خبر فوری

ساخت یک استراتژی محتوا | ادوردز20

ساخت یک استراتژی محتوا

 استراتژی محتوا رتبه نخست کارهای پردرآمد است، به کارگیری محتوا، مربوط به دیجیتال مارکتینگ می شود. افرادی که شرکت محتوا نویسی دارند، با به کار بردن اصول سئو در سایت با اهمیت دادن به کلمه کلیدی در گوگل امتیاز بالایی کسب می کنند.

زمانی که سایتی در اولین رتبه قرار گیرد، بیشترین کلیک ها را خورده و بالاترین بازدید را دارد. سایت هایی که در اولین لینک های گوگل قرار دارند موجب می شود، روزانه مشتریان زیادی برای درخواست تولید محتوا به شما سفارش دهند.

در اینجا افراد بسیاری برای تولید محتوا به شما سفارش می دهند، و شما باید محتوایی با قدرت بالا تهیه کنید. اگر محتوا ضعیف باشد و موجب بالا رفتن سایت در گوگل نشود، به دلیل رضایت نداشتن به شما سفارش نمی دهند. در استراتژی محتوا دو اصل کلیدی مهم وجود دارد، یکی کاهش شدید کیفیت محتوا و عدم ارتباط موضوعی محتوا با قصد و هدف مشتری می باشد.

استراژی محتوا چیست؟

استراتژی محتوا به معنی برطرف کننده نیاز اولیه یک تجارت به وسیله تولید محتوا و منتشر کردن آن می باشد. تولید محتوا فقط شامل متن نمی شود و ممکن است تصویری و فیلم و حتی محتوایی برای دانلود کردن باشد. تولید محتوا در موفقیت یک تجارب خوب بسیار حائز اهمیت است. این نوع استراژی تولید محتوا نیازهای یک مجموعه را در حوزه تولید محتوا می باشد، در این راستا افراد بسیاری از تولید تا نشر آن دخیل هستند.

این استراتژی معیین می کند، که هر محتوا برای چه منظور و هدفی ساخته و انتشار پیدا می کند.

استراتژی محتوا چه مارهایی انجام می دهد؟

این استراتژی هدف مهم کسب و کار را مشخص کرده و از میان آنها بهترین گزینه ها را جدا و طبق برنامه ریزی اقدام به تولید محتوا می کند. کیفیت و کمیت یک محتوا به منافع ساز و کار کسب و کار ارتباط بسیاری دارد، بسیاری از فعالیت ها در تولید محتوا بسیار تکرار می شوند و شما نیاز به استفاده همه موارد ندارید.

حتما مطالعه کنید
بازاریابی وابسته روشی شگفت انگیز کسب درآمد| ادوردز20

content-distribution-strategy.jpg

هوش تجاری

با توجه به هدفتان در آینده باید تولید محتوا انجام شود در غیر این صورت موفقیتی کسب نمی کنید، افراد باید نیازهای مربوط به یک کسب و کار را مشخص و بعد اقدام به تولید محتوای آن کنند. افرادی که در زمینه تولید محتوا کار می کنند، باید توانایی این را داشته باشند که مشکلات هر کسب و کاری را با استراتژی محتوا بر طرف کنند.

پردازش، مدیریت و حسابرسی استراتژی محتوا

برای بهبود روند یک استراتژی محتوا باید یک تیم حرفه ای داشته باشید تا در روند موثر بودن محتوا به شما کمک کند، از ابزارهای مختلفی برای استخراج کارتان به کار ببرید. یک ماه برای انجام این کار زمان می برد و حتی در کسب و کارهایی که تازه تاسیس باشند،

ممکن است تا سه ماه طول بکشد. زمانی که استراتژی محتوا داده های مورد نظر را پردازش می کند طبق تجربه هایی که در سیستم مدیریت محتواهای مختلف تصمیم می گیرد که از چه محتوایی برای اثر بخش بودن محتوا به کار ببرد.

تحقیق در مورد کاربران کسب و کار با استراتژی محتوا

مهمترین هدف از تولید یک محتوا این است ،که مردم از طریق وب سایت آن را ببینند، پس باید محتوایی در زمینه کسب و کار تولید شود که مردم آن را ببیننند و ترغیب شوند. در استراتژی تولید محتوا به این مسئله دقت کنید، با توجه به شناخت مخاطبتان آن را تولید کنید.

شناسایی مخاطبان مورد هدف بستری فراهم می کند که شما محتوایی تولید کنید که پاسخی باشد برای سوالات آنها، پس بدانید که تحقیق درباره مخاطبان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بعد از شناسایی مخاطبان مورد هدف باید از کلمات کلیدی مهمی در تولید محتوا به کار ببرید.

وقتی شما کلمات کلیدی را تشخیص دهید می دانید از چه کلماتی استفاده کنید که کاربر آن را در گوگل سرچ می کند. پس از تعیین کلمه کلیدی شروع به سئو محتوایی با کیفیت و پر بازدید می کنید.

حتما مطالعه کنید
انتخاب طراح یا توسعه دهنده حرفه ای وب | ادوردز20

چشم انداز استراتژی محتوا

استراتژی یک محتوا باید چشم اندازی مناسب داشته باشد، این چشم انداز در قالب یک جمله می باشد که هدف ما را مشخص می کند. این جمله تمامی اهداف شما را از تولید آن محتوا را مشخص می کند.

افزایش شهرت برند در تولید استراتژی محتوا

در روند تولید استراتژی محتوا باید به دنبال بالا بردن شهرت برند مورد نظر باشید، با این کار شما به فعالیت های خود ساختاری مطابق با هدفتان می دهید. همه هدف از تولید محتوا و به کار بردن سئو در آن برای محبوب و معروف شدن برند مورد نظر می باشد.

ایده پردازی در استراتژی محتوا

با ایده پردازی می توانید به دنبال حل هر مشکلی در زمینه هدفتان باشید و از خلاقیت در پردازش ایده های نوین به کار ببرید. مواردی که به شما در این زمینه کمک می کند، راه حل خلاقانه و طراحی با تفکر خلاق و طوفان مغزی می باشد.

اصول طراحی استراتژی محتوا

  • اهداف تجاری را درک کنید، زیرا بدون مشخص کردن هدف نمی توان یک استراتژی محتوا خوب طراحی کرد.
  • سعی شود محتوا برای مخاطب قابل درک و حل کننده تمام مشکلات مخاطبین باشد.
  • هدف و معیاری در کارتان در نظر داشته باشید که از طریق آن مطمئن شوید عملکرد شما موفق بوده یا خیر.
  • در کسب و کار خود یک تصویر سازی ایده آل داشته باشید که استراتژی محتوا تا چه اندازه ای به شما کمک می کند.
  • محتوای خود را در اختیار مخاطبین قرار دهید و آنها را جزعی از کار خود بدانید و نظرات آنها را بپذیرید.
  • در این مرحله دوباره محتوا را در اختیار کاربران قرار دهید تا به یک نتیجه کلی برسید.
  • مشخص کنید که کدام محتوا بهتر بوده و آن را در زمان مشخص انتشار دهید و توصیه می کنیم این کار را یک ماه زودتر انجام دهید.
حتما مطالعه کنید
انتخاب حرفه ای برای استخدام 29#

جمع بندی نهایی

در این مطلب متوجه شدید که استراتژی محتوا در کل چیست و چه اهدافی دارد. این را در نظر داشته باشید که تنها به این کار اکتفا نکنید و خود را برای موفقیت در ماه و یا سال های بعد آماده کنید. با تخصصی کار کردن در این استراتژی می توانید محتوایی ارائه دهید که به بهترین شکل در اختیار مخاطبان قرر گیرد.

پیشنهاد ما به شما

بازاریابی وابسته روشی شگفت انگیز کسب درآمد| ادوردز20

بازاریابی وابسته روشی شگفت انگیز کسب درآمد بازاریابی پلی است بین معرفی و فروش محصولات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *