تبلیغات ماهانه در گوگل

یکی از خدمات ادوردز 20 ارائه پکیج های تبلیغات گوگل به صورت ماهانه همراه بامدیریت میباشد.

گوگل ادز در آپدیت جدید خود امکان درج بودجه به صورت ماهیانه نیز تعریف نموده است بدین صورت شما بودجه کلی خود رو تعریف و گوگل به تناسب بودجه شما در طول یکماه با توجه به بودجه کلی شما هر روز مقداری از بودجه را مصرف خواهد کرد اما ذکر چند نکته مهم قایل توجه میباشد.

[easy-pricing-table id=”1079″]

نکته مهمی که مطرح میشود وقتی میخواهید تبلیغات را به صورت ماهانه به گوگل بسپارید عبارتند از:

1- تعداد رقبای حاضر در گوگل و نرخ کلیکی که به صورت مزایده ای تعیین کرده اند : شما میبایستی بودجه ای تعریف نمایید تا در طول یکماه کفاف رقابت با رقبا را بدهید پس باید به صورت روزانه اگر خواهان نمایش اگهی خود در صدر گوگل هستید تبلیغ خود رو مانیتور کرده و نرخ های مناسب تعیین کنید تا تبلیغ شما به پایین صفحه منتق نشود.

2-بودجه تعرف شده : بودجه تعریف شده شما حرف اول برای نمایش اگهی شما در طول ماه را میزنید اگر بودجه بالا برای یکماه تبلیغات خود در گوگل تعریف کنید خیلی راحت میتوانید رقبای خود را پشت سرر بگذارید. اگر صنف شما صنف پر کلیک و عمومی می باشد مثل صنوف تور  و بلیط حتما باید بودجه بالا برای یکماه در نظر بگیرید در غیر اینطورت با تناوب بسیار بالا گوگل آگهی شما را نمایش خواهد داد.

3-بهینه سازی تبلیغ : اگر نکات کلیدی در تعریف تبلیغات خود در گوگل را به صورت صحیح در نظر بگیرید می توانید با هزینه کمتر رقابت کنید ، مثل صفحه فرود مناسب و بهینه شده ، تعرف کلمات کلیدی در آگهی و نرخ گذاری صحیح کلمات کلیدی.

4- تعریف کلمات در گوگل ادز: هر قدر تعداد کلمات و نوع نمایش کلمات در گوگل بازتر باشد نیاز به بودجه ماهانه بیشتر خواهید بود برای مثال اگر شما کلمه بلیط هواپیما را به صورت exact تعریف کنید فقط با کلمه بلیط هواپیما نمایش داده میشود و بودجه کمتر هم مصرف میکند و هدفمند تر هست اما اگر همین کلمه رو با روش phars match تعریف کنید در بازه بیشتر از جملات تبلیغ شما نمایش داده خواهد شد.

پس با در نظر گرفتن بودجه مناسب با توجه به تعداد رقبا و همچنین رتبه و جایگاه مورد نظر و تعداد کلمات کلیدی  ,  و تعیین نرخ مناسب کلمه کلیدی با توجه به جایگاه ، باید بودجه ای  در نظر بگیرید که در طول یکماه اگهی شما تونایی ماندن را داشته باشد که این مهم رو ادوردز 20 با تجربه چند ساله به نحو احسنت انجام میدهد.

صورت نداشتن وب سایت امکان درج ادرس کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام و یا ادرس وبلاگ و یا ساخت سایت اختصاصی توسط مجموعه عرش هاست جهت درج آگهی ماهیانه گوگل امکان پذیر میباشد.

چه خدماتی در گوگل ادز امکان ارائه دارد؟

ادوردز 20 تبلیغاتی که مطابق قوانین کشور همچنین مطابق سیاست ها و قوانین گوگل ادوردز میباشد را اجرا میکند.

آیا بر روی دامنه های ir میتوان تبلیغات در گوگل انجام داد؟

بله این امکان توسط گوگل فراهم شده است که به صورت کاملا اصولی تبلیغات گوگل با دامنه آی آر درج نمود.

چه افرادی به گوگل ادوردز نیاز دارند؟

تمامی افراد و شرکت هایی که ارائه کننده خدمات یا فروشنده محصولات هستند میتواند با تبلیغات در گوگل فروش و خدمات خودشان را افزایش دهند.

آیا تبلیغات در گوگل روی سئو تاثیر مثبتی دارد ؟

طبق قواعد گوگل تبلیغات گوگل ادز تاثیری بر روی سئوی وب سایت شما ندارد تنها ترافیک سایت شما را بالا میبرد و تاثیر بر روی الکسا رنک شما می گذارد.

ضمانت کاری تبلیغات گوگل در صورت عدم رضایت چگونه است؟

در صورت عدم رضایت شما از تبلیغات گوگل میزان مصرفی شارژ کسر و مابقی عزینه عودت داده میشود.

مدت زمان فعال سازی تبلیغ گوگل ادز چقدر زمان میبرد؟

حد اکثر نیم ساعته آگهی شما فعال میگردد

گوگل ادوردز بهتر هست یا تبلیغات در سایت های تبلیغاتی ؟

گوگل ادوردز بیشترین بازخورد را در مقایسه به روش های تبلیغاتی دیگر برای شما دارد.

بازخورد تبلیغات در گوگل در چه حدی است ؟

با توجه به مبلغ شارژ و مدت زمانی که تبلیغ شما فعال هست میتوان توقع بازخورد داشت.همچین گزارش کامل آگهی با درخواست مشتری ارسال میگردد.