ساخت یک برنامه بازاریابی رسانه های اجتماعی 35#

– از لحاظ تاریخی بازاریابی اینترنتی یک رویکرد نسبتا یک طرفه بوده است. شرکت ها اعتقاد داشتند و منفی آن را دریافت کردند، اما این صحنه تبدیل شده است. اینترنت بسیار تعاملی بوده است و رسانه های اجتماعی شیوه جدید ارتباطات را ایجاد می کنند و اکنون میلیاردها مکالمه آنلاین اتفاق می افتد. مردم درباره مقالات خبری خبری بحث می کنند، عکس های خود را از حیوانات خانگی خود به اشتراک می گذارند و حتی با علامت های تجاری هم ارتباط دارند، که همه آنها نسبت به مصرف کننده نسبتا طبیعی هستند. این فقط بخشی از چگونگی اجرای وب است. با این حال، تمام این مذاکرات فرصت های هیجان انگیز را برای بازاریابان ارائه می کنند. ما می توانیم به یک مکالمه بپیوندیم تا آگاهی از برند را ایجاد کنیم یا مکالمات خودمان را ایجاد کنیم و مشتریانمان را برای انجام بازاریابی برای ما فعال کنیم.

درست انجام شده، رسانه های اجتماعی توانایی تبدیل کسب و کار شما را دارند. با این حال، به یک استراتژی خوب، خلاقیت و کمی شانس نیاز دارد. شما اشتباه کردید، رسانه های اجتماعی ممکن است توجه ناخواسته ای را که ممکن است به کسب و کار شما و یا تصویر برند شما آسیب برساند، به ارمغان بیاورد. معمولا هنگامی که در مورد رسانه های اجتماعی صحبت می کنیم، ما در مورد روش های طبیعی آلی برای توزیع محتوا صحبت می کنیم، اما بیشتر از به اشتراک گذاری به روز رسانی ها است، زیرا مردم اطلاعات زیادی در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند و ما می توانیم برخی از تبلیغات هدفمند را که در وب موجود است، بخریم. به دنبال فروش یک محصول برای یک مادر جدید هستید؟ فیس بوک یک گزینه هدفمند برای آن دارد.

آیا می خواهید در زمانی که یک مشتری شکایت خود را در مورد نام تجاری شما کمک کند؟ توییتر دارای یک ویژگی جستجو برای آن است. برای بسیاری از مارک ها، رسانه های اجتماعی باید یک عنصر از استراتژی بازاریابی دیجیتال باشند. شبکه های اجتماعی ممکن است شبکه های بزرگی داشته باشند و یا می توانند به سادگی به عنوان یک وبلاگ، یک فروم مشتری یا یک توزیع مرجع کوچک باشند. با این حال، در این فصل، من با چهار سیستم عامل بزرگ در بازاریابی تمرکز خواهم کرد. فیس بوک، توییتر، LinkedIn و Binterest. این چهار شبکه یکسان نیستند. هر کدام دارای منحصر به فرد و بهترین شیوه، سبک و مخاطبان خود است. پس ما در حال توسعه یا برنامه ریزی هستیم.

حتما مطالعه کنید
تاثیر بازاریابی تصویری 41#

طرح اجتماعی اجتماعی شما به سادگی بر روی طرح بازاریابی که در ابتدای این جلسه طراحی شده است گسترش خواهد یافت. من شما را در یک دقیقه نشان می دهم، اما ابتدا می خواهم چند چیز را روشن کنم. بنابراین یک سند جدید را باز کنید یا یک تکه کاغذ را بکشید و از موارد زیر مطلع شوید. تیم چقدر می تواند در شبکه های اجتماعی هزینه کند؟ شما می خواهید حداقل یک ساعت در روز برنامه ریزی کنید. شما باید به یاد داشته باشید که برای نوشتن یک نسخه، طراحی یا پیدا کردن تصاویر برای پشتیبانی از پیام خود نیاز دارید و سپس نتایج را ارزیابی کنید تا بتوانید استراتژی خود را بهبود ببخشید. سپس، در مورد منابع خود فکر کنید. آیا این خودتان را انجام می دهید؟ آیا می توانید کسی را در تیم خود آموزش دهید تا به شما کمک کند؟ آیا شما یک مترجم آزاد می شوید؟ هنگامی که در شرایط زمان نیاز دارید، ممکن است تصمیمی بگیرید که ارزش کمک کردن را داشته باشد.

در نهایت، یک مداد از بودجه شما. شما چه برنامه ای برای صرف کردن دارید؟ حتی اگر شما هیچ تبلیغی پرداخت نکنید، اطمینان حاصل کنید که هنوز وقت و هزینه کاری که شما یا تیمتان صرف میکنید کار میکنید. نرخ ساعتی را محاسبه کنید و سپس آن را به عنوان بخشی از هزینه خود اضافه کنید. اگر شما تبلیغات تبلیغاتی پرداخت می کنید، من سعی می کنم حداقل برای 500 دلار در ماه، مخصوصا در ابتدا وقتی که تلاش می کنید چیز جدیدی را انجام دهید و کشف کنید که چگونه هزینه های شما موثر هستند. بنابراین در این مرحله، بیایید یک قطعه استراتژی را که قبلا ساخته ایم، بکشیم. در اینجا ما سه کانال و سه رسانه برای مخاطبان عمومی را لیست می کنیم.

برای برنامه رسانه های اجتماعی، ما باید این ایده ها را بیشتر گسترش دهیم. بنابراین یک بخش از برنامه ما این است که سه بار در هفته برای مکمل های H + منتشر شود. برای شروع این ایده با تنظیم بودجه خود، آیتم های کار، برنامه ریزی و شاخص های عملکرد کلیدی برای هر یک. چگونگی تصمیم گیری برای ساختن طرح شما منحصر به گردش کار شما خواهد بود، اما همیشه طرح خود را با این ایده که شما می خواهید برای آزمایش مفاهیم جدید طراحی کنید، طراحی کنید. بنابراین اگر سه بار در هفته پست بفرستیم، می توانم پست ها را با عکس ها، بدون تصاویر و اسلات های زمان مختلف امتحان کنم. نتایج را تجزیه و تحلیل کنید و برنامه را با نتایج خود تنظیم کنید.

حتما مطالعه کنید
قطعات یک بازاریابی دیجیتال | ادوردز 20

فروش خود را چند برابر کنید !

مشتری عزیز هدف ما افزایش فروش و درآمد از طریق تبلیغات گوگل میباشد ، با کمترین هزینه و بیشترین بازخورد .برای کسب اطلاعات تکمیلی با شماره زیر تماس بگیرید .

تبلیغات گوگل ادز تماس : 02166979039

همه ما تا این مرحله انجام شده است به یک مخاطب خاص و رسانه های اجتماعی متفاوت است. اطمینان حاصل کنید که شما با یک مخاطب خاص صحبت می کنید و در مورد روش خود بیش از حد گسترده نیستید. رسانه های اجتماعی یک هدف در حال حرکت است. اگر شما قادر به انطباق و مقیاس همراه با آن نام تجاری خود را در دراز مدت سود.

پیشنهاد ما به شما

راه اندازی یک وبلاگ 52#

– یکی از سریعترین راه های راه اندازی یک وبلاگ و دریافت محتوای آنلاین شما، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code