بازاریابی با پینترست 40#

– یکی دیگر از چهار شبکه اجتماعی مهم رسانه ای ما PaintRest است و Binterest بیشترین آگاهی از همه آنهاست. در حال حاضر به با Pinterest شروع، شما بازدید pinterest.com و سپس شما می توانید با آدرس ایمیل خود را ثبت نام و ایجاد یک رمز عبور یا در مورد من، من قصد دارم به ادامه سادگی با فیس بوک. در اینجا ما باید موافقت کنیم که PaintRest می تواند وارد سیستم شوید و به نمایه ما دسترسی داشته باشید و در گوشه پایین سمت راست صفحه، OK را انتخاب کنید تا این کار را انجام دهید. اکنون قبل از اینکه ما بتوانیم تمام این رنگ را برای این پیشنهاد ببینیم، باید تنظیم حساب خود را ادامه دهیم.

اولین چیزی که ما انجام خواهیم داد این است که آنچه را که ما مورد توجه قرار می دهیم را انتخاب کنید. در این صورت آنها پیشنهاداتی به ما می دهند و من فقط چند نمونه را انتخاب می کنم تا نمونه ای بدست آوریم. پس از اتمام کار، Continue را انتخاب کرده و به مرحله بعدی منتقل می شوید. من الان میخواهم جست و خیز کنی تا بتوانیم پیش برویم و ببینیم که چه چیزی برای هر یک از ماجراها ارائه کرده است. حتی زمانی که شما در Pinterest هستید آنها تو را پیشنهاد هستید یک دید کلی از برنامه، و من قصد دارم به آن نزدیک است، و شما باید برای رفتن بر روی شما E-mail و تایید آن. در این مورد، من فقط می خواهم به شما در اطراف PaintRest نشان می دهد. بنابراین شما متوجه خواهید شد که نقاشی بسیار بصری است و من از طریق اینجا می بینم که تعداد زیادی عکس و متن روشن در زیر هر پست دیده می شود.

این به من چیزهایی را در دسته هایی که دنبال می کنند، نشان می دهد. در بالای کادر جستجوی ما، در اینجا چگونگی تحقیق و ارتباط با PaintRest را در یک روش عمیق تر ارائه می کنیم. بنابراین من قصد دارم برای lynda.com جستجو کنم. دوباره اتفاق خواهد افتاد، PaintRest ما را از طریق یک رابط جدید نشان می دهد و من فقط قصد دارم روی آن کلیک کنم تا بتوانیم این رابط را عمیق تر بررسی کنیم. شما متوجه خواهید شد که برخی از گزینه ها در بالا وجود دارد. ما یوتیوب، تصویر، عکاسی، این دسته ها هستند که می توانیم آنها را بسازیم. آنچه ما در اینجا می بینیم همه پین ​​های ماست، از این رو این همه پین ​​ها هستند که مرتبط هستند یا حاوی کلمه “lynda.com” هستند.

حتما مطالعه کنید
مقدمه ای بر جستجو و نمایش 30#

در حال حاضر این توسط lynda.com منتشر نشده است، اما در عوض شما می توانید کاربران مختلف است که این پین ایجاد کرده اند مشاهده کنید، آنها یا نصب یا چیزی lynda.com آنها در مورد lynda.com در پین صحبت کرده بود. در اینجا ما همچنین می توانیم به پین ​​یا صفحات نگاه کنیم. بنابراین اگر شما تابلوها را انتخاب می کنید، آنچه مشاهده می کنیم، ترکیبی از پین ها به دسته بندی ها و یا PaintRest تابلوها می باشد. بنابراین در اینجا کسی یک هیئت مدیره به نام “Lynda.com Lessons” ایجاد کرد و در آنجا، تعداد زیادی پین مربوط به این دسته را خواهد داشت.

در نهایت، آخرین گزینه Pines است. اگر این را انتخاب کنید، پروفایل هایی را که حاوی لیندا در نام کاربری هستند مشاهده خواهید کرد، و در اینجا ما حساب Penda را در lynda.com می بینیم. بنابراین اگر شما این را انتخاب کنید، من در واقع به حساب بانتستر لیندا می روم. بنابراین این یک صفحه کسب و کار است. در اینجا لیندا نقاشی های خود و پین های خود را ایجاد کرده و آنها را جمع آوری کرده و نظرات همه افرادی که در معرض خشونت قرار دارند را دوست داشت. افراد می توانند یک حساب کاربری را دنبال کنند، در این صورت من با انتخاب Follow این کار را انجام می دهم و هم اکنون از تمامی صفحات و پین ها از lynda.com پیروی می کنیم.

حالا، همانطور که می بینید، PaintRest نیاز زیادی به خلاقیت بصری دارد، اما اگر آن را با بازار هدف مرتبط سازد، فرصتی عالی برای جذب یک مخاطب منحصر به فرد وجود دارد. اکنون، برای راه اندازی یک حساب تجاری با PaintRest، می توانید به business.pinterest.com بروید. در اینجا می توانید انتخاب کنید که به عنوان یک گزینه کسب و کار بپیوندید، که در مراحل راه اندازی یک حساب کسب و کار شما را به راه می اندازد. حالا اگر به عقب برگردید، یکی از مواردی که من اشاره میکنم این است که اگر روی گزینه Tools کلیک کنید، میتوانید پینهای تبلیغاتی را انتخاب کنید.

حتما مطالعه کنید
تبلیغات جستجوی متن را راه اندازی کنید 31#

فروش خود را چند برابر کنید !

مشتری عزیز هدف ما افزایش فروش و درآمد از طریق تبلیغات گوگل میباشد ، با کمترین هزینه و بیشترین بازخورد .برای کسب اطلاعات تکمیلی با شماره زیر تماس بگیرید .

تبلیغات گوگل ادز تماس : 02166979039

پیشنهاد ما به شما

راه اندازی یک وبلاگ 52#

– یکی از سریعترین راه های راه اندازی یک وبلاگ و دریافت محتوای آنلاین شما، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code