با تبلیغات در گوگل بزرگتر فکر کن
F:\mohsen\New folder (10)\Google-Hummingbird.png

تبلیغات در گوگل و تاثیر آن بر روی ارائه خدمات و فروش محصول

تبلیغات در گوگل به عنوان یکی از راه های اساسی برای فروش محصولات و یا خدمات به شمار می آید. اگر شما صاحب یک شرکت و یا برند هستید و قصد دارید محصولات خود را با مشتریان به اشتراک گذاشته و یا اینکه خدمات خود را به آن ها ارائه دهید، به راحتی می توانید با تبلیغات در گوگل به این مهم دست پیدا کنید. شاید برای شما این سوال به وجود آید که چرا باید در گوگل محصولات خود را تبلیغ کنیم؟ تبلیغات در سطح شهر به وسیله بیلبورد های تبلیغاتی و یا ایجاد یک فروشگاه تاثیری بر فروش محصول و یا ارائه خدمات ما نخواهد گذاشت؟

افزایش فروش با تبلیغات در گوگل

همانطور که میدانید فروشگاه و یا تبلیغات بیلبوردی تنها بخش محدودی از مردم را با محصول و یا خدمات شما آشنا می کنند. این امر باعث می شود تا محصول و یا خدمتی که ارائه می دهید مشتریان و متقاضیان کمتری داشته باشد. به علاوه تبلیغات در سطح شهر کمتر مورد توجه قرار می گیرد. چرا که افراد با هدف مشخصی به این تبلیغات توجهی ندارند. اما تبلیغات در گوگل نتیجه ای بهتر را برای کسب و کار شما رقم خواهد زد. در صورتی که شما به وسیله تبلیغات در گوگل محصول و یا خدمات خود را به اشتراک بگذارید، با تعداد بیشتری از مردم مواجه خواهید شد. چرا که در روز میلیون ها نفر از گوگل بازدید می کنند و متناسب با نیاز خود جست و جوهایی را انجام می دهند. در واقع شما با تبلیغات در گوگل بیشتر در معرض دید قرار خواهید گرفت. علاوه بر آن بیشتر مخاطبان شما، افرادی هستند که به دنبال هدفی مشابه با محصول شما و یا خدمتی که ارائه میدهند، جست و جو هایی را انجام می دهند. اما تبلیغات در گوگل به چه نحوی انجام می پذیرد؟ چگونه به تبلیغات در گوگل بپردازیم؟ حال که متوجه شدید که تبلیغات در گوگل چه تاثیری بر کسب و کار شما خواهد داشت، بهتر است با نحوه صحیح تبلیغات در گوگل آشنا شویم.

تبلیغات در گوگل به چه صورتی انجام می پذیرد؟

حتما توجه کرده اید که در هنگام جست و جو مطلبی، گوگل هزاران سایت مرتبط با موضوع مورد جست و جوی شما را در صفحات مختلف به معرض نمایش در می آورد. بر اساس تحقیقات انجام شده، ۸۰ درصد مردم در همان صفحه اول به هدف خود دست پیدا می کنند و تنها ۲۰ درصد از آن ها برای جست و جوی بیشتر به صفحات دوم و سوم رجوع می کنند‌ و از صفحه سوم به بعد تقریبا هیچ کس بازدید نخواهد کرد. بنابراین شما باید برای تبلیغات در گوگل به گونه ای عمل کنید که در صفحه اول قرار بگیرید. همانطور که میدانید در صفحه اول گوگل تنها ۱۰ سایت موجود است. بنابراین شما باید تبلیغات خود را به گونه ای انجام دهید که در ده سایت برتر گوگل قرار بگیرید. به این ترتیب در برابر دیدگان ۸۰ درصد از مردم که مرتبط با موضوع کاری شما جست و جو انجام داده اند، قرار خواهید گرفت. اما چگونه باید در صفحه اول گوگل قرار بگیریم؟

نحوه قرارگیری در صفحه اول گوگل

همانطور که گفته شد برای آن که تبلیغات موثرتری در گوگل داشته باشید باید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. برای این کار شما باید وب سایتی را در اختیار داشته باشید. شما در گوگل می توانید محصول و خدمت خود را در وب سایت تعریف کنید و متناسب با آن تبلیغ با افراد و مشتریان ارتباط برقرار کنید.

F:\mohsen\New folder (10)\leadgeneration-1030x1030.jpg

برای این کار شما باید در سایت خود محتواهای اصولی و مبتنی بر فعالیت خود بگذارید. محتواها باید به گونه ای باشد که گوگل شما را در صفحه اول قرار دهد. همچنین تمامی محتواها باید به گونه ای جذاب نوشته شوند تا مخاطبین شما را جذب کند. در محتواهای خود حتما از عکس های مرتبط به همراه متن جایگزین عکس استفاده کنید. براساس دستورالعمل گوگل میزان بازدید از سایت شما بر اساس میزان زمانی است که کاربر در سایت شما حضور دارد. بر اساس این دستورالعمل صفحه فرود شما باید به گونه ای تنظیم گردد که کاربران را درگیر کند به طور که مدت زمان بیشتری را در سایت شما سپری کنند‌.

تبلیغات در گوگل و کلمات کلیدی

برای آن که یک محتوای شناخته شده توسط گوگل بنویسید، باید از کلمات کلیدی استفاده کنید. کلمات کلیدی، در واقع کلماتی هستند که اساس فعالیت شما را شرح می دهند. این کلمات توسط گوگل شناسایی شده و بر اساس صفحه فرود، سایت شما را رتبه بندی می کنند. بنابر آنچه که گفته شد، میزان بازدید از یک سایت توسط گوگل بر اساس مدت زمانی است که یک کاربر در سایت شما حضور دارد. پس هر چه محتواهای شما کلمات بیشتری داشته باشد، احتمال حضور کاربر در سایت شما بیشتر خواهد بود. کلمات کلیدی بر اساس تعداد کل کلماتی است که در محتوای خود استفاده کرده اید. کلمات کلیدی را می توان از میان کلماتی که توسط مردم بیشتر مورد استفاده قرار گرفته اند انتخاب شود. به طور معمول تعداد کلمات کلیدی استفاده شده در متن باید بین ۱.۵ تا ۳ درصد تعداد کلمات موجود در متن باشد. در صورتی که تعداد کلمات کلیدی از ۱.۵ درصد تعداد کل کلمات موجود در گوگل کمتر باشد، گوگل رتبه خوبی به شما در صفحات موجود نخواهد داد. همچنین اگر این تعداد کلمات از سه درصد کل کلمات موجود بیشتر باشد، گوگل در جایگاه دهی به سایت شما دچار مشکل خواهد شد و این احتمال وجود دارد که سایت شما را از رقابت با سایر سایت های موجود کنار بزند. برای تبلیغات در گوگل در اختیار گرفتن صفحه اول امری بسیار مهم و حیاتی به شما می آید. چرا که بیشتر بازدید کاربران تنها در صفحه اول گوگل انجام می پذیرد. اما این امر تنها راه برای کسب تعداد بیشتر مشتری نیست و همانطور که گفته شد باید صفحه فرود مناسبی برای بازدید کاربران فراهم کنید. چه بسا در بسیاری از موارد، با ترفندهایی شما به تبلیغات در گوگل بپردازید و در صفحه اول جایگاه ویژه ای پیدا کنید اما در صورت نداشتن صفحه فرود مناسب، کاربر به سرعت از سایت شما گذر کند.

چگونه تبلیغات در گوگل موثرتر عمل می کند؟

F:\mohsen\New folder (10)\search-engine-optimization-seo-skybridgedomains.jpg

همانطور که گفته شد، در صفحه اول گوگل، تنها ۱۰ سایت قرار دارد. اگر می خواهید تمامی کاربران بلافاصله با مشاهده صفحه اول، با شما ارتباط برقرار کنند، باید حداقل ۵ سایت از ۱۰ سایت موجود در صفحه اول گوگل، توسط شما تصرف شده باشد. این کار با استفاده از دامین های مختلف انجام می پذیرد. شما می توانید با ایجاد حداقل ۵ سایت با رعایت اصول سئو، ۵ جایگاه در صفحه اول گوگل کسب کنید. در چنین مواردی احتمال دیده شده محصول و یا خدمات خود را افزایش خواهید داد‌. اما در صورتی که بخواهید میزان کلیک بر روی سایت خود را افزایش دهید می توانید با ایجاد ۱۰ سایت سئو شده به میزان کلیک بیشتر دست پیدا کنید. اساس کار تبلیغات آن است که شما بیشتر در معرض دید قرار بگیرید. به این ترتیب میزان فروش محصولات و یا ارائه خدمات توسط شما افزایش یافته و سود بسیار بیشتری را کسب خواهید کرد. اما راه های دیگری نیز برای افزایش میزان بازدید سایت شما توسط کاربران نیز وجود دارد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

تبلیغات در گوگل به نحوی موثرتر

همانطور که گفته شد شما می توانید با برقراری بستری مناسب در سایت خود، به جایگاه مناسبی در گوگل خواهید رسید‌. این روند زمان بر بوده و شما حداقل باید به مدت دو ماه در سایت خود محتوای های اصولی قرار دهید‌ در برخی از موارد شما نیاز دارید که به سرعت در معرض دیدگان کاربران قرار بگیرید یا این که می خواهید در مدت زمانی به خصوص در معرض نمایش قرار گرفته و محصولات خود را معرفی کنید. گوگل برای این کار برنامه ای را تحت عنوان گوگل ادوردز تدوین کرده است. حتما در هنگام جست و جو در اینترنت مشاهده کرده اید که در کنار برخی از وبسایت ها، کلماتی تحت عنوان AD وجود دارد. این وبسایت ها برای آن که در صفحه اول گوگل دیده شوند و به نحو موثرتری به تبلیغات در گوگل بپردازند، از گوگل ادوردز استفاده کرده اند. عملکرد گوگل ادوردز به نحوی است که اجازه می دهد، وبسایت شما بیشتر در معرض دید قرار بگیرد. اما برای استفاده از گوگل ادوردز چه باید کرد؟ تبلیغات در گوگل ادوردز به چه میزان بر روی فروش محصولات و یا ارائه خدمات اثر بخش خواهند بود؟

تبلیغات در گوگل ادوردز

F:\mohsen\New folder (10)\Adwords-1.jpg

همانطور که گفته شد، گوگل ادوردز سایت شما را بیشتر در معرض دید قرار خواهد داد. اما در عوض انجام این کار، از شما هزینه ای را دریافت خواهد کرد. به طور کلی میزان هزینه دریافتی بر اساس میزان کلیکی است که بر روی سایت شما ثبت می شود. اما تبلیغات در گوگل ادوردز، تنها سایت شما را بر روی صفحه اول نمایش نخواهد داد، بلکه امکانات بیشتری را برای سایت شما در نظر خواهد گرفت.‌ یکی از این امکانات نمایش وبسایت شما در زمانی است که شما تعیین می کنید. به طور مثال کسب و کار شما مربوط به ظروف یکبار مصرف است و می خواهید در ماه محرم در صفحه اول گوگل قرار داشته باشید. با استفاده از امکانات تبلیغات در گوگل ادوردز می توانید به این مهم دست پیدا کنید. افزون بر آن تبلیغات در گوگل ادوردز این امکان را به شما می دهد که با توجه به شرایط آب و هوایی در صفحه اول گوگل قرار بگیرید. به طور مثال شما در باب فروش چتر فعالیت می کنید و تمایل دارید در روزهای بارانی گوگل شما را در معرض نمایش قرار دهد. به این ترتیب می توانید مشتریانی واقعی متناسب با محصولی که ارائه می دهید، داشته باشید. حتی گوگل این امکان را برای شما فراهم کرده است که با توجه به منطقه مورد نظر در معرض نمایش قرار بگیرید. به طور مثال شما فروشنده شکلات هستید. گوگل ادوردز این امکان را برای شما فراهم می کند تا شما ببینید که در کدام منطقه کاربران در مورد شکلات جست و جو می کنند. به این ترتیب شما می توانید با استفاده از تنظیمات مورد نظر تبلیغات خود را در آن منطقه در معرض دیدگان کاربران قرار دهید.

هزینه تبلیغات در گوگل ادوردز

F:\mohsen\New folder (10)\تبلیغات-در-گوگل.jpg

همانطور که گفته شد، گوگل برای ان که یکی از جایگاه های موجود در صفحه اول را به شما اختصاص دهد، از شما هزینه ای را دریافت خواهد کرد‌ این هزینه مبتنی بر میزان کلیک کاربران بر روی سایت شما خواهد بود. اما از آن جایی که تنها شما از این امکان استفاده نمی کنید، گوگل بین متقاضیان مناقصه ای برگزار کرده و متناسب با آن هزینه دریافت می کند. شاید از خود بپرسید که آیا هزینه انجام شده در برابر سود دریافتی از این روند تبلیغات در گوگل مقرون به صرفه است یا خیر؟ در پاسخ باید بگوییم که اگر چه شما برای تبلیغات در گوگل ادوردز هزینه ای را پرداخت می کنید، اما به سرعت به نقطه سر به سر رسیده و در مدت زمان کمی به سود دهی خواهید رسید. در واقع دیده شدن در صفحه اول گوگل امتیازی است که می تواند مشتریان بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد.

تبلیغات در گوگل راهی برای فروش محصولات به صورت گسترده

گوگل می تواند به عنوان یک مرکز فروشگاهی بزرگ شناخته شود که کاربران زیادی برای خرید و فروش محصولات به آن رجوع می کنند. شما باید به گونه در گوگل فعالیت کنید که بهترین فروشگاه در بهترین نقطه از آن شما شود. همانطور که گفته برای فروش بیشتر و بهتر در گوگل باید در صدر قرار داشته باشید. چه به روش های معمولی و چه به کمک افزونه های گوگل ادوردز. اما باید در نظر داشته باشید که در هر دو روش، صفحه فرود دارای اهمیت بسیار زیادی است‌ حای اگر شما به کمک گوگل ادوردز در صفحه اول گوگل قرار داشته باشید، در صورت عدم داشتن صفحه فرود مناسب قطعا دچار مشکل خواهید بود و به تعبیر دیگر هزینه هایی را که انجام داده اید بی ثمر خواهد بود. بنابراین با رعایت نکات سئو و معرفی هر چه بهتر محصول خود به دنبال جذب مشتریان ویژه باشید. یکی دیگر از مزایای تبلیغات در گوگل می تواند به دست آوردن مشتریان واقعی باشد. چرا که بیشتر افراد در گوگل متناسب با نیاز خود جست و جو انجام می دهند. تبلیغات در گوگل راهی مناسب برای فروش محصولات و یا ارائه خدمات است. با تبلیغات در گوگل مشتریان بیشتری را کسب خواهید کرد.

این روزها با افزایش چشمگیر شرکت ها و فروشگاه های اینترنتی باید تمام تلاش خود را برای بهبود ارتقا سایت و افزایش میزان بازدید از آن انجام دهید.یکی روش های افزایش رتبه تبلیغ در گوگل ادوردز است که با صرف هزینه ای مناسب و در کوتاهترین زمان ممکن بازدید از سایت را به شکل چشمگیری افزایش می دهد.

در دنیای شلوغ فضای مجازی و اینترنت این روزها،توانایی تبلیغ در گوگل به شکل مناسب و معرفی جذاب و خلاقانه برند و خدمات خود به کاربران امری مهم است که تاثیر مستقیمی بر پیشرفت کار دارد.گوگل ادوردز یکی سرویس آنلاین تبلیغات در گوگل است که این روزها به وسیله کاربران زیادی مورد استفاده قرار گرفته است.

استعلام قیمت کلمات کلیدی شما در گوگل:

لطفا صبر کنید

گوگل ادوردز چیست؟

گوگل ادوردز یک بازار تبلیغاتی آنلاین است که به شما کمک می کند با پرداخت هزینه ای مناسب وب سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را در رتبه های بالاتری در جست و جوی گوگل قرار دهید.در گوگل ادوردز می توانید زبان تبلیغ و شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید و یا همچنین از بنر و پاپ برای تبلیغ بهتر و جذاب تر برند خود استفاده کنید.از دیگر مزایای تبلیغ در گوگل ادوردز تمرکز بر چندین کلمه کلیدی به جای چند کلمه محدود است و در کوتاهترین زمان ممکن به افزایش رتبه سایت شما کمک می کند.

اولین تبلیغ در گوگل ادوردز:

یک داستان جالب درباره گوگل ادوردز بر سر زبان ها است. یک فارغ التحصیل دانشگاه قصد استخدام در یک شرکت دیجیتال بزرگ داشت.هنگامی که رزومه خود را برای چند شرکت فرستاد و جوابی دریافت نکرد تصمیم به استفاده از این روش برای تبلیغ چند شرکت گرفت.زمانی که این شرکت ها تبلیغات پربازده و جذاب کمپانی خود را در اینترنت دیدند،تحت تاثیر این روش جذاب قرار گرفته و شغل مناسبی به دانشجو پیشنهاد دادند.

از مشتریان رقبای خود استفاده کنید:

هنگامی که خریداران یک محصول به مراحل نهایی خرید می رسند،از گوگل برای مقایسه های نهایی بین برندهای مختلف استفاده می کنند.اما اگر برند شما در این لیست مقایسه قرار نگیرد چه؟اما نگران نباشید گوگل ادوردز یا Google Awordes با یک روش هوشمندانه می تواند برند شما را در لیست نهایی مقایسه و خرید قرار دهد.در واقع  Google Awordes نام برند شما را در مکالمات و پرسش و پاسخ رقبای شما قرار می دهد تا خریداران قبل از تصمیم نهایی سری نیز به سایت شما بزنند.شاید در ابتدا ای روش را غیر اخلاقی بدانید اما این روش،در دنیای کسب و کار روشی متداول و کاملا قانونی است.

 افرادی را که هنوز آماده خرید نیستند را هدف قرار می دهد:

در ابتدا شاید این مساله امری غیرضروری و حتی زائد به نظر برسد.به گفته جان لئو وبر،سرپرست بازاریابی شرکت ProjectManager.com استفاده از این متد تبلیغ در گوگل ادوردز چندین دلیل متفاوت دارد.اکثر تبلیغات در گوگل بر اساس حجم بالای کلمات کلیدی برند و خدمات است.اما گوگل ادوردز با نسبتی منطقی از کلمات مختلف بازدید کنندگان را از مسیرهای مختلفی به سایت شما هدایت می کند.در واقع این عمل یک فرصت است و نه از دست دادن آن،به این ترتیب کاربرانی که ممکن است بعدا قصد خرید محصولی را داشته باشند پس زمینه ای از برند و شرکت شما را در ذهن داشته و برای خرید به سایت شما نیز مراجعه کنند.

کشف افرادی که هدف فروش نیستند:

تصور کنید شما قصد تبلیغ یک نرم افزاری را دارید که به پزشکان کمک می کند که فعالیت های پزشکی خود را مدیریت کنند.بنابراین اگر از یک کلمه کلیدی مانند “نرم افزار مدیریت دفتر پزشکی” استفاده کنید، ممکن است علاوه بر پزشکان،شرکت های بزرگ بهداشتی و پزشکی را پیدا کنید که نرم افزار شما مناسب آن ها نیست.این شرکت ها بعد از بررسی محصول و عدم مطابقت آن با عملکرد خود ممکن است در گفت و گوی های روزانه خود راجع به عدم کارایی نرم افزار شما سخن به میان آورند.

 به شما کمک می کند این کاربران و کلمات کلیدی مربوط به آن ها را شناسایی کرده و از آن ها به عنوان کلمات منفی استفاده کنید تا سایت شما در جست و جوهای آن کلمات کلیدی ظاهر نشود.برای مثال در مساله ذکر شده بالا، با استفاده از کلمات منفی مانند بیمارستان و یا بزرگ، سایت شما در جست و جوی ” نرم افزار مدیریت بیمارستان” ظاهر نخواهد شد.استفاده از کلمات منفی تبلیغ در گوگل ادوردز باعث صرفه جویی قابل توجهی در زمان و هزینه می شود.زیرا شما بابت هر کلیک سایت به گوگل ادوردز پول پرداخت می کنید بنابراین هزینه اضافی بابت کلیک های اشتباه پرداخت نخواهید کرد.

رعایت کامل نکات سئو:

بر اساس تحقیقات سال 2017،15 درصد افراد در اثر تبلیغات به سایت های مختلف هدایت شده و 85 درصد بقیه از طریق نکات سئو به سایت های مختلف غیر تبلیغات وارد می شوند.گوگل ادوردز با استفاده بهینه از کلمات کلیدی و اصول سئو کمک می کند که سایت شما در رتبه بالاتری در موتور جست و جوی گوگل قرار بگیرد.استفاده تنها از سئو بدون گوگل ادوردز ممکن است هفته ها و یا حتی ماه ها طول بکشد تا تغییری در نتایج جست و جو و رتبه بندی سایت ایجاد شود اما نتیجه تبلیغ در گوگل ادوردز بسیار سریع تر بوده و خیلی اوقات شما همان روز می توانید تغییرات مثبت را در فروشگاه اینترنتی خود ببینید. Google Awordes مشخص می کند که کدام کلمه کلیدی در ترافیک سایت شما تاثیر بیشتری دارد و با تمرکز بر روی آن،می تواند بازدهی را تا 2 برابر افزایش دهد.

سنجش سریع میزان تمایل مشتری:

اگر می خواهید بدانید که پیام های تبلیغاتی جدیدتان چقدر موثر واقع شده و یا آخرین ایده های خود را به خوبی بیان کرده اید،به جای صرف زمان و هزینه های قابل توجه تحقیقاتی و مطالعاتی می توانید از گوگل ادوردز استفاده کنید.

پل برومن یک کار آفرین موفق در زمینه بازی های کامپیوتری،که بازی هایش بیش از میلیون ها بار دانلود شده است،یکی از دلایل تبلیغ در گوگل ادوردز و استفاده از آن را آزمایش ایده های جدید عنوان می کند.برومن می گوید:پیش از شروع کسب و کار جدید با استفاده از گوگل ادوردز چندین تبلیغ را در کنار محصولات مشابه و یا در دسته بندی های گسترده قرار دادم تا میزان توجه و استقبال کاربران را از آن ها ببینم.طبق نظریه برومن هر ایده ای با بیش از 4 درصد کلیک می تواند یک ایده عالی برای سرمایه گذاری باشد.بنابراین قبل از تاسیس شرکت خود خود و صرف هزینه های گزاف برای آزمایش میزان موفقیت آن،می توانید از گوگل ادوردز استفاده کرده تا میزان توجه و علاقه مندی کاربران به ایده مطرح شده را بسنجید.

در دنیای شلوغ فضای مجازی و اینترنت این روزها،توانایی تبلیغ در گوگل به شکل مناسب و معرفی جذاب و خلاقانه برند و خدمات خود به کاربران امری مهم است که تاثیر مستقیمی بر پیشرفت کار دارد.گوگل ادوردز یکی سرویس آنلاین تبلیغات در گوگل است که این روزها به وسیله کاربران زیادی مورد استفاده قرار گرفته است.

 

افرادی را که هنوز آماده خرید نیستند را هدف قرار می دهد:

در ابتدا شاید این مساله امری غیرضروری و حتی زائد به نظر برسد.به گفته جان لئو وبر،سرپرست بازاریابی شرکت ProjectManager.com استفاده از این متد تبلیغ در گوگل ادوردز چندین دلیل متفاوت دارد.اکثر تبلیغات در گوگل بر اساس حجم بالای کلمات کلیدی برند و خدمات است.اما گوگل ادوردز با نسبتی منطقی از کلمات مختلف بازدید کنندگان را از مسیرهای مختلفی به سایت شما هدایت می کند.در واقع این عمل یک فرصت است و نه از دست دادن آن،به این ترتیب کاربرانی که ممکن است بعدا قصد خرید محصولی را داشته باشند پس زمینه ای از برند و شرکت شما را در ذهن داشته و برای خرید به سایت شما نیز مراجعه کنند.

کشف افرادی که هدف فروش نیستند:

تصور کنید شما قصد تبلیغ یک نرم افزاری را دارید که به پزشکان کمک می کند که فعالیت های پزشکی خود را مدیریت کنند.بنابراین اگر از یک کلمه کلیدی مانند “نرم افزار مدیریت دفتر پزشکی” استفاده کنید، ممکن است علاوه بر پزشکان،شرکت های بزرگ بهداشتی و پزشکی را پیدا کنید که نرم افزار شما مناسب آن ها نیست.این شرکت ها بعد از بررسی محصول و عدم مطابقت آن با عملکرد خود ممکن است در گفت و گوی های روزانه خود راجع به عدم کارایی نرم افزار شما سخن به میان آورند.  به شما کمک می کند این کاربران و کلمات کلیدی مربوط به آن ها را شناسایی کرده و از آن ها به عنوان کلمات منفی استفاده کنید تا سایت شما در جست و جوهای آن کلمات کلیدی ظاهر نشود.برای مثال در مساله ذکر شده بالا، با استفاده از کلمات منفی مانند بیمارستان و یا بزرگ، سایت شما در جست و جوی ” نرم افزار مدیریت بیمارستان” ظاهر نخواهد شد.استفاده از کلمات منفی تبلیغ در گوگل ادوردز باعث صرفه جویی قابل توجهی در زمان و هزینه می شود.زیرا شما بابت هر کلیک سایت به گوگل ادوردز پول پرداخت می کنید بنابراین هزینه اضافی بابت کلیک های اشتباه پرداخت نخواهید کرد.

رعایت کامل نکات سئو:

بر اساس تحقیقات سال 2017،15 درصد افراد در اثر تبلیغات به سایت های مختلف هدایت شده و 85 درصد بقیه از طریق نکات سئو به سایت های مختلف غیر تبلیغات وارد می شوند.گوگل ادوردز با استفاده بهینه از کلمات کلیدی و اصول سئو کمک می کند که سایت شما در رتبه بالاتری در موتور جست و جوی گوگل قرار بگیرد.استفاده تنها از سئو بدون گوگل ادوردز ممکن است هفته ها و یا حتی ماه ها طول بکشد تا تغییری در نتایج جست و جو و رتبه بندی سایت ایجاد شود اما نتیجه تبلیغ در گوگل ادوردز بسیار سریع تر بوده و خیلی اوقات شما همان روز می توانید تغییرات مثبت را در فروشگاه اینترنتی خود ببینید. Google Awordes مشخص می کند که کدام کلمه کلیدی در ترافیک سایت شما تاثیر بیشتری دارد و با تمرکز بر روی آن،می تواند بازدهی را تا 2 برابر افزایش دهد.

سنجش سریع میزان تمایل مشتری:

اگر می خواهید بدانید که پیام های تبلیغاتی جدیدتان چقدر موثر واقع شده و یا آخرین ایده های خود را به خوبی بیان کرده اید،به جای صرف زمان و هزینه های قابل توجه تحقیقاتی و مطالعاتی می توانید از گوگل ادوردز استفاده کنید.

پل برومن یک کار آفرین موفق در زمینه بازی های کامپیوتری،که بازی هایش بیش از میلیون ها بار دانلود شده است،یکی از دلایل تبلیغ در گوگل ادوردز و استفاده از آن را آزمایش ایده های جدید عنوان می کند.برومن می گوید:پیش از شروع کسب و کار جدید با استفاده از گوگل ادوردز چندین تبلیغ را در کنار محصولات مشابه و یا در دسته بندی های گسترده قرار دادم تا میزان توجه و استقبال کاربران را از آن ها ببینم.طبق نظریه برومن هر ایده ای با بیش از 4 درصد کلیک می تواند یک ایده عالی برای سرمایه گذاری باشد.بنابراین قبل از تاسیس شرکت خود خود و صرف هزینه های گزاف برای آزمایش میزان موفقیت آن،می توانید از گوگل ادوردز استفاده کرده تا میزان توجه و علاقه مندی کاربران به ایده مطرح شده را بسنجید.

کاملترین سیستم بازاریابی هدفمند تبلیغات در گوگل بوسیله گوگل ادودز گوگل میباشد که روزانه صدها میلیون جستجو توسط مرردم در آن انجام میشود. بهترین روش برای معرفی کسب و کار و محصولاتتان به مشتریان می باشد و کسب درآمد بیشتر از این راه.

تبلیغات کلیکی گوگل راه گشای کسب مشتریان جدید از سراسر دنیا می باشد.

با کمترین هزینه می توانید بیشترین کلیک را روانه وب سایت خود نمایید.

تبلیغات در گوگل میتواند با روش هدفمند و دقیق مشتری را روانه وب سایت شما نماید و منجر به افزایش رتبه و افزایش فروش شود.

یکی از خدمات مارکتینگ عرش هاست تبلیغ گوگل ادوردز می باشد.

کسب و کار خود را با استفاده از AdWords افزایش دهید

اهداف تبلیغاتی خود را تعریف کرده و برای بحث در مورد آنها آماده باشید تا تصمیم بگیرید که با یک همکار Google کار کنید.

بهترین و حرفه ای ترین روش بازاریابی اینترنتی بدون شک تبلیغات در گوگل می باشد.

-تنها 4 چند گام تا شروع تبلیغات در گوگل :

مرحله اول :تماس با مشاورین عرش هاست از طریق تلفن 02166979039 یا مشاوره از طریق تلگرام اطلاعات لازم رو کسب نمایید.

مرحله دوم : ثبت سفارش تبلیغات در گوگل ادوردز می باشد که از طریق لینک زیر نسبت به انتخاب پکیج مورد نظر و ثبت سفارش اقدام نمائید.

مرحله سوم : تایید سفارش و ثبت تبلیغ گوگل ادوردز مشتری در گوگل و فعال سازی نهایتا بعد از نیم ساعت در گوگل و بهینه سازی آگهی جهت کسب حد اکثر کلیک ورودی از گوگل

مرحله چهارم :ارائه گزارش روزانه و هفتگی و ماهانه تبلیغات گوگل .

همچنین پشتیبانی از تبلیغات مشتری جهت ویرایش مطالب و همچنین کلمات کلیدی جهت کسب حد اکثری نتیجه از تبلیغات در گوگل.

-اهداف تبلیغات  گوگل ادوردز  :

  • 1-کسب بیشترین نتیجه از تبلیغات در گوگل بخاطر هدفمند بودن کلمات.

  • 2-رقابت با بزرگترین برند ها و دیده شدن در دهکده جهانی اینترنت

  • 3-تبلیغ برند و سایت و افزایش ترافیک وب سایت در سطح وب

  • 4-عبور از تبلیغات کاغذی و مزاحم و قدم نهادن در تبلیغات نوین با حد اقل هزینه

برای دیدن لیست تعرفه تبلیغات گوگل کلیک کنید.

نمونه کارهای تبلیغ در گوگل ادوردز :

[Best_Wordpress_Gallery id=”3″ gal_title=”تبلیغ در گوگل”]

 

 

 

 

 

 

تمامی سرویس های عرش هاست به صورت ماهانه و تضمینی می باشد .

و 100%تضمین بازگشت وجه دارد یعنی به هر دلیلی مشتری از خدمات ما ناراضی باشد تعداد روزهای فعال از هزینه تبلیغات کسر و مابقی برگشت داده خواهد شد.

تمامی آگهی ها به صورت تضمینی و ماهانه درج میگردد .

هر کلمه قبل از سفارش آنالیز و به مشتری نرخ کلمه کلیدی برای یک ماه ارائه میگردد .

در صورت رضایت قرارداد تبلیغ گوگل منعقد می گردد. و آگهی در گوگل درج میگردد.

چه خدماتی در گوگل ادز امکان ارائه دارد؟

ادوردز 20 تبلیغاتی که مطابق قوانین کشور همچنین مطابق سیاست ها و قوانین گوگل ادوردز میباشد را اجرا میکند.

آیا بر روی دامنه های ir میتوان تبلیغات در گوگل انجام داد؟

بله این امکان توسط گوگل فراهم شده است که به صورت کاملا اصولی تبلیغات گوگل با دامنه آی آر درج نمود.

چه افرادی به گوگل ادوردز نیاز دارند؟

تمامی افراد و شرکت هایی که ارائه کننده خدمات یا فروشنده محصولات هستند میتواند با تبلیغات در گوگل فروش و خدمات خودشان را افزایش دهند.

آیا تبلیغات در گوگل روی سئو تاثیر مثبتی دارد ؟

طبق قواعد گوگل تبلیغات گوگل ادز تاثیری بر روی سئوی وب سایت شما ندارد تنها ترافیک سایت شما را بالا میبرد و تاثیر بر روی الکسا رنک شما می گذارد.

ضمانت کاری تبلیغات گوگل در صورت عدم رضایت چگونه است؟

در صورت عدم رضایت شما از تبلیغات گوگل میزان مصرفی شارژ کسر و مابقی عزینه عودت داده میشود.

مدت زمان فعال سازی تبلیغ گوگل ادز چقدر زمان میبرد؟

حد اکثر نیم ساعته آگهی شما فعال میگردد

گوگل ادوردز بهتر هست یا تبلیغات در سایت های تبلیغاتی ؟

گوگل ادوردز بیشترین بازخورد را در مقایسه به روش های تبلیغاتی دیگر برای شما دارد.

بازخورد تبلیغات در گوگل در چه حدی است ؟

با توجه به مبلغ شارژ و مدت زمانی که تبلیغ شما فعال هست میتوان توقع بازخورد داشت.همچین گزارش کامل آگهی با درخواست مشتری ارسال میگردد.