تصمیم به استفاده از بازاریابی مجدد 33#

– [معلم] بازاریابی یک ابزار عالی است که توصیه می کنم از فورا استفاده کنید. این نقطه ورود آسان برای بازاریابی Display Network است و برای یادآوری بازدیدکنندگان مجدد سایت خود مجددا مفید است. با استفاده از بازاریابی مجدد، آن را به تبلیغات به افرادی که قبل از سایت شما بازدید کرده اند نمایش داده، و شما می توانید این را با اضافه کردن ردیابی ویژه ای به وب سایت خود را به طور مستقیم کد است. از آنجا، شما می توانید از لیستی از کاربران که به عنوان یک گزینه هدفمند در Google AdWords ایجاد می کنید استفاده کنید. بازاریابی واقعا می تواند به ارائه تبلیغات با کارایی بالا، سفارشی کمک کند.

شما در حال صحبت به مخاطبان خاص، و شما در حال حاضر کار کرده ام خیلی سخت به آنها را برای رسیدن به وب سایت خود را یک بار، پس از آن شرم به اجازه این تلاش را به هدر است. بازاریابی به شما کمک خواهد کرد برخی از این ترافیک از دست رفته را بازیابی کنید. ساده ترین راه برای شروع استفاده از بازاریابی استاندارد است و شما این کار را در Google AdWords انجام می دهید. این به شما اجازه می دهد که تبلیغات خود را از طریق Google Display Network در هر سایتی که بخشی از شبکه آنها است نشان دهید. برای شروع استفاده از بازاریابی مجدد، باید برچسب بازخوانی را به وبسایت خود اضافه کنید.

برای رسیدن به آنجا، از اینجا در Google AdWords شروع خواهید شد و من در برگه اعلانات هستم. از اینجا شما کتابخانه به اشتراک گذاشته شده در سمت راست را انتخاب کنید. از منوی ظاهر شده مخاطبان را انتخاب کنید. متوجه خواهید شد که از آنجا که دیگر لیست بازاریابی مجدد نیستیم، گوگل به ما دو گزینه بدهد. ما می توانیم یک لیست بازاریابی مبتنی بر بازدید کنندگان وب سایت، بر اساس کاربران یوتیوب، کاربران برنامه های تلفن همراه یا حتی آدرس های ایمیل که از مشتریان ما دریافت کرده ایم، ایجاد کنیم. در این مورد، اجازه دهید بازدیدکنندگان وبسایت خود را انتخاب کنیم، و من تصمیم میگیرم که مجددسازی مجدد را مستقیما در زیر آن آدرس تنظیم کنم.

حتما مطالعه کنید
چگونه تجزیه و تحلیل آنلاین کار می کنند 19#

در اینجا گزینه ای برای فعال کردن تبلیغات پویا وجود دارد. این نیاز به یک خوراک سفارشی برای تغییر آگهی بر اساس محصولاتی که بازدید کننده دید. این واقعا شسته و رفته است، اما کمی پیچیده است، بنابراین من در این ویدئو کاوش نخواهم کرد. از اینجا فقط تنظیم مجدد را انتخاب کنید در این نقطه، گوگل می گوید وقت آن است که وب سایت شما را به نشانه گذاری کند. شما هم می توانید دستورالعمل برچسب به خودتان یا شخص دیگری از لینک نمایش داده شده در Odords-تاج-برای-و Absets ارسال از طریق پست الکترونیکی و یا انتخاب کنید و کپی این کد به سادگی و چسباندن آن را به هر صفحه در وب سایت خود قبل از پایان تگ body.

علاوه بر این، شما همچنین می توانید این را به مدیریت برچسب از گوگل اضافه کنید. یا شما می توانید ورود به سیستم Google Onaliteksh در علامت Odords اگر شما در مجوزهای Google Onaliteksh اصلاح شده استفاده می کنند؛ و برای آن، شما می توانید اطلاعات بیشتر را مشخص به خواندن تمام این بدان معنی. من به جلو بروید و این دیدگاه را ببندید زیرا لازم است پیش بروید و آن را در یک وب سایت قرار دهید تا هر چیزی تغییر کند. اکنون که میخواهم انجامش دهم، به یک حساب کاربری که قبلا مجدد بازاریابی را تنظیم کرده است، به شما نشان میدهد لیست کار چگونه است. بعد از اینکه تگ بازخوانی را تنظیم کردید، دفعه بعد که از صفحه مخاطب بازدید میکنید، ممکن است یک نمایه مشابه را ببینید.

در سمت راست، می توانیم ببینیم که برچسب بازخوانی فعال است و ما می توانیم ببینیم مخاطبین ما در لیست زیر هدف قرار می گیرند. اگر شما می خواهید برای اضافه کردن یک لیست از بازاریابی جدیدی، شما لیست بازاریابی دکمه قرمز را انتخاب کنید، و وب سایت ها را از منوی کشویی که ظاهر می شود بازدید کنندگان را انتخاب کنید. پس از آن، لیست نامی را می دهد. شما می توانید قوانین را تنظیم کنید. پس چه کسی می خواهید اضافه کنید؟ می گویند صفحات بازدید کننده یا صفحه بازدید کننده همچنین بازدید دیگر صفحه، تاریخ خاص، برچسب های خاص و غیره. شما می توانید دقیقا همانطور که می خواهید این لیست را بسازید و مدت زمان لازم برای عضویت در آن را سفارشی کنید.

حتما مطالعه کنید
ارتقاء ویدیوها در یوتیوب 44#

فروش خود را چند برابر کنید !

مشتری عزیز هدف ما افزایش فروش و درآمد از طریق تبلیغات گوگل میباشد ، با کمترین هزینه و بیشترین بازخورد .برای کسب اطلاعات تکمیلی با شماره زیر تماس بگیرید .

تبلیغات گوگل ادز تماس : 02166979039

چیز بزرگ این است که پس از اضافه کردن برچسب بازخوانی، گوگل همه چیز و همه چیز را پیگیری خواهد کرد. بنابراین شما می توانید قوانین جدید را بعدا تنظیم کنید و شامل اولین کاربرانی باشید که این قوانین جدید را مطابقت می دهند. بنابراین، مهم برچسب بازاریابی راه اندازی است، حتی اگر شما برنامه ریزی شد به استفاده از، برای مثال، 30 تا 60 روز است. پس از پایان آماده لیست خود، تبلیغات شما فقط وارد خواهد شد، و در گزینه های هدف قرار دادن، شما می توانید گزینه بازاریابی مجدد در چارچوب منافع خود را، که اجازه می دهد تا شما را به هدف قرار دادن کسانی که در لیست آگهی های بازاریابی مجدد را انتخاب نمایید.

بازاریابی یک سرمایه ارزشمند است. بنابراین پیشنهاد می کنم که آن را نصب کنید، حتی اگر آماده نباشید تبلیغ کنید.

پیشنهاد ما به شما

راه اندازی یک وبلاگ 52#

– یکی از سریعترین راه های راه اندازی یک وبلاگ و دریافت محتوای آنلاین شما، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code