تبلیغات در گوگل ارزان

ادودز 20 ارائه دهنده خدمات تبلیغات ارزان در گوگل

تبلیغات ارزان در گوگل بهترین روش برای جذب مخاطب به روش هدمند می باشد که به نسبت به تبلیغات در حوزه های دیگر به صرفه تر می باشد.

یکی از ارزانترین و مقرون به صرفه ترین روش های سفارش تبلیغات ارزان در گوگل رو می توان تبلیغات ماهانه گوگل بر شمرد.

تبلیغات در گوگل ارزان در دنیازی امروزی بسیاری  از مشتریان برای جلب مشتری،بیشتر و ارتقا سطح کسب و کار خود نیازمند به تبلیغ در فضای مجازی و در صدر آن تبلیغات در گوگل می باشند.

تبلیغات گوگل ادوردز (به انگلیسی: Google AdWords) یک سرویس تبلیغات برخط، توسعه یافته توسط شرکت گوگل است که در آن تبلیغ‌کنندگان برای نمایش نسخه‌ای مختصر از تبلیغات برای کاربران وب جهان‌گستر هزینه‌ای پرداخت می‌کنند.روش گوگل ادوردز تا حدودی بر اساس کوکی‌ها و قسمتی نیز بر پایه کلید واژه‌های تعیین شده توسط تبلیغ‌کنندگان است.

تبلیغات ارزان گوگل

هزینه تبلیغات ارزان گوگل

 • محدود به 2 عبارت کلیدی
 • 2200000ت
 • مدیریت تخصصی کمپ و اگهی و کلمات
 • نمایش در تمام دیوایس ها
 • نمایش در کل دنیا
 • ضمانت یک ماه نمایش
 • بدون محدودیت کلیک
 • ضمانت برگشت وجه در صورت عدم رضایت
 • ارائه گزارش کلیک ها و نمایش ها
 • افزایش ترافیک سایت
 • ساعات به صورت 24 ساعته میباشد
 • پایین صفحه اول گوگل
 • محدود به 2 عبارت کلیدی
 • 900000ت
 • مدیریت تخصصی کمپ و اگهی و کلمات
 • نمایش در تمام دیوایس ها
 • نمایش در کل دنیا
 • ضمانت یک ماه نمایش
 • بدون محدودیت کلیک
 • ضمانت برگشت وجه در صورت عدم رضایت
 • ارائه گزارش کلیک ها و نمایش ها
 • افزایش ترافیک سایت
 • ساعات نمایش از 8 الی 18 روزهای کاری
 • پایین صفحه اول گوگل
 • محدود به 2 عبارت کلیدی
 • ت1600000
 • مدیریت تخصصی کمپ و اگهی و کلمات
 • نمایش در تمام دیوایس ها
 • نمایش در کل دنیا
 • ضمانت یک ماه نمایش
 • بدون محدودیت کلیک
 • ضمانت برگشت وجه در صورت عدم رضایت
 • ارائه گزارش کلیک ها و نمایش ها
 • افزایش ترافیک سایت
 • ساعات نمایش از 8 الی 18 روزهای کاری
 • پایین صفحه اول گوگل

تبلیغات ارزان گوگل ادز چطور کار می کنند ؟

 تبلیغات در گوگل ارزان از طریق یکی از محصولات گوگل به نام گوگل ادوردز ایجاد شده‌اند. قابلیت‌های ادوردز برای نمایش تبلیغات فقط محدود به این تبلیغات متنی یا تبلیغات در صفحهٔ نتایج جستجوی وب نیست و بسیار متنوع‌تر و گسترده‌تر است.

تبلیغ  ارزان در گوگل یکی از بهترین و به صرفه ترین و کارآمد ترین روش در جهت کسب هدفمند مشتری می باشد.

ادوردز 20 در زمینه تبلیغات ارزان گوگل در سطح گسترده  و به صورت اعتبار زمانی ماهانه مشغول به فعالیت می باشد .

پکیج های رقابتی با رقیبان خود ارائه داده تا هم مشتریان راضی باشند و هم بصرفه و کارامد باشد.

ایجاد یک لیست برای استفاده بهتر از گوگل ادوردز

آنچه که شما می توانید به مشتری های خود ارائه دهید چیست؟ آیتم ها و اطلاعاتی که پیرامون خدمات و یا محصولات خود دارید باید به وب سایت شما افزوده شود.

با ایجاد لیستی از محصولاتی که می خواهید بر روی تبلیغات ارزان قیمت آن ها تمرکز کنید، نیازی به ایجاد لیستی از محصولاتی که تمایلی به تبلیغ ارزان و فروش آن ها ندارید، نخواهید داشت. با این تفاسیر ما تنها نیاز به لیستی از محصولاتی خواهیم داشت که قصد داریم آن ها را توسط گوگل ادوردز تبلیغ کنیم.

برای تهیه یک لیست از موارد مربوط به حیوانات خانگی، شما می توانید از بالای سر من، نظافت گربه، نظافت سگ، شامپو سگ، شامپو گربه، باغبانی، فروش گربه، راهنمایی نظافت حیوانات خانگی، ناخن سگ و پیرایش آن و … را به عنوان یک لیست و فهرست از خدمات و محصولات ارائه شده در نظر بگیرید.

فروش بهتر به کمک تبلیغات ارزان گوگل ادوردز :برای آن که گوگل ادوردز تاثیر بهتری در معرفی و فروش محصول شما داشته باشد، باید لیست تهیه شده بر روی محصولات و خدمات خاص و حتی موارد تخصصی تر تمرکز کند.

تمرکز معرفی بر روی چنین محصولاتی و معرفی آن ها می تواند شما را تا حد زیادی به فروش آن محصول نزدیک تر کند.

گوگل ادوردز

محصولات خاص جهت هدف فروش بیشتر

به طور کلی در صورتی که بخواهیم در کسب و کار و تجارت خود بر روی طیف وسیعی از محصولات تمرکز کنید، با وجود استفاده از تبلیغ ارزان گوگل ادوردز، تاثیر مثبتی بر روی روند تجارتی شما ایجاد نخواهد شد. اما چرا طیف وسیعی از ارائه خدمات و محصولات نتیجه مطلوبی نخواهد داشت؟

با قرار دادن محصولات خاص به عنوان هدف فروش و ارائه خدمت، می توانید کلمات کلیدی خود را سفارشی سازی کنید. به این ترتیب با کپی رایت و سفارشی کردن کلمات کلیدی خود به راحتی می توانید.

مشتریان اصلی و بهتری برای کسب و کار خود پیدا کنید با این ترتیب با ذهنیت آماده و کامل در پی فروش محصولات خود می توانید با مشتریان خود دیدار کنید.

برای عملکرد بهتر توسط تبلیغات ارزان گوگل ادوردز باید هر محصول و یا خدماتی که قصد ارائه آن را دارید، کمپین و اهداف شخصی خود را داشته باشد.

به این معنی که ممکن است با زدن کلیک برای سرچ محصول مورد نظر، کاربران با صفحه فرود منحصر به فرد برای معرفی آن محصول و یا خدمت مواجه شوند.

به این ترتیب دچار سردرگمی نشده و شما به راحتی می توانید پیرامون فروش آن محصول با مشتریان ارتباط برقرار کنید. بنابراین برای تهیه یک لیست مناسب از محصولات و خدماتی که مدنظر دارید، به خوبی فکر کنید و آن ها را آماده کنید.

تبلیغات ارزان گوگل ادز

روال سفارش تبلیغات ارزان قیمت در گوگل

-ثبت نام در سایت ادوردز 20 و اقدام به ارسال سفارش و اطلاعات تبلیغاتی خود.

-تماس با ادوردز 20 و همانگی جهت دریافت مطالب اگهی و اطلاعات هویتی فرد آگهی دهنده

-حضور مشتری در دفتر ادوردز 20 و راه اندازی تبلیغ در حضور مشتری.

توجه : جهت ایجاد اکانت اختصاصی google adwords با مجموعه ما تماس حاصل نمائید.

هدف ما جلب رضایت شما و بازریابی تجارت شما می باشد.

پس از اینکه آگهی های ارزان گوگل خود را ایجاد کردید، مهم است که مطمئن شوید که آنها واقعا به مشتریان نشان داده می شوند. شما می توانید از ابزار پیش نمایش و تشخیص آگهی استفاده کنید یا آمار حساب خود را بررسی کنید تا دریابید که تبلیغات شما در حال اجرا است یا خیر.

گوگل ادوردز که نام دیگر آن گوگل ادز می باشد یک سرویس تبلیغاتی ارائه شده توسط شرکت معتبر گوگل می باشد که به کاربران اجازه می‌دهد تا با پرداخت هزینه های مشخص به تبلیغات در گوگل صفحه اول پرداخته و از این طریق کالاها و خدمات خود را تبلیغات نمایند و مشتریانی بیشتر را به سمت کالاها و یا خدمات خود سوق دهند. تبلیغ در گوگل به صورت متنی می باشد که در نتیجه کالا و خدمات مورد نظر بهتر دیده شده و مشتریان بیشتری به سمت این کالاها و خدمات هدایت می گردند.

معرفی کامل سرویس گوگل ادوردز برای مهارت در درج تبلیغات ارزان

گوگل ادوردز سیستم تبلیغاتی توسط شرکت معتبر گوگل می باشد که از طریق آن می توان به تبلیغات در گوگل ارزان قیمت یا نمایش اگهی در صدر گوگل پرداخت و تبلیغ کنندگان می توانند از طریق این سیستم سایت ها و یا ابزار مختلف خود را یا خدمات خود را به دید مشتریانشان برسانند.

از جمله معروف ترین و محبوب ترین شکل تبلیغ در گوگل با سیستم گوگل ادوردز تبلیغات در قسمت موتور جستجوگر گوگل می باشد.

در این روش از سیستم تبلیغاتی گوگل ادوردز فرد تبلیغ دهنده عبارت و یا کلمه کلیدی که قصد تبلیغات بر اساس آن را دارد در گوگل ادز وارد کرده در نتیجه تبلیغات هدفش برای افرادی که این عبارت را جستجو می گردند می کنند به نمایش درآید.

به ازای هر کلیک فرد تبلیغ کننده باید هزینه ای را پرداخت نماید و در نتیجه شرکت گوگل با کلمه کلیدی وارد شده توسط کاربر و از بین تبلیغ دهندگان مختلف پیشنهادهای مختلفی ارائه می دهند و با توجه به یکسری ضوابط و قوانین که برای تبلیغات از پیش تعیین شده تبلیغات ارزان فرد تبلیغ دهنده را به کاربران هدف نمایش می‌دهد.

سرویس گوگل ادز

هزینه تبلیغ ارزان در سیستم گوگل ادوردز

در حالت کلی برای اینکه بخواهیم در سیستم گوگل ادوردز تبلیغات ارزان کنیم ساخت اکانت این سیستم کاملاً رایگان بوده و هیچگونه هزینه ای ندارد و در حالت کلی برای نمایش تبلیغ در گوگل لازم نیست هیچ گونه هزینه اضافی پرداخت کنید و تنها فرد تبلیغ دهنده جهت تبلیغات در گوگل در سیستم گوگل ادوردز به ازای هر کلیک بر روی تبلیغات وی صورت می پذیرد هزینه پرداخت می کند.

با توجه به کلمه کلیدی که کاربر انتخاب می کند و با توجه به انواع مختلف کسب و کار ها، هزینه کلیک برای هر کلمه کلیدی مقدار متفاوتی می باشد.

در واقع می توان گفت پیشنهاد رقبای یک کسب و کار است که میزان هزینه کلیک برای هر کلمه کلیدی را مشخص می کند و نکته که مشخص است این است که هر چه سود حاصل از جذب کاربرانی که کلمه کلیدی مشخص را جستجو کردند بالاتر باشد و رقیب آن کسب و کار و یا آن کلمه کلیدی رقم بالاتری را پیشنهاد کرده باشد، رقم نهایی بالاتر رفته و فرد تبلیغ دهنده برای آنکه بتواند در مزایده برنده شود مجبور است رقم بالاتری را نسبت به رقبای خود در سیستم گوگل ادوردز پیشنهاد نماید.

چگونگی انجام تبلیغات در سیستم گوگل ادوردز

برای آنکه بتوانیم در سیستم گوگل ادوردز تبلیغات ازان هدفمند و مناسب، با بازدهی عالی داشته باشیم لازم است تا طرز کار با سیستم گوگل ادوردز را به صورت اصولی و صحیح یاد بگیریم .

بعد از آن که کار کردن با سیستم گوگل ادوردز را به صورت صحیح آموختیم نیاز است تا یک حساب گوگل ادوردز ساخته و سپس با استفاده از دانش خودمان و هم چنین خدماتی که در سیستم گوگل ادوردز جهت شارژ حساب وجود دارد به تبلیغات ارزان کالا و یا خدمات مورد نظرمان بپردازیم.

در بعضی موارد فرد اطلاعات کافی برای کار با سیستم گوگل ادوردز نداشته و یا وقت کافی را برای یادگیری این سیستم و یا مدیریت تبلیغات خود ندارد، در این صورت فرد می تواند اکانت مدیریت شده گوگل را سفارش داده و مدیریت تبلیغات گوگل خود را به شرکت ها یا سازمان‌ها و ارگان‌های مختلفی که خدمات گوگل ادوردز ارائه می دهند بسپارد.

با استفاده از دسترسی هایی که این شرکت ها در اختیار کاربران خود قرار می دهند به عملکرد تبلیغات و میزان کلیک و بازده تبلیغاتش در سیستم گوگل ادوردز نظارت داشته و آن را مدیریت نماید.

تاثیر استفاده از سیستم گوگل ادوردز برای تبلیغات در گوگل ارزان

سیستم تبلیغ ارزان گوگل ادوردز نیز مانند هر روش و یا شیوه تبلیغاتی دیگری نیازمند انجام اصولی و صحیح آن می باشد.

تبلیغات در گوگل ارزان  یا همان گوگل ادوردز در حالت کلی تاثیر استفاده از سیستم گوگل ادوردز و تبلیغات در گوگل در صورتی می‌تواند مفید و کارساز باشد که استفاده از این سیستم تبلیغاتی به صورت صحیح و اصولی انجام پذیرد و راه اندازی و مدیریت و تنظیمات این سیستم، کارآمد باشد و در نتیجه در کسب و کار مورد نظر تاثیرات مفید و مناسب ایجاد نماید و مشتریان بیشتری را به سمت کسب و کار مورد نظر سوق دهد.

از جمله مواردی که می تواند به صورت مستقیم بر اثر گذار بودن و مثبت بودن نتایج استفاده از

سیستم گوگل ادوردز تاثیرگذار باشند مواردی است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود:

انتخاب و استفاده از کلمات کلیدی صحیح، درست و اصولی
تنظیم مدیریت هزینه درست برای هر کلیک بر روی کلمات کلیدی ارائه شده
استفاده از تنظیمات صحیح و اصولی به منظور جذب کاربران هدف با استفاده از هدف گیری صحیح این کاربران
نوشتن متن جذاب و هدفمند و اصولی و تحریک کننده جهت جذب هرچه بهتر کاربران هدف
استفاده از شیوه های اصولی و صحیح جهت انتقال کاربران ازتبلیغات ارائه شده در سیستم گوگل ادوردز به صفحات سایت مورد نظر
استفاده از سیاستی درست و اصولی و هدفمند در جهت جذب و نگهداری کاربرانی که از طریق سیستم گوگل ادوردز به سایت مورد نظر هدایت شده‌اند.

در حالت کلی بعضی از افراد هستند که به علت نداشتن اطلاعات کافی و آموزش‌های لازم در جهت کار با سیستم گوگل ادوردز بعد از مدتی کار کردن با این سیستم و پرداخت هزینه به این نتیجه می رساند که این سیستم یک سیستم تبلیغاتی مناسب نبوده و نتایج مثبتی نخواهد داشت.

هزینه تبلیغات ارزان در گوگل ادز

در  تبلیغات ارزان گوگل ادوردز حداکثر هزینه به مقدار هزینه گفته می‌شود که هر تبلیغ کننده به ازای هر کلیک بر روی متن تبلیغاتی خود با توجه به کلمه کلیدی که تعیین کرده است حاضر است پرداخت نماید.

حداکثر هزینه در گوگل ادوردز هم می تواند بر اساس یک کلمه یا عبارت کلیدی باشد و هم می‌تواند بر اساس اد گروپ یا گروهی مشخص گردد.

با توجه به میزان رقابتی که در میان کلمات کلیدی و همچنین پیشنهادی که از سمت رقبای یک کسب و کار برای کلمه کلیدی مشخص ارائه می گردد، حداکثر هزینه در گوگل ادوردز توسط سیستم گوگل محاسبه شده و در اختیار فرد تبلیغ دهنده قرار می‌گیرد .

در صورت قبول آن هزینه می توانند تبلیغات خود را در سیستم گوگل ارث استارت نماید. یکی دیگر از پارامتر های موجود در زمینه هزینه ها در میانگین هزینه به ازای هر کلیک می باشد.

میانگین محاسبه شده به ازای هر کلیک ممکن است در سیستم گوگل ادوردز مقدار متفاوت باشد.

در صورتی که حتی اگر هزینه‌هایی که برای تمام کلید ها در نظر گرفته شده که یکی باشد باز هم ممکن است هزینه کلیک بر روی تبلیغات فرد مورد نظر با توجه به هزینه ای که رقبا پیشنهاد دادند و همچنین جایگاهی که تبلیغات فرد مورد نظر در گوگل به نمایش در می آید عدد متفاوتی باشد.

میانگین هزینه در اکانت گوگل نمایش داده می شود به عنوان یکی از مهمترین معیارها و پارامترهای اکانت گوگل ادوردز به حساب می آید.

مزایده در سیستم گوگل ادوردز ارزان

در حالت کلی این که یک تبلیغ در گوگل ارزان به نمایش در آید و یا نیاید و اینکه جایگاه نمایش تبلیغات مورد نظر در کجای صفحات جستجوی گوگل قرار بگیرد به اد رنک تبلیغات ارائه شده توسط تبلیغ دهنده بستگی دارد.

احتمال آنکه یک تبلیغات که دارای اد رنک بالاتری نسبت به تبلیغات دیگر است در صفحات جستجوی گوگل به جایگاه بالاتر و بهتر در نتایج جستجو گر گوگل دست یابد، بسیار بیشتر از تبلیغاتی است که از عدد اد رنک کمتری بهره می‌برند.

رتبه  آگهی یا همان اد رنک یک ضریب محاسبه شده از قیمت پیشنهادی ارائه شده توسط کاربر است و امتیازی است که شرکت گوگل برای کیفیت تبلیغات ارائه شده توسط کاربر در نظر می گیرد و هرچه این عدد بالاتر باشد احتمال قرار گرفتن تبلیغات در جایگاه مناسب تر بالاتر می رود.

بعد از آن که رتبه آگهی ارزان گوگل مربوط به آگهی مشخص شده و جایگاه تبلیغات مورد نظر در سیستم گوگل ادوردز مشخص شد هزینه ای که نیاز است تا فرد تبلیغات دهنده در سیستم گوگل برای نمایش تبلیغات بپردازد مشخص خواهد شد.

البته یکسری استثنا نیز وجود دارد و آن این است که فرد پیشنهاد دهنده پایین ترین پیشنهاد و یا تنها پیشنهاد موجود بر اساس یک کلمه کلیدی را ارائه کرده باشد در این صورت لازم است تا فرد تبلیغات در سیستم گوگل ادز حداکثر قیمتی که مشخص کرده را به ازای هر کلیک بر روی تبلیغاتش پرداخت نماید.

رتبه تبلیغات در سیستم گوگل ادوردز

رتبه تبلیغات در سیستم گوگل ادوردز به جایگاه و محل قرار گیری تبلیغات در صفحات نتایج موتور جستجوگر گوگل گفته می شود.

از جمله پارامترهایی که رتبه تبلیغات را تعیین می کنند می توان به حداکثر هزینه در نظر گرفته شده بود هر کلیک و همچنین امتیاز کیفیت که از سمت گوگل تعیین می گردد اشاره نمود.

سولات رایج در خصوص تبلیغات ارزان گوگل

آیا تبلیغات در گوگل واقعا ارزان است؟

با مدیریت اصولی و بالا بردن کیفیت صفحه فرود و تنظیم آگهی بهینه میتوان نرخ کلیک را کاهش و در نتیجه تبلیغات هدفمند و اثر بخش با هزینه پایین بدست آورد.

آیا میتوان تبلیغ ارزان در گوگل را برای رتبه اول گوگل داشته باشیم؟

اگر رقیب خاصی وجود نداشته باشد بله اما اگر رقیب جدی وجود داشته باشد نیاز به افزایش نرخ کلیک و افزایش بودجه داریم در نتیجه نمیتوان انتظار داشت تبلیغ ما ارزان قیمت باشد.

آیا با تبلیغ با ارز خاصی میشود خروجی تبلیغ را ارزان قیمت نمود؟

خیر تمامی واحد ارزی نهایتا به یک نرخ کلیک منتهی میشود و توسط گوگل تبدیل واحد ارزی انجام میشود.

آیا ادوردز 20 آموزش درج تبلیغات در گوگل ادوردز را جهت درج تبلیغ ارزان ارائه میدهد؟

بله ادوردز 20 برنامه آموزش تبلیغات گوگل جهت توانمند نمودن شرکت ها و اشخاص جهت درج اگهی ارزان و بهینه و به صورت مستقل در گوگل ادوردز را ارائه میدهد.

روال درج تبلیغات گوگل ادوردز در ادوردز20 به چه صورت هست؟

بعد از احراز هویت اشخاص و با توجه به نوع سفارش که میتواند سفارش اکانت گوگل ادز با شارژ دلخواه و یا صرفا سفارش یک تبلیغ ساده زمانی و یا کلیکی با بودجه مشخص باشد که توسط ادوردز 20 اگهی و وب سایت و واربزی ها برسی و در نهایت تبلیغات در اکانت گوگل ادز درج میشود.

امکان درج تبلیغات ماهانه در گوگل ادز وجود دارد؟

بله با توجه به پکیج های درج شده در سایت امکان درج ماهانه تبلیغات وجود دارد.