ارتقاء ویدیوها در یوتیوب 44#

فراتر از دریافت ویدیوهای منظم، ممکن است بخواهید برخی از نمایش های پرداخت شده پرداخت شده را اجرا کنید. شما می توانید این کار را با پخش ویدیو به عنوان یک آگهی در مقابل سایر فیلم ها انجام دهید، به عنوان ویدیویی پیشنهاد شده در جستجوی یا بعد از مشاهده یک محتوای خاص. در حال حاضر، تبلیغات شما از طریق AdWords اجرا می شود، بنابراین با اضافه کردن ویدیوی یوتیوب که می خواهید به حساب YouTube خود تبلیغ کنید، شروع کنید. سپس از حساب AdWords خود در اینجا در adwords.google.com دیدن کنید. من در برگه «کمپین ها» هستم، اولین گام این فرآیند این است که پیکان پایین را در کنار کمپین انتخاب کنید و ویدئو آنلاین را انتخاب کنید که آخرین گزینه در لیست است.

اولین چیزی که گوگل انجام خواهد داد این است که ما می توانیم یک کمپین ویدیویی جدید را راه اندازی کنیم. کمپین ویدئو بسیار شبیه به کمپین هایی است که ما برای تبلیغات جستجو یا تبلیغات صفحه نمایش ما آماده می کنیم. اولین کاری که باید انجام دهید قبل از اینکه کمپین خود را شروع کنید این است که گزینه ی Linked Youtube Accounts را انتخاب کنید، درست در اینجا سمت راست در قسمت عنوان کتابخانه به اشتراک گذاشته شده. در این مورد، ما می توانیم کانال یوتیوب خود را به حساب AdWords اضافه کنیم که به ما ویژگی های بیشتر و برخی گزارش های تخصصی را می دهد. ما این کار را با انتخاب گزینه لینک کانال یوتیو، در سمت چپ انجام خواهیم داد.

پس از آن، ما باید تعیین کنیم که چه گزینه ای برای ما مناسب است. ما می توانیم یک کانال یوتیوب که خودمان را به آن متصل می کنیم را وصل کنیم یا می توانیم کانال یوتیوب متعلق به شخص دیگری را متصل کنیم. در این مورد، ما کانال یوتیوب را که به آن متصل می کنیم، داریم، بنابراین اولین گزینه را انتخاب می کنم، سپس Go to YouTube را انتخاب کنید. من قبلا وارد حساب کاربری YouTube شده ام، بنابراین من به این صفحه هدایت می شود که از من می خواهد Adwords را به این حساب پیوند دهد. اولین چیزی که باید انجام دهیم این است که این نام را در صورت اتصال به چندین حساب در Adwords بدهیم. من به جلو بروید و حساب H + Adwords را اضافه کنید.

حتما مطالعه کنید
بازاریابی با لینکدین 38#

برای گزینه های مجوز، سه مورد از قبل انتخاب شده اند. من این را ترجیح می دهم زیرا این امر به وضوح بیشتری در تعداد اتهامات ما، توانایی ما در بازاریابی و استانداردهای تعامل است. شما می توانید هر یک از این گزینه ها را بررسی کنید و همه چیز را که با آن رضایت ندارید، انتخاب کنید. هنگامی که به پایان رسید، Finish را در گوشه پایین سمت راست انتخاب کنید. ما می توانیم تأیید کنیم که حساب توسط پیوند پایین و جستجو در عنوان عنوان حساب وجود دارد، و ببینید که حساب ما با شناسه مشتری و مجوز های ما ذکر شده است. پس از انجام این کار می توانید این برگه را برای بازگشت به Adwords ببندید و سپس آن را از ادعای موجود انتخاب کنید.

اکنون، در این لیست در اینجا، می توانیم ببینیم که این حساب، آن کانال، در لیست قرار دارد. در اینجا ما ورزش H + کانال و کنترل های بصری داریم. حساب YouTube به حساب AdWords ما مرتبط است. برای شروع اولین تبلیغ شما، من دوباره برگشتم و گزینه انتخاب همه ویدیوها را از ناحیه سمت چپ انتخاب کنید. بسته به نحوه تنظیم Adwords شما می توانید به طور مستقیم به گزینه کمپین بازگردید یا به کمپین های ویدئویی برسید. اگر به این مشخصات رسیدهاید، + کمپین را در گوشه پایین سمت چپ انتخاب کنید.

این شما را به جادوگر ویدیو جدید کمپین می برد. همانطور که با جستجوها و تبلیغات نمایش داده شد، این نام، توضیحات و بودجه را ارائه می دهیم. من یک بودجه 25 دلاری را در روز تعیین میکنم. با یوتیوب، بودجه شما تعداد بازدیدهای ویدیویی را تعیین می کند. بنابراین، هزینه مشاهده پرداخت به ازای هر مشاهده، است که معادل 0. US $ 06 (یا معادل ارز محلی) برای هر ساعت، بنابراین شما نیاز به دانستن بودجه مناسب در روز مطمئن شوید که شما تعداد بازدید شما امیدواریم که برای دیدن است. پس از آن، ما می توانیم از انواع شبکه های YouTube انتخاب کنیم.

حتما مطالعه کنید
معیارهای بازاریابی معنی دار ویدیو 45#

فروش خود را چند برابر کنید !

مشتری عزیز هدف ما افزایش فروش و درآمد از طریق تبلیغات گوگل میباشد ، با کمترین هزینه و بیشترین بازخورد .برای کسب اطلاعات تکمیلی با شماره زیر تماس بگیرید .

تبلیغات گوگل ادز تماس : 02166979039

نخستین جستجو یوتیوب است، شخصی که به طور فعال به یک ویدیو کلیپ می پردازد. ما ویدیوهایی در یوتیوب داریم که تبلیغات شما را قبل از سایر ویدیوها یا پلتفرم ویدیوی پیشنهاد شده نشان می دهد. شما همچنین می توانید از شبکه تبلیغاتی گوگل که یک سایت غیر YouTube است استفاده کنید. شما می توانید این همه را ترک کنید، و یا اگر شما می خواهید برای شروع ساده، فقط شروع به جستجو در یوتیوب. سپس، سایت های خود را انتخاب کنید، و همیشه، انتخاب دقیق تر از انجام کاری بسیار وسیع است. بنابراین اگر مخاطب شما در یک مکان یا منطقه خاص باشد، می توانید آن را در کادر زیر وارد کنید، و گوگل این سایت خاص را فیلتر می کند.

من قصد دارم این را به عنوان ایالات متحده و کانادا، فقط به منظور این پیشنهاد، ترک کنم. شما می توانید زبان را تنظیم کنید، و سپس، در نهایت، شما می توانید گزینه ای برای ایجاد آگهی ویدیویی که می خواهید مشاهده کنید. شما می توانید این کار را با جستجو در یک ویدیو در YouTube انجام دهید یا می توانید آن را به URL نشانی اینترنتی که در صفحه ویدیوی YouTube یافتید، بچسبانید. من قبل از این نشانی اینترنتی را کپی کردم، بنابراین من آن را به این دیدگاه می بندم. یوتیوب ویدیو را می پردازد و می توانیم تأیید کنیم که این ویدیو ما می خواهیم. اگر نه، می توانیم از گزینه تغییر ویدیو استفاده کنیم. سپس، فرمت های تبلیغاتی را تعریف می کنیم.

پیشنهاد ما به شما

راه اندازی یک وبلاگ 52#

– یکی از سریعترین راه های راه اندازی یک وبلاگ و دریافت محتوای آنلاین شما، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code