چه کسی از رسانه های اجتماعی استفاده می کند؟ 36#

– هنگامی که به رسانه های اجتماعی می آید، چند گزینه وجود دارد و هرکدام برای سرمایه گذاری موفقیت آمیز نیاز به سرمایه گذاری قابل توجه دارند. برای کمک به شما در تعیین محل شروع، نگاهی به آمار جمعیتی فیس بوک، توییتر، LinkedIn و Pinterest می کنیم. من شما را از طریق نوعی از کاربر پیدا خواهد کرد و مناسب ترین الگوهای بازاریابی را هدایت خواهد کرد. اطلاعاتی که با شما به اشتراک میگذارم از مرکز پژوهشی Pew می آید و شما می توانید در pewinternet.org بیشتر پیدا کنید. امروز به نظر غیرممکن است کسی که در فیس بوک نیست پیدا شود و این احتمالا به این دلیل است که این بزرگترین شبکه چهار شبکه است که بیش از 71 درصد کاربران اینترنت دارای حساب فیس بوک هستند.

فیس بوک برای علامت های تجاری عالی است، اما به آرامی بیشتر و بیشتر به سمت پرداخت پرداخت برای بازی مدل تبدیل می شود. در فیس بوک، طرفدارانتان را به صفحه کسب و کارتان میفرستید و میتوانید به خط زمانی خود پستهای وضعیت، ویدیوها و عکسها ارسال کنید، اما صادقانه تنها بخش کوچکی از طرفداران واقعی شما ممکن است این محتوا و قوانین جدید را ببیند که انگیزه بیشتری برای افراد در صفحه شما ایجاد میکند. این به این معنا نیست که شما هنوز هم موفقیت بزرگی در بزرگترین گروه از کاربران پیدا نکردید که تبلیغاتشان به بهترین وجه به سرمایه گذاری در بازی های اجتماعی کمک می کند. حضور فعال در شبکه های اجتماعی و پایه عضویت اعضای بدن به کاهش هزینه رسانه ها کمک می کند.

فیس بوک دارای بالاترین درصد از کاربران است که از کالج فارغ التحصیل شد، بنابراین شما یک بازیگر مردمی قوی طبقه را پیدا خواهید کرد. اگر نام تجاری شما برای افراد بین 24 تا 50 ساله جذاب باشد، این یک شبکه ایده آل است. کاربران جوانتر از فیس بوک خارج می شوند و به دیجیتال ارتباط برقرار می کنند. این تقسیم بسیار خوبی بین کاربران مرد و زن نیز هست. فیس بوک برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ به طور یکسان است اگر همپوشانی جمعیتی داشته باشد. ممکن است شرکت های کوچک بخواهند روی رسانه های پرداخت شده تمرکز کنند تا به آرامی به سمت یک پایگاه عمومی رو به رشد کار کنند.

حتما مطالعه کنید
ایجاد محتوای قانع کننده 43#

توییتر حدود 20 درصد از جمعیت اینترنت از آن استفاده می کند و محبوب ترین آن ها از جمعیت 18 تا 29 ساله است. این کمی نسبت به زنان، اما خیلی زیاد نیست. توییتر برای ارتباط سریع کوتاه عالی است و تمایل دارد که بهترین انتخاب برای مصرف کنندگان باشد که به دنبال پشتیبانی یا پیشنهاد به مارک ها هستند. به دلیل استفاده از تلفن همراه بزرگ، حدود 30 درصد از کاربران توییتر در طول روز چندین بار خوراک خود را جستجو می کنند. اگر کاربر شما را در توییتر دنبال کند، هر توییت خود را به طور مستقیم در برنامه خود دریافت خواهد کرد.

در حال حاضر شما با تمام پیام های دیگر buzzing در سراسر رقابت، اما توزیع مطلق وجود دارد. توییتر زمان بیشتری را صرف سرمایه گذاری از شبکه های دیگر می کند و یک پلت فرم تبلیغاتی نسبتا کوچک را پرداخت کرده است. تبلیغات در آنها گرانتر است، اما برای پیوستن به گفتگوها و جستجو برای مشتریان بالقوه آسان تر است؛ زیرا آنها در وهله اول شبکه عمومی هستند. در حال حاضر LinkedIn کمترین شبکه اجتماعی است، اما دارای بالاترین درصد حرفه ای ها است و بیشتر به نفع جمعیت شناسی قدیمی است. LINKIDIN یک شرکت کاملا متمرکز بر کسب و کار است و در حال حاضر در حال گسترش است و ممکن است ارزش زیادی را به خود اختصاص دهد.

فرصت های زیادی وجود دارد به عنوان یک فرد و یا اگر شما یک کسب و کار متوسط ​​است. به عنوان یک کسب و کار کوچک، ارزشمند است که یک صفحه کسب و کار را به عنوان ستون فقرات هر کسب و کار تولید سرب شما انجام دهید. LinkedIn را پیدا خواهید کرد تا بتوانید با تصمیم گیرندگان کلیدی در سایر شرکت ها ارتباط برقرار کنید. پلت فرم تبلیغات رسانه ای پرداخت شده از جمله گران ترین در رسانه های اجتماعی است، اما برای تبلیغ مناسب می تواند موفقیت آمیز باشد. Pinterest همچنان محبوبیت بیشتری به دست آورد. این شبکه اجتماعی مبتنی بر ایده نشانه گذاری یا نصب چیزهایی است که در وب پیدا می کنید.

حتما مطالعه کنید
نگاهی به بازاریابی وابسته 56#

فروش خود را چند برابر کنید !

مشتری عزیز هدف ما افزایش فروش و درآمد از طریق تبلیغات گوگل میباشد ، با کمترین هزینه و بیشترین بازخورد .برای کسب اطلاعات تکمیلی با شماره زیر تماس بگیرید .

تبلیغات گوگل ادز تماس : 02166979039

این بسیار بصری است و اکثریت کاربران آن، جوانان غنی هستند. اگر نام تجاری شما یک زبان بصری قوی داشته باشد، در PaintRest بسیاری از فرصت ها وجود دارد. شما طیف گسترده ای از شرکت های موفق در PaintRest را پیدا خواهید کرد. همه چیز از کافه ها تا نایک. زمان سرمایه گذاری است و نیاز به ایجاد پیروان دارد که اساسا مشارکت شما را مستقیما یا محتوای پین را به طور مستقیم از وب سایت شما کپی می کنند. هنگامی که فکر کردن در مورد آن برای پیدا کردن مخاطبان خود را در شبکه های اجتماعی، من هم در نظر گرفتن نگاه رقبای خود را و یا کسب و کار خود را در یک بازار مشابه توصیه می شود. ببینید چه اتفاقی می افتد، چگونه مشارکتشان ظاهر می شود و مخاطبانشان پاسخ می دهند.

پیشنهاد ما به شما

راه اندازی یک وبلاگ 52#

– یکی از سریعترین راه های راه اندازی یک وبلاگ و دریافت محتوای آنلاین شما، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code