مقدمه ای بر جستجو و نمایش 30#

– [مربی] بازاریابی اینترنتی دارای مزایای فراوانی است، اما بزرگترین آن توانایی هدف گیری افراد با جزئیات گرانبها است. از آنجا که تبلیغات جستجو و نمایش در فرمت عددی نمایش داده می شود، ما می توانیم دقیقا زمانی که یک کاربر کلیک، کلیک و کلیک می کند اندازه گیری شود. این داده ها ما را قادر به تغییر طرح بازاریابی ما و بهبود سرمایه گذاری شما می کند. بیایید با جستجوی بازاریابی جستجو شروع کنیم. این شامل قرار دادن تبلیغات در صفحه نتایج ارگانیک برای موتورهای جستجو است. این تبلیغات بر اساس یک مدل پرداخت برای هر کلیک فروخته می شود، بنابراین شما برای برداشت ها پرداخت نمی کنید، بلکه یک واقعی است.

بیایید برخی از این نتایج را با جستجو در اینجا در گوگل انجام دهیم. ما برای عینک ها به صورت آنلاین نگاه خواهیم کرد. بنابراین شما بلافاصله می توانید ببینید که ما در بالای صفحه تبلیغات کردیم. در این مورد من چهار نفر از آنها را متوجه شدم که همه آنها کمی متفاوت هستند. آنها حاوی عنوان، لینک و تبلیغ آگهی می باشند و در زیر اطلاعات متفاوتی وجود دارد. برخی از آنها شامل پیوندهایی هستند، برخی حاوی یک بازبینی هستند، دیگران به سادگی حاوی توضیحات و غیره هستند. همانطور که پایین صفحه می روید، متوجه خواهید شد که تبلیغات زیر ظاهر می شوند.

در این مورد، ما سه نفر از آنها داریم. در حال حاضر، در برخی موارد، شما ممکن است تبلیغات در سمت راست را مشاهده کنید، و تبلیغات دیگر در سمت چپ نشان نمی دهد، اما به جای آن، لیست تبلیغات می تواند. در این مورد، نتایج تبلیغات را برای لیست های خرید گوگل مشاهده می کنیم. در این مورد، همه این فروشندگان مختلف این اطلاعات را با Google Shopping به اشتراک می گذارند و سپس برای نتایج تضمین شده پرداخت می کنند. در حال حاضر، تحقیق در بازاریابی بزرگ است، زیرا محقق بیان کرده است قصد دارد.

حتما مطالعه کنید
بازاریابی محتوا چیست؟ 50#

در این مورد، من به دنبال عینک آنلاین هستم، بنابراین این تبلیغات به نیازهای من بسیار مرتبط است. به عنوان یک بازاریاب، شما یک لیست دلخواه از کلمات یا عباراتی که می خواهید آگهی های تبلیغاتی را در برابر آنها نمایش دهید، ایجاد کنید. در حال حاضر، هنگامی که شما انجام یک جستجو، در یک زمان اتفاق می افتد. شما هم اکنون می توانید اولین نتایج جستجو را دنبال کنید. من قصد دارم دوباره این جستجو را انجام دهم. در حال حاضر، متوجه شده اید که چطور چیز کمی تغییر کرده است. تبلیغات ممکن است یکسان باشد یا شاید تبلیغاتی متفاوت باشد، اما محتوای تبلیغات ممکن است تغییر کند.

در حال حاضر، هنگامی که شما درخواست جستجو را انجام می دهید، گوگل لیستی از تبلیغ کنندگان را که می خواهند برای این مدت تبلیغ کنند. آنها سپس هزینه هایی را که هر تبلیغ کننده می خواهند پرداخت کنند، بررسی می کنند و ممکن است آنها را به یک جنگ دعوت کند تا بالاترین قیمت ها تعیین شود. سپس، گوگل نمره کیفیت را به پیشنهاد اعمال می کند، که با تعیین نرخ کلی کلمه کلیدی، ارتباطات آگهی، عملکرد گذشته و حتی تمرکز کلمات کلیدی در صفحه اصلی خود تعیین می شود. رقمی که بیرون می آید، تعیین می کند که چه کسی برنده می شود و نشان می دهد که کدام اسلات است.

در حال حاضر، تبلیغات نمایش داده می شود تبلیغات بنر و یا حتی این تبلیغات متن خود را، اما در وب سایت شخص دیگری ظاهر می شود، نه در صفحه نتایج Google، و شما ممکن است در هنگام مرور وب روبرو می شوند. من اینجا هستم در mashable.com، یک سایت وبلاگ محبوب. در اینجا در بالای صفحه می توانیم بنر تبلیغاتی برای یک محصول خاص را ببینیم، در کنار سمت راست، می توانیم سبک جعبه تبلیغات را برای paypal ببینیم. بنرهای تبلیغاتی این محتوا را در یک صفحه فیزیکی یا مکان مشابه قرار می دهند یا می توانند به نمایه کاربر شما به عنوان مشخص شده توسط سایت شما در گذشته بازدید کرده باشید.

حتما مطالعه کنید
انتخاب طراحی پاسخگو 16#

فروش خود را چند برابر کنید !

مشتری عزیز هدف ما افزایش فروش و درآمد از طریق تبلیغات گوگل میباشد ، با کمترین هزینه و بیشترین بازخورد .برای کسب اطلاعات تکمیلی با شماره زیر تماس بگیرید .

تبلیغات گوگل ادز تماس : 02166979039

در حال حاضر در این فصل، ما در نظر گرفتن هر دو تبلیغات جستجو و نمایش با استفاده از سیستم اصلی Google AdWords را تنظیم خواهیم کرد. پینگ می گوید، اگر شما قصد استفاده از آن را دارید، می توانید همچنان ادامه دهید، زیرا بسیاری از این مفاهیم مشابه هستند، اما سیستم عامل ها متفاوت هستند. بنابراین ما با بازدید از adwords.google.com شروع خواهیم کرد. برای شروع، باید با حساب کاربری Google خود در اینجا در گوشه سمت راست بالا وارد شوید، یا «شروع از قبل» را انتخاب کرده و حساب Google خود را تنظیم کنید. اکنون، از آنجا که این اولین بار است که شما از Google AdWords استفاده می کنید، قبل از شروع به پاسخگویی به برخی سوالات نیاز دارید.

اول، آدرس ایمیل خود را تایید می کنید، سپس آدرس وب سایت را وارد کنید. سپس گزینه ای برای انتخاب اینکه آیا می خواهید پیشنهادات و راهنمایی هایی در مورد نحوه عملکرد شما از Google انجام شود، وجود دارد. در این مورد، من بله را انتخاب می کنم و ادامه را انتخاب می کنم. هنگامی که انجام شد، اولین چیزی که Google انجام خواهد داد این است که شما را به یک جادوگر برای ایجاد اولین کمپین خود رها کنید. ما اولین کمپین را در فیلم بعدی راه اندازی خواهیم کرد.

پیشنهاد ما به شما

راه اندازی یک وبلاگ 52#

– یکی از سریعترین راه های راه اندازی یک وبلاگ و دریافت محتوای آنلاین شما، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code