ایجاد محتوای قانع کننده 43#

– تمام محتوای ویدیویی به صورت یکسان ایجاد نمی شود. اگر تصمیم به پیگیری بازاریابی ویدئویی دارید، باید روی ایجاد مواد با کیفیت بالا و بسیار هدفمند تمرکز کنید. همانطور که با وب سایت شما، بینندگان در مورد یوتیوب تصمیم می گیرند که آیا آنها در عرض چند ثانیه اول ویدیو تماشا می کنند. بنابراین شما نه تنها باید در طول ویدیو خود توجه خود را حفظ کنید، بلکه لازم است مطمئن شوید که اولین لحظات شما فریبنده هستند. محتوای شما باید به طور مستقیم به مخاطبان شما صحبت کند. اگر شما نسبت به طنز نسل جوان متوسل هستید، رویکردی عالی است. در حالی که نسل های قدیمی تر ممکن است بیشتر به صدای معتبر و قابل اعتماد علاقه مند باشند.

برخی از بهترین مطالب پاسخ به سؤالات مخاطبان مورد نظر شما را از قبل پرسیدند. همانطور که فیلم های شخصی خود را ایجاد می کنید، از ساختن زمین های فروش اجتناب می کنید و به جای آن جنبه های منحصر به فرد محصول یا سرویس را که نمی توان با متن یا تصاویر بیان کرد، مبادله می کنند. چه چیزی شما را منحصر به فرد می کند؟ چه چیزی افتخار میکنید؟ هنگام اشتراک گذاری کسب و کار خود را با دیگران چه می کنید؟ این ها بعضی از سوالاتی هستند که به شما کمک می کنند محتوای اولی که ایجاد می کنید را پیدا کنید. هنگام ایجاد این محتوا، موارد زیر را در نظر بگیرید: ویدیو شما باید کوتاه باشد. کمتر از دو دقیقه نقطه شروع ایده آل است و اگر قصد دارید ویدیو خود را به عنوان یک تجارت کمتر از 30 ثانیه پرداخت کنید.

هنگامی که شما برای ایجاد مطالب خود، مطمئن شوید که از یک دوربین با کیفیت بسیار بالا استفاده می کنید. تمرکز بر روشنایی خوب، سرمایه گذاری در سه پایه و یا راه برای حفظ دوربین خود را پایدار و اگر شما در نهایت تیراندازی با آی فون به یاد داشته باشید به نوبه خود آن را به صورت افقی. به طور مستقیم به مخاطبان خود صحبت کنید و آن را گاه به گاه و شخصی نگه دارید. ارزش برند شما، تن و سبک بصری باید در محتوای شما روشن باشد. فیلم های آینده را سازگار نگه دارید تا زمانی که کاربران بیشتر و بیشتر چیزهای خود را مشاهده می کنند سردرگمی ایجاد نمی کنند. در حال حاضر، اکثر بینندگان تنها 70 درصد ویدیو خود را ایجاد می کنند و این چیزی است که آن را درایو می کند.

حتما مطالعه کنید
ایجاد طرح بازاریابی ایمیل47#

این ویدیو کوتاه تر است، به احتمال زیاد کاربران آن را به پایان می رسانند. شامل یک تماس برای عمل در وسط محتوای و یک بار دیگر به سمت حاشیه نویسی در پایان و اهرم برای ایجاد پیام های تعاملی. برای جزئیات بیشتر و بهترین شیوه ها، لطفا از Playbook YouTube در YouTube.com/Playbook دیدن کنید. در حال حاضر اگر به ایده پیوند داشته باشید، دسترسی به یک سازمان متخصص در ساختن محتوای ویدیوی را در نظر بگیرید. اگر این کار را بکنید، خودتان در نظر بگیرید که چراغ های کیفیت و تجهیزات ویدئویی را از یک شرکت مانند Borrowlenses.com اجاره کنید و همیشه کتابخانه اینجا را در lynda.com برای آموزش های بیشتر در مورد تولید ویدیو جستجو کنید.

پیشنهاد ما به شما

راه اندازی یک وبلاگ 52#

– یکی از سریعترین راه های راه اندازی یک وبلاگ و دریافت محتوای آنلاین شما، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code