اندازه گیری موفقیت ایمیل 49#

– هر ابزار از ابزار پست الکترونیکی بر روی یک رابط منحصر به فرد برای گزارش، اما انواع معیارهای که اندازه گیری آنها یکسان هستند، بنابراین من یک گزارش در اینجا در Melchimb باز به طوری که من می تواند استانداردهای مهم در بازاریابی ایمیل بحث در مورد، این نرخ تحویل، نرخ باز خود را است ، و میزان کلیک. بنابراین، در اینجا، در این گزارش یک پیام ایمیل مخصوص و یکی از شما توزیع آن، اولین چیزی که خواهید دید آن تعداد زیادی از مردم که بخشی از این لیست بودند، در این مورد 105 دریافت کنندگان است. همانطور که من حرکت می کنم، متوجه می شوم که قیمت باز من 47.1 درصد است، یعنی 47.1 درصد این ایمیل را باز کرد.

در حال حاضر، 47 درصد از دریافت کنندگان، در واقع 47 درصد از افرادی است که به ایمیل تحویل داده شده است، و شما را فقط در یک دقیقه نشان می دهد. در سمت چپ، ما می توانیم نرخ پایین را ببینید شما، و در این مورد، صفر باشد، و شاید به دلیل این واقعیت است که این ایمیل را فاقد پیوند باشند، و، به ویژه برای Melchimb، و آنها به من به طور متوسط ​​این لیست نشان می دهد، بنابراین من می توانید مقایسه برای پیدا کردن چگونه به انجام این کار به طور متوسط ​​در مقایسه با تمام پیام های ایمیل دیگر، به عنوان آنها به من متوسط ​​صنعت را نشان می دهد، در این مورد، 27 درصد است، که به ما می دهد یک احساس است که این ایمیل بهتر از حد متوسط ​​است.

حالا، من پایین پیمایش میکنم، مقدار واقعی آن بازه را نشان می دهد، اما بدون آن، این مهم است که میزان تحویل ما 99 درصد و 104 نفر است. بنابراین، از 105.104 این ایمیل در واقع دریافت، و مردم ایمیل دریافت کند زیرا ایمیل خود بد است، یا رد ارائه دهنده سرویس ایمیل، یا این که آن را به یک صندوق پستی وارد شده مطلوب به بیش از در واقع تحویل داده شده است موفقیت است. حالا، همچنان که برای بازاریابی پست الکترونیک ادامه می دهید، همیشه توصیه می کنم که لینک هایی را در محتویاتی که به طور جداگانه پیگیری می شوند، اضافه کنید.

حتما مطالعه کنید
جذاب کردن کپی وب با شناخت مخاطبان | ادوردز 20

بنابراین، در اینجا، این میزان کلیک، صفر است، واقعا به این دلیل است که Melchimbe نمیتواند درک کند یا بگوید، اگر ما لینکهایی داشته باشیم، دو، اگر این لینکها روی آنها کلیک شود. بنابراین، آنچه من انجام خواهم داد، همیشه متخصص این لینکها است، بنابراین شما می توانید آنها را در Google Analytics دنبال کنید، زیرا ممکن است میزان کلیک در این ابزار ایمیل کم باشد. برای یادگیری در مورد رابط ایمیل گزارش بازاریابی ایمیل، وقت بگیرید. به این ترتیب شما می توانید عملکرد هر کمپین را ارزیابی و ایده های جدید را آزمایش کنید تا ببینید آیا می توانید نتایج ایمیل خود را بهبود ببخشید.

پیشنهاد ما به شما

راه اندازی یک وبلاگ 52#

– یکی از سریعترین راه های راه اندازی یک وبلاگ و دریافت محتوای آنلاین شما، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code