چگونگی استفاده از گوگل ادز برای رشد موفقیت در تجارت

چگونه از گوگل ادز برای رشد کسب ‌و کار خود استفاده کنیم؟

bigstock-145831646.jpg

اگر صاحب یک کسب و کار باشید، صددرصد به دنبال راهی هستید تا برای پیدا کردن مشتری های بیشتر از راه های مختلف بازاریابی و مارکتینگ بهره ببرید. راه های مختلفی در این زمینه وجود دارد؛ و همین مسئله باعث می شود دچار سردرگمی و استرس ناشی از انتخاب مسیر درست برای تبلیغات شوید. خیلی از صاحبان کسب و کارها می دانند که طراحی سایت و در کنار آن راه های تبلیغاتی مدرن میتواند این مسیر را خیلی هموارتر نماید. اما چه تبلیغاتی؟ تبلیغات گوگل یکی از آن راه هایی است که بر خلاف باور عمومی بهترین راه برای رشد تجارت و برند هرچند کوچک است. خوشبختانه، تبلیغات در صفحه اول گوگل، در عین رقابت به کسب و کارها در ده‌ ها صنعت کمک می کند، تا از گوگل ادز برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند.

بر اساس دانش و تجربه در این زمینه، باید بدانید که تعدادی مبحث اصلی وجود دارد. که یک کسب‌وکار باید برای موفقیت با تبلیغ در گوگل غلبه کند: هدف گذاری، زمان، و پیگیری مداوم. در این مقاله، درباره این باید ها و نحوه ی استفاده از هر کدام، برای گوگل ادز که درآمد شما را به همراه سودآوری مناسب در یک کسب‌وکار هدایت می‌کند، بحث خواهیم کرد.

  1. هدف گذاری تبلیغات گوگل

FeaturedImage-12.png

در بررسی کلی در حساب های گوگل ادز یک موضوع مهم وجود دارد. تعدادی از کلمات کلیدی در واقع تبدیل و تغییر داده می‌شوند. به زبان ساده تر می توان گفت که تنها ۶ % از کلمات کلیدی در یک حساب کاربری در گوگل ادز تبدیل به یک مورد مفید می شوند. ( یعنی فرم، شماره تماس، بخش نظرات، و غیره ) این مسئله به این معنا است که، ۹۴ % کلمات کلیدی کاملا بی‌فایده هستند. چون در حال حاضر، بیشتر این کلمات کلیدی به معنی دریافت اثر بخشی، یا مشتریان بالقوه در کسب سود یک نام تجاری است. و مهمترین موضوع در این میان، همین مسئله ی تبلیغ در گوگل با دریافت موارد ذکر شده به بهترین شکل می باشد. مشکل بوجود آمده در این حالت به علت استفاده از هدف گذاری کلمات کلیدی در تبلیغ در گوگل است. زیرا ۷۶ درصد هزینه ی صرف ‌شده در شرایط جستجو به هدر رفته، و نتیجه ی دلخواه تولید نخواهد شد. تمام این موارد اصلا مناسب نیست. زیرا عمده ی تبلیغات گوگل برای طراحی سایت و جذب مشتری به آنها بستگی دارد. در بررسی دیگر این موضوع می توان گفت که دست کم سی تا چهل درصد از هزینه ی تبلیغات در صفحه اول گوگل ممکن است با همین اشتباه، هدر برود. پس در این مورد چه باید کرد؟

هدف قرار دادن کلمات کلیدی مناسب برای تبلیغ در گوگل

Farewell-Google-Adwords_-Popular-Service-to-be-Rebranded-into-Google-Ads-1024x768-1024x650.png

برای شناسایی کلمات کلیدی مناسب تبلیغ در گوگل ادز برای کسب‌وکارتان، باید انواع مختلفی از آنها را تست کنید. تجربه در این مورد حرف اول را می زند. در نتیجه اگر قبلا چند کلمه کلیدی را تست کرده‌اید، می‌توانید به سادگی کلمات کلیدی موجود خود را تجزیه و تحلیل کنید. با این حال، اگر می خواهید در این راه موفق شوید، باید بتوانید یک فهرست کلید واژه را با جزئیات کامل پیدا کنید. باید بتوانید تا کلمات کلیدی خود را انتخاب کرده، و سپس تبلیغات خود را به مدت ۲ تا ۳ ماه اجرا کنید. در اثر پیگیری این موضوع می‌توانید به سرعت متوجه شوید؛ که چه درصد از تبلیغ شما، بر روی کلمات کلیدی غلط و واژه‌های جستجو ی اشتباهی هدر می‌رود. در نهایت می توانید اطمینان داشته باشید که کلمات کلیدی انتخاب شده برای تبلیغات گوگل ادز مناسب هستند.

2- اهمیت زمان برای قرار دادن تبلیغات در صفحه اول گوگل

متاسفانه دلیل بسیار ساده‌ای وجود دارد، که چرا بسیاری از حساب‌های گوگل ادز بسیاری از کلمات کلیدی بیهوده را دارا می‌باشند. اکثر مدیران در این زمینه به سادگی نمی‌توانند زمان کافی را برای حساب‌ های خود، صرف شناسایی و حذف کلمات کلیدی بی‌معنا کنند. متاسفانه، این فقدان زمان و تلاش، تنها یک سری کلمات کلیدی اشتباه و بی‌فایده را تولید نمی‌کند. بلکه گاهی منجر به هدر رفتن زمان با ارزش در بسیاری از موارد می‌شود. برای بیان ساده تر، ساخت یک حساب کاربری خوب در گوگل ادز بسیار شبیه به بزرگ کردن یک کودک است. زمان، تلاش و بالاتر از همه، ثبات در این میان بسیار اهمیت دارند. انجام تمامی این موارد نیاز به یک میزان مناسب کار و صرف انرژی برای دریافت بازدهی مناسب، از تبلیغات در صفحه اول گوگل است. باید بدانید که عمده ی توجه به حساب های کاربری برای تبلیغ در گوگل باید به صورت هفتگی انجام شود. عدم توجه و صرف دقت کافی می تواند شما را در کنار رقبا عقب بیندازد. در نهایت ممکن است با صرف هزینه ی گزاف، زمان را نیز از دست بدهید.

صرف زمان کافی برای گوگل ادز

types-of-digital-marketing-title.png

حال سوالی که در این مورد پیش می آید این است که چه میزان زمان را باید در نظر گرفت؟ به عنوان یک قاعده کلی، شما باید حداقل یک‌بار در هفته تبلیغ و حساب خود را چک کنید. البته این موضوع بدان معنا نیست که در هر بار چک کردن و بررسی بازدهی زمانی بتوانید تغییر چشمگیری را مشاهده کنید. اما بررسی آن همیشه اطلاعاتی را به شما می دهد که در جهت بهبود پیش روی تبلیغات در صفحه اول گوگل یاری تان می کند.

3- پیگیری

چک کردن حساب گوگل ادز بسیار مفید است. بهینه سازی تبلیغات گوگل به این مسئله وابستگی شدید دارد. در نتیجه یک پیگیری درست برای گوگل ادز می تواند به صاحب یک کسب و کار کمک کند تا هرگونه اشکال را در این زمینه رفع نماید. طبق آمار نیمی از حساب های گوگل از این ویژگی برخوردار نبوده، و پس از مدتی از جایگاه تبلیغات در صفحه اول گوگل حذف می شوند. در حال حاضر، این پرسش مطرح می شود که آیا با پیگیری چیزی تغییر می کند؟ در پاسخ به این پرسش می توان گفت، که این کار تا چند برابر شانس موفقیت شما را بهبود می بخشد. در حقیقت تجزیه و تحلیل خوب ۹۷ % از بازاریابی های آنلاین را می تواند به جلو ببرد.

انجام پیگیری و آنالیز مناسب

google-ads-parallel-tracking-1.jpg

انجام این کار چندان سخت نیست و می تواند شما را در رقابت با دیگران در تبلیغات گوگل یاری نماید. گوگل ادز امکان مناسبی را در این زمینه برای صاحبان کسب و کارها فراهم کرده است. تجزیه و تحلیل این مورد نیز به آسانی انجام شده، و می تواند یک بازخورد نسبتا مناسب را در پیگیری های لازم فراهم کند. به این ترتیب می‌توانید برای برگشت سرمایه گذاری، در کنار دریافت بازخورد و کلیک بیشتر بر روی تبلیغات گوگل خود اطمینان حاصل کنید.

جمع بندی نهایی

در ابتدا گفتیم که گوگل ادز و امکانات جانبی تبلیغ در گوگل می تواند، به افزایش تعداد مشتری و رشد یک کسب و کار به عنوان تبلیغات در صفحه اول گوگل کمک فراوانی کند. تبلیغات گوگل تنها راه اصلی در زمینه دیجیتال مارکتینگ نیست اما با رعایت موارد گفته شده می تواند؛ در طراحی سایت و سئو ی یک تجارت نقش موثری ایفا کند.

تبلغات در گوگل و همچنین سایت های تبلیغاتی و ایجاد وب سایت و تبلیغات تلگرام و اینستاگرام در گوگل جزء خدمات تبلیغات اینترنتی ما می باشد.

تبلیغات اینترنتی یکی از روش های بازاریابی اینترنتی می باشد .

این روش ها شامل : تبلیغ هدفمند در گوگل ، تبلیغات در سایت های نیازمندیها .

تبلیغات کلیک در سایت ها و همچنین گوگل ، آگهی متنی و بنری در سایت های نیازمندی و همچنین سایت های معتبر و پر بازدید.

تبلیغات در شبکه های اجتماعی از جمله تبلیغات در اینستاگرام .

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی های آنلاین و تبلیغ در گوگل

:

  1. تبلیغات در تلگرام یکی از بهترین روش های بازاریابی تحت وب برای بدست آوردن حداکثر مشتری از طریق روش های هدفمند بالا می باشد.در حال حاضر بهترین هدف تبلیغ در شرکت های تبلیغاتی تبلیغات در شبکه های اجتماعی می باشد.
  2. آگهی گوگل یا همان گوگل ادز می باشد.زیرا گوگل یکی از بزرگترین و پربازدید ترین موتور های جستجو گر دنیاست.
  3. ثبت آگهی در سایت مدیریت آگهی یکی دیگر ازروش های افزایش زنگ خور و همچنین درج بک لینک برای افزایش سئوی وب سایت  میباشد که توسط عرش هاست انجام میگردد.

که میلیون ها صفحه در این موتور جستجو گر ایندکس و رتبه بندی کیفی گشته تا بر اساس جستجوی متقاضیان بهترین نتیجه رو به مردم نشان می دهد.

همچنین تبلیغات نوین در شبکه های اجتماعی امروزه جای خود را در بین مردم باز نموده است .

در حال حاضر تبلیغ در اینستا گرام و تلگرام بازدهی خوبی به نسبت هزینه ای که پرداخت می شود دارد.

این روش تبلیغات برای کسب و کارهای زودبازده  می باشد.

و با هزینه پایین بهترین نتیجه رو میتوان برای کسب و کار خود به ارمغان آورد.

امیداست مجموعه عرش هاست با نیت بدست آوردن حداکثر بازدهی آگهی در مجموعه روش های بالا رضایت مشتریان خود را بدست آورد .تا هم مشتری اهداف تبلیغاتی خود را مشخص کندو هم اینکه بتوانند سالیان سال از طریقبازاریابی اینترنتی با یکدیگر همکاری خوب و اثر بخشی داشته باشیم.