بازاریابی با لینکدین 38#

– VAWSOFER LinkedIn یک شبکه از متخصصان کسب و کار است، هر کدام با مشخصات. اما شرکت ها می توانند از طریق استفاده از یک صفحه کسب و کار حضور داشته باشند. در اینجا یک مثال برای lynda.com پیدا شده است. در اینجا می توانید ببینید که Lynda.com یک صفحه کسب و کار شخصی خود را با یک تصویر پوشش بسیار خوب ایجاد کرده است و در مورد آنها بسیار حیاتی است. من می توانم آن را با انتخاب برای دیدن بیشتر پیدا کنید. در حالی که یک صفحه کسب و کار را پیمایش میکنید، میتوانید بهروزرسانیهای کسب و کار را مشاهده کنید. بنابراین، در اینجا، Lynda.com به روز رسانی های مربوط به چیزهایی را که تاکنون انجام می دهند، پخش می کند.

یا مطالب جدیدی که ارسال کرده اند چه چیزی Lynda.com ایجاد می کند محتوایی است که فکر می کنند بسیار مرتبط با مخاطب LinkedIn است. کاربران LinkedIn که به دنبال Lynda.com می توانند انتخاب کنند که محتوای را دوست دارند، در مورد آن نظر دهند یا آن را با شبکه ای از متخصصین دیگر به اشتراک بگذارند. در حال حاضر، به عنوان کسی که به صفحه کسب و کار LinkedIn می آید، می توانند انتخاب کنند که مارک را دنبال کنند. شما می توانید این کار را با انتخاب گزینه Continue here در گوشه سمت راست بالا انجام دهید. حالا هر فردی که یک برند را دنبال می کند، هربار که یک بروزرسانی را منتشر می کند، در خوراک خود ظاهر می شود، جایی که فورا می تواند آنها را بدون نیاز به بازدید از این صفحه کسب و کار ببیند و با آنها ارتباط برقرار کند.

مارک ها همچنین می توانند به پست ها پیوند دهند. در این مورد، Lynda.com دارای تب زده شده با نام “Jobs” است که شما را به تمام گزینه های مسیر حرفه ای پیوند می دهد. صفحات کسب و کار برای ایجاد منافع کسب و کار و ارتقاء روابط مشتری عالی هستند. انتخاب یک اشتراک محتوا غنی و غنی واقعا به شما در برقراری ارتباط با این مخاطب متمرکز بر کسب و کار کمک خواهد کرد. اکنون، برای ایجاد صفحه کسب و کار، خودتان وارد شوید و در بالای صفحه برگه علاقه ها بروید و شرکت ها را انتخاب کنید.

حتما مطالعه کنید
بازاریابی با پینترست بهترین ایده برای کسب و کار شما

از اینجا در سمت چپ، از قسمت پایین بخش «Create Company Page» را ایجاد کنید. لینکلنید برخی از سوالات را میپرسد. بنابراین شما نام شرکت و آدرس ایمیل خود را پر کنید و تأیید کنید که شما مجاز به ایجاد این صفحه هستید. از این جا به سؤالات دیگر برای تنظیم این صفحه پاسخ دهید. در حال حاضر، LinkedIn دارای یک پلت فرم تبلیغاتی پرداخت می شود، همانطور که فیس بوک و توییتر انجام می دهند. شما می توانید آن را در linkedin.com/ads بررسی کنید. به پایین بروید و می توانید ویژگی های رسانه های صفحه نمایش را مشاهده کنید و متوجه خواهید شد که LinkedIn به شما امکان می دهد به روز رسانی های پشتیبانی شده و تبلیغات متنی را بخرید.

هنگامی که شما برای شروع آماده هستید، تصمیم می گیرید که تبلیغات را در مرکز صفحه مدیریت کنید، و می توانید از LinkedIn Campaine Mangager استفاده کنید. در گوشه سمت راست بالا، انتخاب کنید که یک کمپین ایجاد کنید، و می توانید از طریق اینکه آیا می خواهید با به روز رسانی های حمایت شده و یا تبلیغات متنی با مخاطبان تماس بگیرید. این پلت فرم عالی است، زمانی که شما در حال تلاش برای رسیدن به حرفه ای های کسب و کار هستید. اگر میخواهید این بیشتر را بیاموزید، دوره تجاری Lincidin را در Lynda.com ببینید.

پیشنهاد ما به شما

راه اندازی یک وبلاگ | بهترین راه افزایش درامد و سئو

منظور از راه اندازی یک وبلاگ چیست؟ دیگر زمان آن گذشته است که در بستر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code