود. اگر واقعا فرمول مورد نظر شما را می خواهیم، ​​باید این عبارت را داشته باشید: آیا شما یک کلمه کلیدی یا یک مفهوم مربوط به برچسب عنوان دارید؟

کلمات کلیدی خود را یکبار، شاید دو بار، اگر شرم آور نیست، در بالای محتویات خود قرار دهید. سپس یک کپی پشتیبان حاوی مفاهیم و اصطلاحات مرتبط برای نشان دادن موضوع این صفحه گوگل تایپ کنید. به یاد داشته باشید که گوگل هوشمند است اگر سعی می کنید سیستم را بازی کنید، احتمالا شما فقط خود را پشت سر گذاشته اید. زمان صرف شده برای ایجاد محتوای طبیعی، آسان برای خواندن و ارزشمند برای کاربران، صرف وقت کنید و در طول زمان پاداش Google را برای این تلاش مشاهده خواهید کرد.

حتما مطالعه کنید
راه اندازی یک وبلاگ 52#

پیشنهاد ما به شما

راه اندازی یک وبلاگ 52#

– یکی از سریعترین راه های راه اندازی یک وبلاگ و دریافت محتوای آنلاین شما، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code