بازاریابی با توییتر 38#

بیش از 300 میلیون نفر در سراسر جهان هر روز به توییتر می آیند تا درباره چیزهایی که برای آنها مهم است صحبت کنند. شما ممکن است با یک موضوع لبه، مانند راه اندازی یک آیفون جدید، یادگیری در مورد رویدادهای جهانی، صحبت در مورد زندگی روزمره خود و یا تعامل با مارک های مانند شما، تعامل داشته باشید. به عنوان یک تجارت، توییتر این مکالمات را ایجاد و ضبط می کند. شما می توانید از توییتر برای به اشتراک گذاشتن جزئیات در مورد یک محصول جدید، یا پشت صحنه نگاه کنید به روند شما، و یا راهنمایی مفید است که به نوبه خود می تواند حفظ خود را افزایش دهد. شما حتی می توانید شخصیت نام تجاری خود را با به اشتراک گذاشتن اخبار دیگر از صنعت خود و یا اضافه کردن نظر به یک موضوع موجود انتقال دهید.

برای موفقیت در توییتر، شما باید اهداف بازاریابی اولیه را بپذیرید و آنها را به آنچه در این پلتفرم کار می کنید تقسیم کنید. در سطح بالا، آنچه شما امیدوار است برای رسیدن به آن، و چگونه شما می توانید آن را در صدای جیر جیر کوتاه، کوچک انجام دهد. Tweet اساسا پیامی است که شما به اشتراک می گذارید و برای انجام آن 140 کاراکتر دارید. بنابراین شما باید واقعا خلاق باشید. با درک هدف خود، شما قادر خواهید بود به سرعت تعیین اینکه آیا بلو در حال تلاش است یا نه. در حال حاضر توییتر در انواع فیس بوک مشابه است.

یک حساب کاربری ایجاد کنید و صفحه خود را طراحی کنید، سپس توییت های خود را منتشر کرده و بخوانید. تفاوت این است که توییت شما 100٪ قابل قبول برای هر کسی که شما را دنبال می کند. در حال حاضر، این به این معنی است که آنها صدای جیر جیر شما را ببینید؟ نه، آنها دارای بسیاری از مارک های دیگر، شرکت ها، افرادی که در توییتر دنبال می کنند. بنابراین شما در طول روز یک جریان ایده دریافت خواهید کرد. بنابراین یک صدای جیر جیر خوب باید برجسته و در زمان باشد. اما خبر خوب این است که شما یک تضمین نسبتا خوب دارید که توییتر مطالب خود را در مقابل شما قرار می دهد و روی کسانی که از شما پیروی می کنند تمرکز می کنند.

حتما مطالعه کنید
نگاهی به مدل های ارجاع 23#

تا زمانی که تنظیمات را دریافت نکنید، از twitter.com دیدن کنید و در گوشه سمت راست، مجبور شوید مشترک شوید. این بسیار ساده است تا تنظیم شود. نام، تلفن، ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. هنگامی که نام خود را وارد می کنید، یا می خواهید نام شخصی یا نام تجاری خود را وارد کنید. بنابراین بگذارید بگوییم ما توییتر را برای هنری نیک معرفی کردیم. شما وارد Henry Knit، ایمیل خود خواهید شد، و ما رمز عبور را انتخاب خواهیم کرد. از آنجا، من موافقت خواهم کرد. من قصد دارم روند تأیید تلفن را از دست بدهم و در حال حاضر گزینه انتخاب نام کاربری را داریم.

اطمینان حاصل کنید که نام کاربری شما کوتاه است، آسان به یاد داشته باشید، و از هر کاراکتر مانند زیرخط، و یا اعداد اگر آنها نیست. اکثر نامهای کاربری اکنون گرفته شده است زیرا توییتر بسیار محبوب است. به عنوان مثال، اگر وارد Henritwell شوید، توییتر به من می گوید که این نام کاربری قبلا گرفته شده است. من بعضی از پیشنهادات زیر را ارائه کرده ام، اما ممکن است بخواهید خلاق تر باشید. من می توانم HTML را امتحان کنم من هم همینطور. من می توانم Henritailsport را امتحان کنم چون این نام تجاری اجرا می شود، به نظر می رسد کار می کند.

با این حال، من قفس بند موجود را می بینم که ممکن است برای آنچه که انجام می دهم، کوتاه تر و راحت تر باشد. یک نام کاربری خوب را انتخاب کنید که فراموش نکنید. اما به یاد داشته باشید، همیشه می توانید آن را بعدا تغییر دهید. من زیر را انتخاب می کنم و توییتر ما را از طریق این فرآیند حرکت می دهد. من انتخاب خواهم کرد! ما می توانیم با انتخاب برخی از منافع برای کمک به سفارشی سازی توییتر برای آنچه که انجام می دهیم، اقدام کنیم. شما می توانید گزینه هایی را که برای اهداف توییتر شما اهمیت دارد، انتخاب کنید. توییتر به شما پیشنهاد می دهد که چه کسی ممکن است به دنبال آن باشد.

حتما مطالعه کنید
شروع کار با بازاریابی ویدئویی 42#

فروش خود را چند برابر کنید !

مشتری عزیز هدف ما افزایش فروش و درآمد از طریق تبلیغات گوگل میباشد ، با کمترین هزینه و بیشترین بازخورد .برای کسب اطلاعات تکمیلی با شماره زیر تماس بگیرید .

تبلیغات گوگل ادز تماس : 02166979039

شما می توانید ادامه دهید و شروع به فعالیت کنید، یا این گزینه ها را انتخاب کنید و ادامه را انتخاب کنید. شما همچنین باید از طریق بقیه مراحل پیاده شوید تا پروفایل Twitter خود را با تصویر کاربری و تصویر پوشش تنظیم کنید، همانطور که در فیس بوک انجام دادید. من قصد دارم از این مراحل عبور کنم و فقط در اجزای اصلی توییتر به حق خود برسیم. اکنون که ما وارد سیستم شده ایم، می توانید ببینید که واقعا چیز زیادی وجود ندارد. از آنجا که من هیچکسی را دنبال نکردم، هیچ تویتی را منتشر نکردم. واقعا تنها چیزی که هیجان انگیز است با مشخصات هنری تایل وجود دارد.

اینجا در وسط صفحه، اخبار شما را تغذیه می کند. این جایی است که همه پستها از مواردی که دنبال میکنید ظاهر میشوند. در بالای صفحه، به لحظات، بخش خاصی از توییتر این مطلب در مورد آنچه اتفاق می افتد دسترسی خواهید داشت. اعلانهایی را مشاهده خواهید کرد که هرگونه بهروزرسانی مربوط به افرادی را که مجددا به اشتراک میگذارند یا به اشتراک میگذارند، به اشتراک میگذارند. همچنین بخش پیام ها را مشاهده خواهید کرد، که وقتی به شما یک پیام مستقیم ارسال می کنید، شما را به روز رسانی می کند. یکی دیگر از چیزهای فوق العاده در مورد توییتر، شما گزینه ای برای ارسال تبلیغات دارید.

شما می توانید این را از طریق ads.twitter.com انجام دهید. این بسیار شبیه به تبلیغات فیس بوک است. شما می توانید تعهدات و تعهدات ارتقاء را از طریق رابط توییتر خریداری کنید. در حال حاضر شما متوجه خواهید شد زمانی که شما از این بخش بازدید کردید، توییتر به من می گوید که حساب من واجد شرایط نیست. از آنجا که با نام تجاری جدید است. اگر شما یک حساب جدید دارید، باید چند توییت ارسال کنید و چند روز قبل از واجد شرایط شدن در پلت فرم

حتما مطالعه کنید
چشم انداز بازاریابی دیجیتال | ادوردز 20

پیشنهاد ما به شما

راه اندازی یک وبلاگ 52#

– یکی از سریعترین راه های راه اندازی یک وبلاگ و دریافت محتوای آنلاین شما، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code