نگاهی به بازاریابی وابسته 56#

– برخی از بازاریابان آنلاین موفق به استفاده از وابسته به فروش محصولات خود را برای یک کمیسیون. صادقانه، بازاریابی وابسته به کارهای زیادی انجام می شود و رقابت زیادی در بازار وجود دارد. اما ساده ترین راه برای شروع این است که ثبت نام کنید با یک شبکه وابسته به قبل موجود، که رسیدگی به فروش را مدیریت و پرداخت وابستگان. برای به دست آوردن بیشتر از بازاریابی وابسته، شما باید مردم را به برنامه و کار بر روی استخدام دیگران، آن را “ثبت نام و تماشای پول رول در” نوع برنامه نیست. اگر میخواهید به عنوان یک تبلیغکننده مشترک شوید، محصول خود را به ناشرهایی که در وب سایت آنها فهرست شده است دریافت خواهید کرد و این کمیسیون را دریافت خواهید کرد.

شبکه های محبوب ترین Rakuten و برنامه وابسته آن است. من در marketing.rakuten.com هستم که یکی از محبوب ترین برنامه های بازاریابی وابسته است. برای شروع به عنوان یک تبلیغ کننده، گزینه Let’s Talk را انتخاب کنید، سپس باید اطلاعات تماس خود را پر کنید و منتظر بمانید تا آنها به شما دسترسی پیدا کنند. گزینه دیگر وابسته به SVG است، و شما آن را در cj.com پیدا کنید. در این سایت، شما باید به عنوان یک تبلیغ کننده ثبت نام کنید، بنابراین اگر شما پایین بروید، می توانم یک لینک برای درخواست یک تبلیغ کننده را انتخاب کنم.

در اینجا شما برخی از سوالات خود را در مورد وب سایت خود پر می کنید و از شما خواسته می شود فرم مشابهی را که SMG Affiliate شما به آن دسترسی پیدا می کند را در برنامه خود پر کنید. هنگامی که در شبکه خود تنظیم کرده اید، باید حساب خود را به وب سایت ها و کسب و کارهایی که از فروش محصول یا خدمات شما سود می برند، ارتقا دهید.

حتما مطالعه کنید
معیارهای بازاریابی معنی دار ویدیو 45#

پیشنهاد ما به شما

ایجاد یک مدل برنامه ریزی محتوا 51#

– نوع محتوایی که تولید می کنید و کجا منتشر می شود، به نام تجاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code