بازاریابی محتوا چیست؟ 50#

– بازاریابی محتوا در مورد ایجاد مقالات و رسانه ها است که به نوبه خود باعث آگاهی از نام تجاری، ایجاد مشتری جدید و تولید درآمد می شود. این کار می کند زیرا محتوای خوب برای مشتریان ارزشمند است. او چندین کار را انجام می دهد، اول از آن برای پاسخ دادن به یک سوال است. مردم کنجکاو هستند، به وسیله تحقیقات رانده می شوند و اغلب به وب برای تعیین مواد اطراف یک سوال خاص تبدیل می شوند. در بعضی موارد، محتوای بازاریابی سوالاتی را که مردم هرگز شناخته نیست ایجاد می کنند. شما می توانید مقاله ای را با یک دستور العمل مرور کنید زمانی که در قسمت عنوان می خوانید «آیا از سینی یخ درست استفاده کرده اید؟» شما به خودتان فکر می کنید، “من نمی دانم، من؟” قبل از اینکه شما آن را بدانید، شما یک سینی یخ سیلیکون جدید از شروع پیاز خریداری کرده اید.

محتوای درست معتبر است اگر کار خوبي در پاسخ دادن به سؤال داشته باشيد، ميتوان بدون نقض آن را فروخت. بازاریابی محتوا نیز قابل اعتماد است اگر به افراد و علامت های تجاری اجازه می دهد خود را به عنوان مقامات در موضوعات خاص ایجاد کنند. یک شرکت تمیز کردن فرش می تواند از محتوای بازاریابی برای انتشار مقالات در بهترین شیوه برای حذف لکه ها استفاده کند. آنها حتی می توانند فیلم ها را به مقالات خود اضافه کنند تا نشان دهند که سبک آنها چگونه کار می کند. این رویکرد می تواند کاملا بی طرفانه باشد، اما این واقعیت که آنها یک صنعت اطلاعات خاص را به اشتراک می گذارند، باعث می شود که آنها معتبر باشند.

بازاریابی محتوا ارزشمند را به سفر مشتری اضافه می کند، با ارائه توانایی خود به حرکت هر آگهی که در گذشته ایجاد کرده اید یا زیرچشمی نگاه کردن به آنچه که برای مارک شما در انتظار ماست، حرکت می کند. چیز بزرگ در مورد بازاریابی محتوا این است که مانع بسیار زیادی برای ورود دارد. مفید نیست که مقالات را به وب سایت خود اضافه کنید یا از یک پلت فرم مانند وردپرس یا Blogger برای ایجاد محتوای سفارشی استفاده کنید. سخت ترین قسمت از کل فرایند در واقع ایجاد همان مواد است. محتوای خوب و مناسب نیز به تلاش های SEO شما افزوده خواهد شد. این یکی از دلایل اصلی برای استفاده از بازاریابی محتوا است و شما باید تصمیم خود را برای شروع این مسیر محاسبه کنید.

حتما مطالعه کنید
تعریف شاخص های عملکرد کلیدی شما 22#

ممکن است محتوای موجود در کانال را به فروش برسانید و خود را از طریق وبلاگ، رسانه های اجتماعی و تلاش های ایمیل ببرید. با ارائه محتوای عالی، کسب و کارتان به پاسخگویی به سوالات کمک میکند، سفر مشتری خود را هدایت کند و به منبع قابل اعتماد اطلاعات تبدیل شود. این همه کار برای افزایش اعتبار شما در اینترنت است و این کار هرگز بد نیست.

پیشنهاد ما به شما

راه اندازی یک وبلاگ 52#

– یکی از سریعترین راه های راه اندازی یک وبلاگ و دریافت محتوای آنلاین شما، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code